Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Vitamin D3

- kosti, zuby a imunita - VÝPRODEJ
Vitamin D3
Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce VitaHarmony
Běžná cena 231,-
U nás ušetříte 82,- (35%)
naše cena
149,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-35%

Podporuje vstřebávání vápníku a fosforu v organismu

Důležitý pro stavbu kostí, zubů a pro činnost svalů

Podporuje funkci imunitního systému

Vhodný pro osoby, které nemají dostatek slunečních paprsků, pro děti, seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou

 

Informace o produktu:

Vitamin D3 1.000 IU - Klíčovým účinkem vitaminu D je podpora vstřebávání vápníku a fosforu v organismu, a tím přispívání k normální hladině vápníku v krvi. Je proto důležitý pro stavbu kostí, zubů a pro podporu činnosti svalů. Podílí se také na optimálním dělení buněk a podporuje funkci imunity.

Podávání vitaminu D se doporučuje při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků, převážně během zimních měsíců. Je vhodný pro děti v období růstu, seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou.

 

Dávkování:

1 tobolka denně. Zapijte tekutinou.

 

Složení:

Složení 1 tobolky: Vitamin D3 1000 IU - 25 ug (500% DRHP)

 

Upozornění:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.Chraňte před přímým sluncem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail