Fitness-24.cz

Shred-X Rippedcore

- extra silné složení
Shred-X Rippedcore
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 390,-
U nás ušetříte 491,- (35%)
naše cena
899,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
Hodnoceno 22x
94%

Vysoce silné kapsle pro správu hmotnosti

10 aktivních ingrediencí

Vysoký potenciál hořkého pomeranče, guarany, zeleného čaje a kajenského pepře

190mg přírodního kofeinu v každé dávce (2 kapslích)

Zelený čaj zvyšuje beta-oxidaci nasycených kyselin, což vede k redukci tělesného tuku

Obsažená kyselina listová a niacin napomáhají snížení únavy, což má za následek vyšší energetickou hladinu

Metabolická podpora díky jódu a biotinu

Kvalita garantována značkou SCI-MXInformace o produktu:

Vyrýsované, vysekané, ultra-štíhlé - říkejte tomu jak chcete.  Neexistují žádné polemiky o tom, že díky spalování tuku vypadáte skvěle, cítíte se skvěle a dosahujete lepších výkonů. SHRED-X je náš nejlépe prodávající se spalovač tuků formulován s nejvyšší kvalitou,  bylinnými extrakty nejvyšší síly a osvědčenými, tuky odbourávajícími stopovými prvky. Nepoužíváme žádné podivné chemikálie, po kterých se budete cítit vyčerpaní nebo příliš bzučící.

MAXIMÁLNĚ SILNÝ KOMPLEX: Nejvyšší účinnost hořkého pomeranče, guarany, zeleného čaje a kajenského pepře.

METABOLICKÁ PODPORA: Jód a biotin přispívají k normálnímu energetickému výdeji metabolismu.

OXIDACE TUKŮ: Zelený čaj zvyšuje beta-oxidaci mastných kyselin, což vede k redukci tělesného tuku.


 

Dávkování:

Užívejte jednu dávu (2 kapsle) s 200 mililitry vody, a to 2x denně. První dávku (2 kapsle) užijte ráno na lačný žaludek a druhou dávku (2 kapsle) 30-40 minut před tréninkem. Ve dnech volna pak užívejte první dávku (2 kapsle) ráno na lačný žaludek a druhou dávku (2 kapsle) odpoledne. Přípravek užívejte maximálně dvakrát denně, vždy na lačný žaludek. Shred-X užívejte v 30 denním cyklu, po kterém jej na 14 dnů přestaňte užívat. Neužívejte 4 hodiny před plánovaným spánkem.

 

Složení:

V každé dávce (2 kapsle) získáte: Guarana (Paullinia Cupana) 865mg, Zelený čaj (Cammelia Sinensis) 500mg, Hořká pomerančová kůra (Citrus Aurantium) 450mg, Extrakt z kajenského pepře (Capsicum Annum) 200mg, Směs Vit-MX-Trim (niacin 8,02mg (50% DDD), kyselina listová 100ug (50% DDD), jód 75ug (50% DDD), biotin 25ug (50% DDD)) 8,2mg, Bioperin 5mg (obsahuje PIPERIN 95%), Chrom (jako pikolinát) 30ug (75% DDD).

Každá dávka (2 kapsle) obsahují 190mg kofeinu.

 

Země původu:

Anglie

 

Upozornění:

Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu! Nedoporučujeme užívat v případě onemocnění srdce nebo vysokého krevního tlaku. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou nebo pokud se ve Vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater apod.), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Pozor na alergie - může obsahovat zdroje z mléka, sóji nebo pšenice! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail