Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Vitamin E

- pro ochranu před volnými radikály - LETNÍ VÝPRODEJ
Vitamin E
Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce VitaHarmony
Běžná cena 91,-
U nás ušetříte 29,- (32%)
naše cena
62,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-32%

Biologicky účinná forma s výrazným antioxidačním účinkem

Chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá často spojovaný v souvislosti s rozvojem stárnutí

100 mg v každé dávce

 

Informace o produktu:

Vitamin E - Každá želatinová tobolka obsahuje vitamin E v biologicky účinné formě. Vitamin E má výrazný antioxidační účinek, chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá často dáván do souvislosti s rozvojem stárnutí. Oxidativní stres buněk je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v těle.

Nerovnováha může nastat na jedné i druhé straně.Doporučuje se užívat vitamin E v kombinaci se selenem a vitaminem C, protože se společně efektivně synergicky podporují. Selen a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin C navíc regeneruje redukovanou formu vitaminu E, což je velmi žádoucí v rámci jejich antioxidačního účinku. Příznivého účinku selenu a vitaminu C se dosáhne při přísunu významného množství – 15% doporučené denní dávky

 

Dávkování:

1 tobolka ob den. Zapijte tekutinou.

 

Složení:

Složení 1 tobolky: Vitamin E 100 mg (833% DRHP)

 

Upozornění:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.Chraňte před přímým sluncem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail