Fitness-24.cz

Muscle Meal Leancore

- komplexní jídlo pro rozvoj svalstva - DOPRODEJ
Muscle Meal Leancore
Kategorie Vše v jedné dávce
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 990,-
U nás ušetříte 400,- (40%)
naše cena
590,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Diskuze k produktu Muscle Meal Leancore

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Muscle Meal Leancore.

Výživa pro štíhlou svalnatou postavu

Michal 23.12.2015 v 00:59

Můžete mi prosím doporučit vhodnou proteinovou výživu pro budování svalnaté, ale štíhlé postavy? Začal jsem po nějaké době znovu cvičit, potřebuji lehce nabrat a pak hlavně zpevnit a prorýsovat svalstvo, ale zůstat štíhlý. 44 let, 186cm/86 kg, postava plavce či triatlonisty. Který přípravek byste mi doporučil? Muscle Meal Leancore / Omni-MX Rippedcore / GRS 9-Hour Protein / eventuelně nějakou kombinaci? Děkuji

» Reagovat

RE: Výživa pro štíhlou svalnatou postavu

Fitness 24 23.12.2015 v 11:33

Dobrý den, vybíráte z vhodných produktů pro váš účel. Osobně bych doporučoval kombinaci Omni-MX Rippedcore (45min před tréninkem a další dávku ihned po tréninku ; ve dnech volna pak dopoledne a odpoledne jako svačinu) + GRS 9-Protein (každý den asi 1 hodinu před spaním). Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že budete maximálně spokojen.

» Reagovat

RE: Sacharidy

Fitness 24 10.2.2016 v 23:38

Dobrý den, ano máte pravdu, že na protein by zde bylo sacharidů více, ale my tento produkt máme zařazen v sekci "Sacharidy" - o protein se nejedná. Muscle Meal Leancore patří do kategorie tzv. náhražek jídla, kdy obsahuje určitý poměr několika druhů bílkovin a několika druhů sacharidů, které jsou vhodné do určitého režimu. V tomto případě pro osoby usilující o rozvoj svalstva s minimem tuku. Představme si to takto. Usilujete u rozvoj svalstva s minimálním množstvím tuku. Musíte si nastavit stravovací režim tak, aby vyhovoval vašemu cíli. Musíte najít vhodný poměr bílkoviny : sacharidy : tuky které denně sníte. Muscle Meal Leancore tuto starost řeší za vás, alespoň v případě tohoto produktu. Pokud se podíváte na skladbu sacharidů, pak produkt obsahuje rychlé, středně rychlé a pomalé sacharidy. Je zde tedy více druhů sacharidů s odlišnými vlastnostmi a to není totéž jako v případě, že by produkt obsahoval například jen rychlý typ sacharidů.

» Reagovat

Sacharidy

Pavel 10.2.2016 v 03:11

Nemá tento protein až moc sacharidů? V dávce na 110g je tam více jak polovina zmíněných sacharidů oproti proteinu. Tento protein je udáván jako rysovaci. Není někde chyba?

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail