Fitness-24.cz

Antioxidant

- ochrana před oxidativním stresem, podpora imunity
Antioxidant
Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce VitaHarmony
Běžná cena 147,-
U nás ušetříte 18,- (12%)
naše cena
129,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Ochrana před oxidativním stresem

Zpomaluje proces stárnutí

Obsah čtyř účinných látek

S obsahem hroznových semínek a beta karotenu

Podpora imunitního systému


 

Informace o produktu:

Přípravek obsahuje čtyři účinné složky s přídavkem hroznových semínek a beta karotenu, jejichž antioxidační účinky se synergicky podporují. Extrakt z hroznových semínek obsahuje flavonoidy, které působí na kapilární propustnost a křehkost žil a cév. Obsažený vitamin C příspívá k normální funkci imunitního systému, zinek udržuje stav kostí, nehtů a pokožky. Selen napomáhá produkci spermií - spermatogenezi. Antioxidanty jsou všeobecně doporučovány kuřákům, zaměstnancům rizikových provozů, sportovcům, řidičům apod.

Antioxidanty chrání buňky před oxidativním stresem, který je důsledkem negativního působení volných radikálů - silně reaktivních částic, které vznikají v organismu v nadbytku při vystavení organismu znečištěnému životnímu prostředí, slunečnímu záření nebo stresu.

 

Dávkování:

Dospělí 1 tableta 1x denně.

 

Složení:

Složení 1 tablety: Vitamin C 180mg, Hroznová semínka (80% extr.), Vitamin E, Zinek 10mg, Beta karoten 4mg, Selen 50µg

Přidané látky: citronan zinečnatý, seleničitan sodný; fosforečnan vápenatý (E341), kyselina stearová (E570), mikrokrystalická celulóza (E460), stearan hořečnatý (E470b), zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy (E468), oxid křemičitý (E551)

 

Upozornění:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail