Fitness-24.cz
banner

Pyrolis 24

- denní a noční spalovač pro efektivnější hubnutí
Pyrolis 24
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Pyrolis
Běžná cena 930,-
U nás ušetříte 240,- (26%)
naše cena
690,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
Hodnoceno 5x
100%

Co je "Minimální trvanlivost do"?
"Minimální trvanlivost do" označuje datum, do kterého si potravina uchová svoji deklarovanou kvalitu. Datum "Minimální trvanlivosti do" se objevuje na široké řadě sušených (těstoviny, rýže), konzervovaných a jiných potravin (čokoláda, doplňky stravy, rostlinný olej aj.).

Vzhledem k tomu, že tento typ potravin nepodléhá rychlé zkáze, lze je bezpečně konzumovat i po uvedeném datu "Minimální trvanlivosti do" a to za podmínky, že jsou respektovány pokyny pro skladování a že není poškozen obal. Některé potraviny však mohou ztratit svoji původní chuť a texturu.

Dříve než se rozhodnete potravinu po uplynutí data "Minimální trvanlivosti do" vyhodit, tak zkontrolujte, zda je obal neporušený a zda potravina stále ještě nevypadá, nevoní a nechutná dobře.


Vědecky navržená formule pro muže i ženy usilující o snížení tělesné hmotnosti

Každé balení obsahuje dva různé druhy kapslí - pro denní a večerní užívání
- Denní kapsle s obsahem kofeinu a kyseliny listové přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
- Večerní kapsle jsou naopak záměrně zcela bez obsahu stimulantů

Jedna z klíčových složek - glukomanan (Konjac) byla vědecky zkoumána v několika studiích z hlediska snižování tělesné hmotnosti

Obsažený Biotin podpoří vaše metabolické funkce

Normální funkci štítné žlázy podpoří jód, který byl získaný z mořské řasy Fucus

Produkt vyráběný ve Francii


 

Informace o produktu:

ENERGIE & VITALITA*: 100% doporučené denní dávky kyseliny listové přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

METABOLICKÁ PODPORA*: 100% doporučené denní dávky biotinu přispívá k normálnímu energetickému výdeji metabolismu.

ZTRÁTA HMOTNOSTI*: Standardizovaný extrakt z Amorphophallus konjaku – glukomannan v kombinaci s nízkoenergetickou stravou přispívá ke snížení hmotnosti.

ZDRAVÍ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY: Mořská řasa Fucus vesiculosus je významným zdrojem přírodní formy jódu, který přispívá k normální funkci štítné žlázy.

ROSTLINNÁ BÁZE: Pyrolis 24 neobsahuje žádné alergeny. Díky inovativní formě dávkování v podobě rostlinné vegi-kapsle neobsahuje ani žádné živočišné složky a vyhovuje tak potřebám vegetariánů i veganů.

*Zdravotní tvrzení o účinných složkách byly schváleny Komisí Evropské unie.

 

Dávkování:

Z důvodů zhodnocení své kofeinové tolerance začněte během prvních dvou dnů užívat snížené dávkování - 1 kapsli, 3x denně. Od třetího dne užívání pokračujte v regulérním dávkování, které představuje 2 kapsle, 3x denně. Každou dávku užijte vždy 30 minut před hlavním jídlem (před snídaní, obědem a večeří) a zapijte ji velkou sklenicí vody. Řiďte se uvedenou dávkovací tabulkou na obalu produktu. Důkladně si před užíváním přečtěte celou etiketu a postupujte podle uvedených pokynů. Tento výrobek musí být konzumovaný jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Složení:

Denní receptura (AM) v 1 denní dávce (4 kapslích): Glukomannan (jako Amorphophallus konjac - kořen) 2240mg (dodává konjac glukomannan 2016mg), Extrakt ze zrn zelené kávy (Coffea arabika) 444mg (z toho kyselina chlorogenová 200mg), Kofein 200mg, Extrakt z pepřovníku černého (jako Piper nigrum - semena) 10mg, Kyselina listová 200ug (100% DDD), Chrom 60ug (150% DDD), Biotin 50ug (100% DDD).

Noční receptura (PM) v 1 denní dávce (2 kapslích): Glukomannan (jako Amorphophallus konjac - kořen) 1120mg (dodává konjac glukomannan 1008mg), Extrakt z Garcínie (jako Garcinia cambogia - plody) 200mg (z toho kyselina hydroxycitrónová 120mg), L-Theanin 100mg, Chaluha bublinatá (jako Fucus vesiculosus - řasy) 75mg (z toho jód 150ug (100% DDD)).

DDD = Doporučená Denní Dávka

Informace o alergenech: Tento produkt neobsahuje alergeny. Produkt byl vyroben v zařízení, které zpracovává sóju, mléko, vejce, ořechy, celer, cereálie obsahující lepek a složky původem z ryb.

 

Upozornění:

Obsahuje kofein (200mg v denní dávce / 4 kapslích AM). Produkt není vhodný pro děti a mladší 18 let, těhotné a kojící ženy nebo osoby, které jsou citlivé na kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí a slunečního záření. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail