Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Omni-MX Rippedcore

- pro rozvoj čistéo svalstva a rýsovací období
Omni-MX Rippedcore
Kategorie Vše v jedné dávce
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 920,-
U nás ušetříte 971,- (51%)
naše cena
949,-

Produkt je momentálně nedostupný.

-51%
Hodnoceno 5x
92%

Komplexní před a po-tréninková formule navržená speciálně pro osoby v rýsovacím období pro zisky ultra štíhlých svalů

36g bílkovin, 19g sacharidů a 262 kalorií v dávce

GRS 9-Hour protein dodává vysoké množství BCAA, glutaminu a glutaminových peptidů

Směs Cross-Action s obsahem tří různých druhů karbohydrátů

Vyživuje svalstvo aminokyselinami po dobu až 9ti hodin

S obsahem optimálních dávek kreatinu, MCT oleje, Taurinu, ZMA, Bioperinu a Aminogenu


 

Informace o produktu:

Náš "All In One" (komplexní - vše v jednom) koktejl s extrémně vysokým množstvím bílkovin a nízkým obsahem sacharidů pro vyrýsovanou svalnatou postavu s nízkým procentem tělesného tuku. Obsahuje všechny nejvíce efektivní složky pro nabírání svalstva v optimálních dávkách.


POMĚR BÍLKOVIN A SACHARIDŮ: 36g bílkovin, 19g sacharidů a 262 kalorií v jedné porci přispívá k ziskům ultra štíhlých svalů.

9ti HODINOVÁ PODPORA SVALŮ: Rychle, středně a pomalu uvolňující se bílkoviny neustále dodávají aminokyseliny do svalů, až po dobu 9ti hodin.

TRÉNINKOVÁ SÍLA: Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při krátkodobých, vysoce intenzivních, opakujících se cvičení.

ANABOLICKÝ EFEKT: Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity, podporující normální anabolické řízení.

TESTOSTERONOVÁ PODPORA: ZMA se zinkem přispívají k udržení normální koncentrace testosteronu v séru.

BOJUJE PROTI TRÉNINKOVÉ ÚNAVĚ: Optimální hladina vitamínu B6 a hořčíku pomáhá snížit únavu a vyčerpání.

 

Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (2 odměrky) se 300-350ml čisté vody a za pomoci ručního šejkru rozmíchejte. Náopj ponechte přibližně 40 sekund ustálit. Ve dnech tréninku užívejte jednu dávku 30 minut před tréninkem a druhou dávku ihned po tréninku. Ve dnech volna užívejte jednu dávku ráno a další dávku odpoledne.

 

Složení:

Nutriční profil v 70g (2 odměrkách): 1094 kJ / 262 kcal, Bílkoviny 36g, Sacharidy 19,2g (z toho ve formě cukrů 13,4g), Vláknina 6,1g, Tuk 4,6g (z toho nasycený 2,2g), Sůl 0,15g.

Nutriční hodnoty v 70g (2 odměrkách): GRS 9-Hour protein 36g (z toho: BCAA 3900mg, Glutamin 3400mg, Glutaminové peptidy 900mg), sacharidová směs Cross-Action 19,2g, vláknina Actilight 6200mg, Kreatin monohydrát 5000mg, MCT olej 4000mg, Taurin 500mg, ZMA 291mg (z toho: hořčík 225mg (60% DDD), zinek 7,5mg (75% DDD), vitamín B6 2,1mg (150% DDD)), Bioperine 5mg, Chrom 30ug (75% DDD). DDD = Doporučená Denní Dávka

Složení: GRS 9-Hour proteinová náplň (syrovátkový proteinový koncentrát, sójový proteinový izolát, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný pšeničný protein bohatý na glutaminové peptidy, syrovátkový proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát), sacharidová náplň Cross-Action (dextróza, maltodextrin, fruktóza), glycin, Actilight (inulinová vláknina), kreatin monohydrát, MCT olej, aroma, glutamin, taurin, oxid hořečnatý, guarová guma (jako stabilizátor), prášek z červené řepy (jako barvivo u jahodové varianty), Aminogen (digestivní proteázy z aspergillus niger a aspergillus oryzae), xantanová guma (jako stabilizátor), enzymy laktázy, sukralóza (jako sladidlo), chlorid chromitý, oxid zinečnatý, Bioperin (extrakt z černého pepře), pyridoxin hydrochlorid.

 

Upozornění:

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte v kombinaci s léky nebo v případě, že se léčíte s nějakou vážnou nemocí (např. onemocněním srdce). Pozor na alergie! Obsahuje mléčný protein, laktózu, lepek, a sójový protein. Může obsahovat složky z vajec, ořechů nebo jiných semen.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail