Fitness-24.cz

Multi Pro Plus

- DOPRODEJ
Multi Pro Plus
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 550,-
U nás ušetříte 161,- (29%)
naše cena
389,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Akční nabídka platná od 8.11.2017 do vyprodání limitovaných skladových zásob.

 

Multi-vitamín na profesionální úrovni

Široké spektrum multi-vitamínů, minerálů, antioxidantů

S obsahem omega 3 (EPA/DHA)

Dodá Vám energii a obnoví ztracenou vitalitu

Doplňuje stravu o nezbytné složky pro vývoj svalstva


 

Informace o produktu:

Stále těžce trénuješ, ale bezvýsledně? Užíval jsi drahé suplementy, které nefungovaly? Možná je to v Tobě. Intenzivní trénink, „bezchybné“ kulturistické diety, a užívaná farmakologika mohou vést k nutričním nedostatkům. Když se tyto mezery neodstraní, je velice obtížné nebo nemožné nadále růst ve výkonnosti. Proto potřebuješ MULTI PRO.


MULTI PRO je multi-vitamín na profesionální úrovni, každý sáček obsahuje 6tablet multi-vitamínů a minerálů. Vitamíny a minerály jsou velmi důležité a základní živiny, které musí být náležitě zajištěny pro optimální zdraví a vysokou úroveň sportovní výkonnosti. Nicméně, v dnešním toxickém prostředí a špatné dostupnost živin především nedostatkem kvalitních potravin, musíme se spolehnout na suplementaci pro doplnění a k ochraně lidského těla. MULTI PRO nabízí celou řadu antioxidantů, včetně selenu a extrakt z hroznových jader. Jeho součástí jsou také esenciálních omega-3 rybí olej kapsle, kapsle lecitin, A buňka-energizující - Koenzym Q-10.


MULTI PRO má tyto hlavní přednosti: selen, koenzym Q10, esenciální mastné kyseliny (omega-3: EPA / DHA), výlučně tento produkt obsahuje extrakt z hroznových semen! Rovněž obsahuje velké množství vitamínu-C i vápníku a hořčíku. Přítomnost rybího oleje a tedy i omega-3 ve výrobku považujeme za důležité, protože podle našich zkušeností většina spotřebitelů není přesvědčena o důležitosti esenciálních tuků. Kvůli nesprávnému stravování mají deficit důležitých látek který mohou kompenzovat užíváním našich kapslí!


MULTI PRO je něco jako základní kámen pro růst výkonnosti. Obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty.

 

Dávkování:

Užívejte 1 sáček denně.

 

Složení:

 

 

Upozornění:

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail