Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Pyrolis Sport

- spalovač navržený speciálně pro aktivní ženy
Pyrolis Sport
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Pyrolis
Běžná cena 1 590,-
U nás ušetříte 1 000,- (63%)
naše cena
590,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Potravina s překročenou dobou Minimální trvanlivosti EXP: 30.11.2019 (viz níže). Na produkt je poskytována plná záruka.

 

Co je "Minimální trvanlivost do"?
"Minimální trvanlivost do" označuje datum, do kterého si potravina uchová svoji deklarovanou kvalitu. Datum "Minimální trvanlivosti do" se objevuje na široké řadě sušených (těstoviny, rýže), konzervovaných a jiných potravin (čokoláda, doplňky stravy, rostlinný olej aj.).

Vzhledem k tomu, že tento typ potravin nepodléhá rychlé zkáze, lze je bezpečně konzumovat i po uvedeném datu "Minimální trvanlivosti do" a to za podmínky, že jsou respektovány pokyny pro skladování a že není poškozen obal. Některé potraviny však mohou ztratit svoji původní chuť a texturu.

Dříve než se rozhodnete potravinu po uplynutí data "Minimální trvanlivosti do" vyhodit, tak zkontrolujte, zda je obal neporušený a zda potravina stále ještě nevypadá, nevoní a nechutná dobře.


Vědecky navržená formule speciálně pro ženy usilující o snížení tělesné hmotnosti

Každé balení obsahuje 90 kapslí s rychlým uvolněním a 12 sáčků pro přípravu instantního nápoje (na 1 měsíc užívání)

17 aktivních ingrediencí včetně extraktů z rostlin a ovoce, vlákniny nebo vitamínů a minerálů

Jedna z klíčových složek - glukomanan (Konjac) byla vědecky zkoumána v několika studiích z hlediska snižování tělesné hmotnosti

Obsažený Biotin podpoří vaše metabolické funkce a 75% DDD chromu přispívá k normálnímu metabolismu makroživin

Navíc přidané železo pro podporu normální funce imunitnío systému

Produkt vyráběný ve Francii

 

Informace o produktu:

VĚDECKY NAVRŽENÁ RECEPTURA: Unikátní receptura zahrnuje 17 aktivních ingrediencí včetně aminokyselin, extraktů z rostlin a ovoce, vlákniny, kofeinu, vitamínů a minerálů.

MNOHEM VÍCE V KAŽDÉ DÁVCE: Díky využití moderních technologií a formě dávkování v podobě kombinace kapslí a instantního nápoje, získáte v každé denní dávce více aktivních složek v porovnání s většinou podobných produktů na trhu.

ENERGIE & VITALITA*: 50% doporučené denní dávky kyseliny listové přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

METABOLICKÁ PODPORA*: 50% doporučené denní dávky biotinu přispívá k normálnímu energetickému výdeji metabolismu a 75% doporučené denní dávky chromu přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.

ZTRÁTA HMOTNOSTI*: Standardizovaný extrakt z Amorphophallus konjaku – glukomannan v kombinaci s nízkoenergetickou stravou přispívá ke snížení hmotnosti.

PODPORA IMUNITY: Obsažené železo přispívá k normální funkci imunitního systému.

S OBSAHEM PŘÍRODNÍCH POLYFENOLŮ: Extrakt ze zrn zelené kávy (Coffea robusta a/nebo arabika) obsahuje kyselinu chlorogenovou, která je přirozeným zdrojem přírodních polyfenolů.

*Zdravotní tvrzení o účinných složkách byly schváleny Komisí Evropské unie.

 

Dávkování:

Dávkování produktu Pyrolis Sport se liší v závislosti na tom, zda máte den tréninku nebo den volna. Z důvodů zhodnocení své kofeinové tolerance začněte během prvních dvou dnů užívat snížené dávkování - 1 kapsli, 2x denně. Od třetího dne užívání pokračujte v regulérním dávkování, které představuje 2 kapsle, 2x denně. Každou dávku užijte vždy 30 minut před hlavním jídlem a zapijte ji velkou sklenicí vody. Řiďte se uvedenou dávkovací tabulkou na obalu produktu. Důkladně si před užíváním přečtěte celou etiketu a postupujte podle uvedených pokynů. Tento výrobek musí být konzumovaný jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Instrukce pro přípravu instantního nápoje: Nejlépe do ručního šejkru s 250-300 ml čisté vody vsypte obsah jednoho sáčku (1 dávka) a protřepte po dobu 5-10 sekund. Takto připravený nápoj rychle konzumujte 15-30 minut před cvičením nebo pohybovou aktivitou.

 

Složení:

Jedna dávka ve formě kapslí (2 kapsle): Pyrolis Sport Full Complex: Glukomannan (jako Amorphophallus konjac - kořen) 1061mg (dodává konjac glukomannan 1008mg), Extrakt ze zrn zelené kávy (Coffea robusta a/nebo arabika) 222mg (z toho kyselina chlorogenová 100mg), Kofein 104mg; PyrolOxi Sport: Barbadoská třešeň - extrakt z plodů 8mg, Extrakt z pepřovníku černého (jako Piper nigrum - semena) 5mg (z toho piperin 4,75mg); Kyselina listová 100ug (50% DDD), Chrom 30ug (75% DDD), Biotin 25ug (50% DDD), Železo 2,1mg (15% DDD).

Jedna dávka instantního nápoje (1 sáček): Pyrolis Sport Aminomatrix: L-citrulin malát 1800mg, Beta-alanin 1200mg, L-arginin 1000mg, Taurin 600mg, L-tyrosin 600mg, L-glutamin 500mg; Pyrolis Sport Thermo-complex: Extrakt z guarany (jako Paullinia cupana) 917mg, Extrakt z kořene ženšenu sibiřského (jako Eleutherococcus senticosus) 500mg, Extrakt ze zrn zelené kávy (jako Coffea robusta a/nebo arabika) 222mg (z toho kyselina chlorogenová 100mg), Celkové množství kofeinu (zdroj: kofein bezvodý, extrakt z guarany a kávy) 190mg).
DDD = Doporučená Denní Dávka

Informace o alergenech: Tento produkt neobsahuje alergeny. Produkt byl vyroben v zařízení, které zpracovává sóju, mléko, vejce, ořechy, celer, cereálie obsahující lepek a složky původem z ryb.

 

Upozornění:

Obsahuje kofein (až 294mg v denní dávce). Produkt není vhodný pro děti a mladší 18 let, těhotné a kojící ženy nebo osoby, které jsou citlivé na kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí a slunečního záření. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail