Fitness-24.cz

MyoBuild

MyoBuild
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Vyřazeno z nabídky
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 490,-
U nás ušetříte 716,- (48%)
naše cena
774,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Komplexní po-tréninková formule od MuscleTech

Vědecky navržená pro rychlé svalové a silové zisky patentem chráněné formule zajistí rychlejší regeneraci a obnovu po každém tréninku

Receptura založená na výzkumu z University of Connecticut

Maximální efektivní využití nejdůležitější fáze tréninkového programu - anabolického okna

Poskytne aktivnímu sportovci vše nezbytné k zajištění komplexní regenerace a růstu

Kombinuje výhody moderního sacharidového komplexu

Neobsahuje látky dopingového charakteru


 

Informace o produktu:

MYOBUILD je vysoce účinný suplement na po tréninkovou regeneraci, doplnění paliva a obnovu poškozené svalové tkáně. Je určen k zaručení maximálně efektivního využití nejdůležitější fáze tréninkového programu každého sportovce - a to fáze po tréninkové.

 

MYOBUILD poskytne aktivnímu sportovci vše nezbytné k zajištění komplexní regenerace a růstu, jeho bezkonkurenční, rekonstrukční formule se dokonale postará o každý aspekt obnovy a budování Vašeho svalstva. MYOBUILD kombinuje výhody moderního sacharidového komplexu.

 

Dávkování:

Vzhledem k silným účinkům produktu, začněte užívat pouze 1 dávku (1 vrchovatou odměrku) rozmíchanou ve 3 dl čisté vody, kterou užijte ihned po tréninku. Po několika dnech užívání můžete své dávkování zvýšit na 2 odměrky denně, které rozmíchejte v 6 dl vody. Neužívejte více než 2 odměrky denně! Dodržujte dostatečný pitný režim během dne! Balení obsahuje 40 dávek.

 

Složení:

Energetické hodnoty a složení v 1 dávce (1 odměrka): 30 kCal, Sacharidy 1g (z toho cukry 0g), L-karnitin tartrát 1466mg, Kreatin HCL 1500mg, L-glutamin 1000mg, L-leucin 900mg, L-valin 375mg, L-isoleucin 375mg, Extrakt z Withania somnifera (kořen a listy) 125mg, Extrakt z Rhodiola rosea (kořen) 50mg. Pomocné látky: Přírodní a umělé aroma, sukralóza, Acesulfam K, Červeň Allura AC, Brilantní modř.

 

Upozornění:

Tento produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoami (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! V případě, že u vás nastanou mdloby, bolest hlavy, nevolnost, potíže s dýcháním, nepravidelný srdeční rytmus nebo bolest na prsou, ihned přerušte užívání a volejte lékaře! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Před užíváním si pozorně přečtěte návod a řiďte se instrukcemi! Není určen pro děti! Není určeno pro osoby trpící cukrovkou nebo pro osoby se sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Nevystavujte přímému slunci! Pozor na alergie - obsahuje zdroje z mléka, sóji a pšenice! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců! Pozor na alergie! Vyrobeno v závodě zpracující také mléko, sóju, pšenici, vajíčka, ořechy a další semena.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail