Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Beta Karoten

- udržte si opálení déle - AKCE 1+1 ZDARMA
Beta Karoten
Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce VitaHarmony
Běžná cena 164,-
U nás ušetříte 0,- (0%)
naše cena
164,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-0%

2 DNY VELKOOBCHODNÍCH SLEV: Využijte speciální akční nabídky pro nákup vybraných produktů, které můžete získat za ceny, které jsou běžně dostupné pouze velkoobchodním zákazníkům. Akční nabídka je platná od 2.10.2020 (16:00) do 4.10.2020 (19:00). Skladové zásoby pro tuto akční nabídku jsou množstevně omezené, speciální nabídka tedy může být předčasně ukončena. Expirace produktů není ohrožena, pokud není uvedeno jinak. Během tohoto období není možná úhrada formou Dobírky, která bude opět dostupná po ukončení slevové kampaně. Děkujeme za pochopení.

 

Nejoblíbenější Beta karoten v ČR!

Je přirozeným zdrojem vitaminu A

Příznivě ovlivňuje obranné pochody kůže před ultrafialovým (slunečním) zářením a jinými škodlivinami

Zlepšuje odolnost pokožky proti spálení a pomáhá zhnědnutí pokožky při opalování

Vhodný pro udržení dobrého zraku, blahodárně působí při očních potížích


 

Informace o produktu:

Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Je významným prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunity. V těle dochází k biochemické přeměně beta karotenu a to jen do té míry, kolik tělo právě potřebuje, zbytek se bezpečně vyloučí. Nehrozí tedy předávkování jako u vitaminu A. Neobsahuje cukr ani barbiva. Je vhodný pro diabetiky.

 

Karotenoidy jsou látky, které se vyskytují převážně v ovoci a zelenině a dávají jim typické žluté a oranžové zabarvení. Nejbohatšími zdroji beta karotenu jsou mrkev, meruňky, rajče, mango, broskve, špenát, brokolice nebo paprika. Karotenoidy se také vyskytují v živočišných zdrojích, např. dávají zabarvení vaječnému žloutku, máslu nebo masu lososa.

 

Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E.


6 mg = 10.000 m.j. beta karotenu v jedné měkké želatinové tobolce. Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou. Zatímco voda odráží 25 % UV záření, které se k přímému záření přičítá, sníh odráží až 80%.

 

Dávkování:

1 tobolka ob den, nejlépe ráno při jídle. V době intenzivního slunění 1 tobolka denně.

 

Složení:

1 tobolka obsahuje: Přírodní Beta karoten 15 mg - 25000 m.j.

 

Informace:

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail