Fitness-24.cz
banner

Thermo Fusion

Thermo Fusion
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Reflex Nutrition
Běžná cena 935,-
U nás ušetříte 186,- (20%)
naše cena
749,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Termogenní spalovač tuků s obsahem kofeinu

Obsahuje bezpečné a prověřené složky

Vyrobeno ze 100% zelené energie

V kombinaci s vhodným tréninkem a stravou napomáhá lepším výsledkům


 

Informace o produktu:

Po dlouhá léta po nás naši exkluzivní zákazníci žádali spalovač tuku založený na nejnovějších vědeckých trendech, garantující špičkové výsledky. Reflex Nutrition Vám s hrdostí představuje novou formuli pro spalování tuků Thermo Fusion. Jedná se kompletně o úplně nový produkt, který byl po několik let vyvíjen na základě vědeckých studií v našem týmu.

Thermo Fusion obsahuje naprosto bezpečné a vědecky prověřené složky, které Vám pomohou dosáhnout co nejrychleji požadovaných výsledků, a to v kombinaci s vhodným tréninkem a stravou.

Každá dávka Thermo Fusion obsahuje účinné množství extraktu ze zeleného čaje, karnitinu, kofeinu, cholinu, fenylalaninu, kayenského pepře, alfa lipoové kyseliny, bioperinu a chromu.

Thermo Fusion není jednoduše jako jiné „dietní pilulky“ na trhu. Tento produkt byl vytvořen jako originál v naší továrně. Většina těchto klasických produktů se vyrábí na zakázku, což činí tyto produkty málo věrohodnými, zejména co se týká jednotlivých použitých složek.

Precizní kontrola kompletního výrobního procesu a výběr těch nejlepších složek jsou vždy cestou k úspěchu. Právě proto je kontrola kvality hlavním faktorem pro Reflex Nutrition. Thermo Fusion je vyráběn v souladu s normami ISO 9001, kde je velmi striktní kontrola kvality, za použití těch nejčistějších ingrediencí.

 

Zde jsou důvody, díky kterým jsme přesvědčeni, že je Thermo Fusion No.1 ve světě plném "dietních pilulek":

Thermo Fusion není vyráběn zakázkově, ale přímo v naší továrně v souladu s normami ISO 9001

Hlavní složky v Thermo Fusion jsou použity v množství a poměru, které byly prokázány v klinických studiích jako nejefektivnější ve vztahu ke spalování tuku a potlačení hladu

Thermo Fusion je vyroben ze 100 % zelené energie!

Thermo Fusion neobsahuje žádné zakázané složky, tato formule je 100 % legální

Prosím, porovnejte si tento produkt s ostatními produkty na trhu co se týče jednotlivých složek a jejich množství

 

Dávkování:

Užívejte 2 až 4 kapsle 2x denně a zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Složení:

Želatinová kapsle, L-karnitin tartrát, acetyl-L-karnitin, DL-fenylalanin, extrakt ze zeleného čaje (95 % polyfenolů), cholin bitartrát, kyselina alfa lipoová, extrakt z kayenského pepře, (0,5 % kapsaicinu), kofein, bioperin (extrakt z černého pepře), chelatovaný chrom

 

Obsah účinných látek v 1 dávce (4 kapsle): L-karnitin tartrát 500mg, Acetyl L-karnitin 500mg, DL-fenylalanin 500mg, Extrakt ze zeleného čaje 300mg, Cholin 300mg, Kyselina alfa lipoová 200mg, Extrakt z kayenského pepře 200mg, Kofein 150mg, Bioperin 5mg, Chrom 100mcg

 

Upozornění:

Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (160 mg/4 kapsle). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail