Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Pyrolis 24

- denní a noční spalovač pro efektivnější hubnutí
Pyrolis 24
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Pyrolis
Běžná cena 930,-
U nás ušetříte 240,- (26%)
naše cena
690,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
Hodnoceno 5x
100%

Produkt Pyrolis24 byl nahrazen novější variantou Pyrolis Sport, kterou je možné zakoupit zde...

 

Co je "Minimální trvanlivost do"?
"Minimální trvanlivost do" označuje datum, do kterého si potravina uchová svoji deklarovanou kvalitu. Datum "Minimální trvanlivosti do" se objevuje na široké řadě sušených (těstoviny, rýže), konzervovaných a jiných potravin (čokoláda, doplňky stravy, rostlinný olej aj.).

Vzhledem k tomu, že tento typ potravin nepodléhá rychlé zkáze, lze je bezpečně konzumovat i po uvedeném datu "Minimální trvanlivosti do" a to za podmínky, že jsou respektovány pokyny pro skladování a že není poškozen obal. Některé potraviny však mohou ztratit svoji původní chuť a texturu.

Dříve než se rozhodnete potravinu po uplynutí data "Minimální trvanlivosti do" vyhodit, tak zkontrolujte, zda je obal neporušený a zda potravina stále ještě nevypadá, nevoní a nechutná dobře.


Vědecky navržená formule pro muže i ženy usilující o snížení tělesné hmotnosti

Každé balení obsahuje dva různé druhy kapslí - pro denní a večerní užívání
- Denní kapsle s obsahem kofeinu a kyseliny listové přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
- Večerní kapsle jsou naopak záměrně zcela bez obsahu stimulantů

Jedna z klíčových složek - glukomanan (Konjac) byla vědecky zkoumána v několika studiích z hlediska snižování tělesné hmotnosti

Obsažený Biotin podpoří vaše metabolické funkce

Normální funkci štítné žlázy podpoří jód, který byl získaný z mořské řasy Fucus

Produkt vyráběný ve Francii


 

Informace o produktu:

ENERGIE & VITALITA*: 100% doporučené denní dávky kyseliny listové přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

METABOLICKÁ PODPORA*: 100% doporučené denní dávky biotinu přispívá k normálnímu energetickému výdeji metabolismu.

ZTRÁTA HMOTNOSTI*: Standardizovaný extrakt z Amorphophallus konjaku – glukomannan v kombinaci s nízkoenergetickou stravou přispívá ke snížení hmotnosti.

ZDRAVÍ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY: Mořská řasa Fucus vesiculosus je významným zdrojem přírodní formy jódu, který přispívá k normální funkci štítné žlázy.

ROSTLINNÁ BÁZE: Pyrolis 24 neobsahuje žádné alergeny. Díky inovativní formě dávkování v podobě rostlinné vegi-kapsle neobsahuje ani žádné živočišné složky a vyhovuje tak potřebám vegetariánů i veganů.

*Zdravotní tvrzení o účinných složkách byly schváleny Komisí Evropské unie.

 

Dávkování:

Z důvodů zhodnocení své kofeinové tolerance začněte během prvních dvou dnů užívat snížené dávkování - 1 kapsli, 3x denně. Od třetího dne užívání pokračujte v regulérním dávkování, které představuje 2 kapsle, 3x denně. Každou dávku užijte vždy 30 minut před hlavním jídlem (před snídaní, obědem a večeří) a zapijte ji velkou sklenicí vody. Řiďte se uvedenou dávkovací tabulkou na obalu produktu. Důkladně si před užíváním přečtěte celou etiketu a postupujte podle uvedených pokynů. Tento výrobek musí být konzumovaný jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Složení:

Denní receptura (AM) v 1 denní dávce (4 kapslích): Glukomannan (jako Amorphophallus konjac - kořen) 2240mg (dodává konjac glukomannan 2016mg), Extrakt ze zrn zelené kávy (Coffea arabika) 444mg (z toho kyselina chlorogenová 200mg), Kofein 200mg, Extrakt z pepřovníku černého (jako Piper nigrum - semena) 10mg, Kyselina listová 200ug (100% DDD), Chrom 60ug (150% DDD), Biotin 50ug (100% DDD).

Noční receptura (PM) v 1 denní dávce (2 kapslích): Glukomannan (jako Amorphophallus konjac - kořen) 1120mg (dodává konjac glukomannan 1008mg), Extrakt z Garcínie (jako Garcinia cambogia - plody) 200mg (z toho kyselina hydroxycitrónová 120mg), L-Theanin 100mg, Chaluha bublinatá (jako Fucus vesiculosus - řasy) 75mg (z toho jód 150ug (100% DDD)).

DDD = Doporučená Denní Dávka

Informace o alergenech: Tento produkt neobsahuje alergeny. Produkt byl vyroben v zařízení, které zpracovává sóju, mléko, vejce, ořechy, celer, cereálie obsahující lepek a složky původem z ryb.

 

Upozornění:

Obsahuje kofein (200mg v denní dávce / 4 kapslích AM). Produkt není vhodný pro děti a mladší 18 let, těhotné a kojící ženy nebo osoby, které jsou citlivé na kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí a slunečního záření. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail