Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Koenzym Q10

- FORTE s vitaminem E
Koenzym Q10
Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce VitaHarmony
Běžná cena 299,-
U nás ušetříte 104,- (35%)
naše cena
195,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-35%

FORTE dávka Koenzymu Q10 s vitaminem E

Vitamin E chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá často spojovaný v souvislosti s rozvojem stárnutí

Vhodný pro aktivní jedince

 

Informace o produktu:

Coenzym Q10 forte s vitaminem E - Koenzym Q10 neboli ubichinon je látka přirozeně obsažená v buňkách lidského těla, zejména v buňkách aktivních a zatěžovaných (například v buňkách srdečního svalu, v mozku, v játrech), kde se účastní procesu tvorby energie. Koenzym Q10 je částečně přijímán potravou a částečně je produkován přímo v organismu. Schopnost organismu produkovat Koenzym Q10 klesá s věkem nebo při zvýšené námaze, proto je vhodná jeho suplementace.

Obsažený vitamin E je silným antioxidantem, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Oxidativní stres buněk je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v těle.

 

Dávkování:

1 - 2 tobolky denně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař. Zapijte tekutinou.

 

Složení:

Složení 1 tobolky: Koenzym Q10 30 mg (DRHP není stanovena), Vitamin E 15 mg (125% DRHP)

 

Upozornění:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.Chraňte před přímým sluncem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail