Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

X-Plode Rippedcore

- před-tréninkový zesilovač
X-Plode Rippedcore
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 016,-
U nás ušetříte 326,- (32%)
naše cena
690,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Hodnoceno 2x
90%

Před-tréninkový zesilovač energie a napumpování

Snižuje únavu týkající se cvičení

Optimální hladina kofeinu

Snižuje vnímanou námahu

Zvyšuje bdělost


 

Informace o produktu:

Špičkový termogenní před-tréninkový nápoj pro soustředěnější trénink, energii, svalovou pumpu a optimalizaci spalování tuků.

METEBOLICKÁ PODPORA: 50% doporučené denní dávky vitamínu B6 přispívá k normálnímu energetickému výdeji.

BOJUJE PROTI TRÉNINKOVÉ ÚNAVĚ: 50% doporučenné denní dávky vitamínu B12 pomáhá snižovat únavu související se cvičením.

THERMO-CORE KOMPLEX: Unikátní kombinace extraktu ze zr zelené kávy, zeleného čaje, guarany a ženšenu.

TRÉNINKOVÁ PUMPA: Optimální hladina kofeinu omezuje vnímanou námahu a zvyšuje bdělost.

 

Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (1 odměrku = 15g) s 250ml čisté chladné vody a za pomoci ručního šejkru rozmíchejte. Nápoj vypijte 30 minut před tréninkem. Užívá se pouze ve dnech tréninku. V případě, že trénujete 2x denně, můžete užívat 2 samostatné dávky, kdy rozestup mezi dávkami by měl být alespoň 4 hodiny. Neužívejte více než 2 dávky (2 odměrky) denně.

 

Složení:

Energetické hodnoty a nutriční profil v 1 dávce (1 odměrce = 15g):  247kj / 58kcal, Sacharidy 7,2g, Bílkoviny 6,75g, Tuky 0,24g

Nutriční informace v 1 dávce (1 odměrce = 15g): Amino-Pump matrix 6300mg (Glycin, beta-alanin, taurin, tyrosin, glutamin, arginin), Thermo-Core komplex 967mg (z toho guarana 400mg, extrakt ze zelené kávy 250mg, extrakt ze zeleného čaje 250mg, ženšen pravý 200mg (ekvivalent suchých listů), kofein bezvodý 97mg), Celkové množství kofeinu 185mg, Vit-MX Powerboost 701,25ug (z toho vitamín B6 0,7mg (50% DDD), vitamín B12 1,25mg (50% DDD).

 

Upozornění:

Není vhodný pro osoby mladší 18 let. Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte. Neužívejte pokud se léčíte s nějakou nemocí nebo užíváte léky na předpis nebo i volně prodejné. Neužívejte více než 2 dávky během dne. Není určen jako náhrada běžné strany. Obsahuje kofein (185mg v každé dávce). Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Pozor na alergie. Neobsahuje ořechy, ale může obsahovat složky nebo části nejrůznějších ořechů, oříšků a semen. Může obsahovat lepek, vajíčka a sóju. Uchovávejte na suchém, chladném místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail