Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Spalovače tuků Pyrolis

Lipo X

Spalovače tuků

Vysoce biologicky dostupný katechinový komplex ze zeleného čaje podporuje metabolismus a oxidaci tuků. Přidaný vitamín B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a snižuje únavu. Kofein podporuje soustředění a snižuje únavu. Bez obsahu lepku a laktózy.

naše cena: 794,-
Hodnoceno 2x
100%
-20%
Značka

Spalovače tuků Pyrolis | Diskuze

kvalitní spalovač tuků

iveta 17.1.2015 v 14:13

dobrý den, je mi 32 let, 173cm, 62kg, sportuji aktivně asi 14 dnů, kdy 2x do týdne navštěvuji fitness centrum a 1x týdně chodím běhat (na pásu). Jaký spalovač tuků byste mi doporučili, aby výsledky byly rychlejší? Chtěla bych snížit podíl tělesného tuku a zpevnit tělo. Děkuji.

» Reagovat

RE: kvalitní spalovač tuků

Fitness 24 20.1.2015 v 14:06

Dobrý den, doporučuji Vám osvědčenou a velmi žádanou kombinaci spalovače Pyrolis a dietního proteinu Whey Plus Rippedcore. Proteinovým nápojem snadno zvýšíte potřebný podíl bílkovin ve stravě, můžete s ním například nahradit dvě denní svačiny nebo jej užívat v době, kdy nemáte dostatek času na běžnou kvalitní stravu. Samozřejmě lze užívat i ráno, 45min před tréninkem, ihned po tréninku, případně večer. Výhodou bílkovin totiž je, že se Vám přebytek neukládá na tzv. horší časy, ale tělo je vyloučí. Bohužel u sacharidů nebo tuků to neplatí.

» Reagovat

Spalovač bez kofeinu nebo s kofeinem

Mirka 23.1.2015 v 16:16

Dobrý den, vybírám spalovač, který by pro mne byl vhodný. V minulosti jsem užívala spalovač Lipo-6, ale musela jsem snížit dávkování, protože mně po 2 kapslích bolela hlava a byla jsem spíše unavená, než nabuzená. Pravděpodobně to bude tím, že nejsem na kofein příliš zvyklá a ani kávu nepiji. Můžete mi nějaké kvalitní spalovač doporučit???

» Reagovat

RE: Spalovač bez kofeinu nebo s kofeinem

Fitness 24 23.1.2015 v 17:19

Dobrý den, problém s bolestí hlavy bývá u produktu Lipo-6 poměrně častý, resp. relativně hodně zákazníků tento problém pociťuje v porovnání s jinými produkty. Osobně bych Vám doporučoval vyzkoušet ověřený spalovač Pyrolis, případně Shred-X Rippedcore. Oba spalovače obsahují sice také kofein, ale jejich receptura je narozdíl od Lipo-6 upravena tak, že vedlejší účinky u osob citlivých na kofein se téměř nevyskytuje. Reference na mnou oba zmíněné spalovače jsou výborné, takže myslím, že chybu neuděláte ani s jedním z nich.

» Reagovat

kombinace spalovače a gelu

Jana 23.1.2015 v 16:57

Dobrý den, vybrala jsem si spalovač tuků Pyrolis, ale ještě jsem se dočetla, že existuje také Pyrolis ve formě krému. Je možné používat oba produkty současně nebo je lepší zvolit nejdříve jeden z nich??

» Reagovat

RE: kombinace spalovače a gelu

Fitness 24 23.1.2015 v 18:24

Dobrý den, kombinace obou produktů je vhodná a možná. Lepší výsledky byste tak měla zaznamenat za kratší dobu.

» Reagovat

Jaký spalovač?

Lucie 3.2.2015 v 09:30

Dobrý den,

snažím se zhubnout v oblasti boků, hýždí a stehen. Pravidelně cvičím cviky od Shaun T25, již mám docvičených 30days s Jillian, při kterém jsem brala Synephrine, ale vůbec mi nepomohl, ikdyž jsem brala 2 tablety..

Prosím o radu, jaký spalovač byste mi doporučili?

Přeji hezký zbytek dne,

Lucie.

» Reagovat

RE: Jaký spalovač?

Fitness 24 3.2.2015 v 11:35

Dobrý den, jako spalovač vám doporučuji Pyrolis a pro zacílení na problematické partie doporučuji spalovač Pyrolis Gel pro ženy. Oba produkty lze používat souběžně. Častým problémem, kdy se přes veškeré snažení nedaří hubnout, může být chyba u stravovacích návyků (nevhodná nebo nepravidelná strava). V tomto směru může pomoci protein na hubnutí, který vám stravu obohatí o jiné zdroje živin, než máte v běžné stravě a pomůže vám snadněji doplňovat živiny i v období, kdy byste standardní jídlo vynechala. Konkrétně bych doporučoval produkt Whey Plus Rippedcore, který obsahuje vysoké množství bílkovin včetně potřebných aminokyselin. Výhodou bílkovin pak je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na pozdější dobu a vyloučí jej. To bohužel neplatí pro většinu tuků a sacharidů. Díky proteinu tedy můžete dosáhnout toho, že vaše celodenní strava bude mnohem dietnější a více bohatá na bílkoviny, což je v redukčním období žádoucí.

» Reagovat

rada

Lucie 4.2.2015 v 08:38

Dobrý den,
prosím o radu. Je mi 22 let, 176cm 62kg, cvičím 2 roky min. 3 týdně, běhám + mám fyzický náročnou práci. Jaký spalovač byste mi doporučily? Chtěla bych ubrat tuk a vyrýsovat.
Děkuji

» Reagovat

RE: rada

Fitness 24 5.2.2015 v 13:13

Dobrý den, doporučoval bych Vám jeden ze dvojice spalovačů Pyrolis nebo Shred-X Rippedcore. Oba produkty by vám měly pomoci. Ke spalovači doporučuji také zvážit investici do proteinu na hubnutí. Ano, celá záležitost se prodražuje, ale osobně myslím, že kombinace spalovač tuků + dietní protein dokáže zajistit lepší výsledky, než samotný spalovač. Díky proteinu na hubnutí zajistíte vhodnější podmínky pro fungování spalovače, protože proteiny jsou velmi dietní a obsahují velké množství bílkovin a aminokyselin. Spalovač tedy bude pracovat na redukci tuku a protein naopak bude vyživovat a ochraňovat svalstvo před nechtěným katabolismem. Výsledkem v kombinaci se sportem potom bude hezky vyrýsovaný postava. Konkrétní produkt ze sekce proteinů na hubnutí bych pak doporučil Whey Plus Rippedcore. Pro snadnější přípravu nápojů (rozmíchávání) doporučuji také ruční šejkr.

» Reagovat

pomoc

Lucie 4.2.2015 v 14:33

Dobrý den je mi 22. 175cm, 63kg cvičím min. 3x týdně finess + běh, potřebuju ubrat tuk a vyrýsovat. Jaký spalvač bystemi doporučili, mě se líbí Shred-X rippedcore, co myslíte?

» Reagovat

RE: pomoc

Fitness 24 5.2.2015 v 13:23

Dobrý den, jako v předešlém dotazu doporučuji v rýsovacím období kombinaci spalovače tuku a proteinu na hunutí. Spalovač tuku zajistí termogenezi a redukci tuku. Protein na hunutí je potom důležitý z toho důvodu, že díky jeho složení připravíte příhodnější podmínky pro fungování samotného spalovače. Myslím, že investice do proteinu se tak vyplatí, protože rozdíl ve výsledcích by měl být výraznější, než pouze při užívání samotného spalovače. Samozřejmě, protein by nebyl nutný u uživatele, který by měl velmi dobře propracovaný jídelníček, pestrý, vyvážený a bohatý na bílkoviny. Bohužel většina zákazníků, ať už z časových nebo jiných důvodů, takový běžný jídelníček nemá. Proteinový nápoj má tu výhodu, že je velmi dietní, obsahuje vysoké množství bílkovin a snadno s ním můžete doplnit potřebné živiny v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní stravu. Pokud jde o spalovač Shred-X, jedná se o velmi kvalitní produkt, který je k vašemu účelu vhodný.

» Reagovat

Jaký spalovač tuků

Bety 8.2.2015 v 22:11

Dobrý večer,
je mi 20 let, měřím 177 cm a vážím 70kg, asi 2 měsíce (nepravidelně) chodím do posilovny a na kardio. Jaký spalovač tuků by jste mi poradil? Ráda bych zhubla na 60kg a zpevnila tělo, to se mi pomalu daří. Děkuji

» Reagovat

RE: Jaký spalovač tuků

Fitness 24 9.2.2015 v 12:19

Dobrý den, doporučil bych Vám spalovač Pyrolis, na který máme výbornné reference. Případně tento spalovač v kombinaci s proteinem na hubnutí - Whey Plus Rippedcore. Oba produkty se budou výborně doplňovat a výsledky mohou být výraznější. Výhody užívání proteinu v dietním období jsou uvedeny v tomto vlákně v několika případech.

» Reagovat

RE: RE: Jaký spalovač tuků

Kristýna 19.3.2019 v 14:12

Dobrý den, mám proteinovou stravu, jím stravu bez sachararidu, svačinu doplňují proteinem whey diet, jaký spalovac tuků by jste mi doporučili? Denní nebo noční, prosím konkrétní výrobek, děkuji Garčicová

» Reagovat

RE: RE: RE: Jaký spalovač tuků

Fitness24 8.4.2019 v 19:16

Dobrý den, omloiuvám se za pozdní odpověď. Doporučuji Vám spalovač Pyrolis 24.

» Reagovat

Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

Zuzana 12.2.2015 v 09:45

Dobrý den, prosí Vás o radu. Je mi 17 let a snažím se zhubnout tuky. Mám sestavený tréninkový plán- 2x týdně posilovna , tančím a jídelníček. Jaký spalovač byste mi doporučil ? Neublíží mi nějak do budoucna ? Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE: Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

Fitness 24 12.2.2015 v 15:21

Dobrý den, vzhledem k vašemu nízkému věku bych Vám spíše než spalovač tuků, doporučil do svého režimu zařadit protein na hubnutí. Tím byste nahradila dvě denní svačiny, případně jej užívala 2x denně v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní, ale dietní stravu. V kombinaci s vašim tréninkem by redukce tuku měla jít snáze. Pokud byste i přes to chtěla spíše spalovač, do 18 let věku bych doporučoval CLA Lean 1000. Jakmile dosáhnete 18 let věku, doporučil bych Pyrolis. Kombinace proteinu na hubnutí a spalovače tuků je většinou efektivnější, než užívání jednoho nebo druhého produktu. Každý totiž zajišťuje něco jiného.

» Reagovat

RE: Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

adam 20.6.2015 v 12:16

Je zbytečné se ptát jaky spalovac, protoze vzdy napisete Pirolis :D

» Reagovat

RE: RE: Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

Fitness 24 21.6.2015 v 14:14

Dobrý den, Pyrolis je doporučován na základě nejvyššího množství kladných referencí zákazníků a jedná se o univerzálnější spalovač v porovnání s většinou jiných v naší nabídce. Je také vhodný pro širší okruh uživatelů. Z těchto důvodů může v našich doporučeních dominovat. Doporučení ale neplatí pro každého univerzálně, každý může mít jiné požadavky, případně nějaké omezení. Proto vždy je lepší konkrétní dotaz a konkrétní doporučení.

» Reagovat

RE: Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

Andrea 26.3.2020 v 10:28

Dobrý den jaký produkt je nejlepší na břicho pořád ne a ne kyla dolů

» Reagovat

RE: RE: Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

Fitness24 27.3.2020 v 18:05

Dobrý den, jakou hmotnost potřebujete zredukovat, resp. jaká je vaše aktuální výška a hmotnost? Z hlediska pohybové aktivity jste aktivní neo pasivní? Dekuji za upřesnění.

» Reagovat

Renata 14.2.2015 v 12:49

Dobrý den je mi 23 ,180cm ,75kg mám náročnou práci a nestíhám cvičit a potřebovala bych zhubnout v bocích a v břišní oblasti jaký spalovač tuků by jste mi doporučili ,předem děkuji za odpověd

» Reagovat

RE:

Fitness 24 15.2.2015 v 17:19

Dobrý den, doporučoval bych Vám kombinaci spalovače a proteinu na hubnutí. Spalovač bude pracovat na redukci tuku a protein vám zvýší denní příjem bílkovin, což je během redukčního období velmi důležité. Proteinem můžete nahradit 2-3 denní jídla a používat jej v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní klasickou stravu. Samozřejmě pokud by se vám dařil nějaký aktivní pohyb provozovat, výsledky by byly výraznější, než při pasivní činnosti. Konkrétní doporučované produkty by pak byly PyrolisWhey Plus Rippedcore + ruční šejkr.

» Reagovat

Radka 20.2.2015 v 16:18

Dobrý den,je mi 36let, 173cm,82kg.Po porodu se mi nedaři zhubnout na puvodní váhu 70kg. Do fitness centra po pravdě nemám čas chodit.Ráda by se zbavila i tuku v oblasti břicha,bocích a stehen.Prosím o radu.DĚKUJI

» Reagovat

RE:

Fitness 24 20.2.2015 v 17:41

Dobrý den, předpokládám, že již nekojíte a podle toho provedu doporučení. Velmi dobré zkušenosti máme s kombinací spalovače Pyrolisproteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Protein doporučujeme užívat nejlépe 2x denně, a to nejlépe jako dvě samostatné svačiny, případně v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Vzhledem k tomu, že protein je velmi dietní, můžete jej užívat zcela bez obav i ve večerních hodinách. Důležité je, abyste mezi jednotlivými jídly nevytvářela prodlevy delší než 3 hodiny. Po tří hodinovém hladovění může dojít ke zpomalování metabolismu, kdy tělo začíná mít tendence ukládat si zásoby na tzv. horší období (zásoby si ukládá do tuku). Výhodou proteinů je jejich vysoký obsah bílkovin a výhodou bílkovin je, že i přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit do tukové zásoby. Pro snadnější přípravu proteinových nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

Katka 23.2.2015 v 09:31

Dobrý den,
začínám cvičit podle 30days s Jillian, chtěla bych ubrat na váze a celkově zpevnit tělo. Hodně sportovců mi řiká že běžnou stravou jen tak nezhubnu že potřebuji taky nějaký protein spalovač tuku bcaa.. bohužel těmto věcem moc nerozumím. Žádám o radu který by byl pro mě ideální.

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 23.2.2015 v 14:10

Dobrý den, kamarádi sportovci Vám radí dobře. K dosažení pevné, štíhlejší a vyrýsované postavy vám rychleji pomůže kombinace spalovače tuku a proteinu na hubnutí. Výhodou proteinových nápojů je jejich vysoký obsah bílkovin, které mají z hlediska hubnutí tu výhodu, že i přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit jako zásobu na tzv. horší období. Pokud je tedy vaše strava bohatá na bílkoviny, máte příhodné podmínky pro transformaci postavy. Kromě toho, proteinové nápoje obsahují vysoké množství aminokyselin včetně BCAA, které vyživují a ochraňují svalstvo nebo pomáhají s rychlejší regenerací. Souběžně užívaný spalovač pak napomáhá redukovat podkožní tuk, ale již nijak nesnižuje množství svalstva. Na trhu jsou k dostání i produkty s vysokým obsahem aminokyselin včetně BCAA, které je možné užívat před tréninkem nebo v jeho proůběhu a jejich primárním úkolem je právě ochrana svalstva. Jsou vhodné například, když byste chodila běhat nebo vyvíjela jinou aerobní činnost, případně vaše tréninky byly velmi náročné. Pokud bych měl doporučit vhodnou kombinaci, doporučuji Vám jako spalovač produkt Pyrolis v kombinaci s proteinem na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Na oba produkty máme velmi dobré reference. Protein doporučuji užívat nejlépe 2x denně. Nejlépe jako svačinu, případně v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní klasickou stravu a hrozilo by hladovění (prodleva mezi jídlem delší než 3 hodiny). Protein můžete ale užívat také po tréninku, ráno pro obohacení snídaně, případně večer před spaním. Skutečně zde záleží především na vašich potřebách. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Pokud byste našla využití i pro samostatný aminokyselinový produkt, doporučuji vám komplexní aminokyseliny s obsahem dietu podporujících ingrediencí ve formě produktu Amino Intra Rippedcore. Můžete je užívat 30 minut před tréninkem (např. běháním) nebo i během vašeho cvičení postupně po doušcích popíjet.

» Reagovat

Spalovač tuku

Michaela 24.2.2015 v 14:05

Dobrý den je mi 23 let a snažím se zhubnout po porodu chodim již měsíc 2x týdně na spinning proto bych chtela doporučit nějaký spalovač tuků aby má snaha byla efektivnější. Dekuji

» Reagovat

RE: Spalovač tuku

Fitness 24 25.2.2015 v 12:54

Dobrý den, protože neuvádíte jestli stále ještě kojíte nebo kojení již neprobíhá, navrhnu dvě různé varianty. 1.) Pokud kojíte: V tomto případě doporučuji užívání spalovače odložit, protože většina produktů této kategorie obsahuje látky jako kofein nebo jiné stimulanty, které by v době kojení nemusely být vhodné. Pokud je to i váš případ, doporučuji vám ale protein na hubnutí Ultra Whey Protein (1,5 odměrky, 2x denně), který by vám mohl také v kombinaci se cvičením také pomoci. Neobsahuje žádné látky, které by vás nebo dítě mohly jakkoliv ohrozit, je velmi dietní, ale velmi nutričně hodnotný. Díky proteinu se vaše strava stane více dietní, ale ne na úkor živin, které potřebujete. Protein můžete užívat během dne jako formu svačiny, ráno společně se snídaní, po tréninku jako regenerační nápoj nebo i večer před spaním. Záleží tedy spíše na vašich potřebách. 2.) Pokud již nekojíte: Doporučím vám kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je jasný. Protein je v tomto případě také velmi důležitý, protože vám poskytuje velmi kvalitní bílkoviny, které mají tu výhodu, že i přijatý přebytek se vám neuloží do zásoby ve formě tuku. Když to zjednoduším, tak protein připraví vhodnější podmínky pro práci samotného spalovače. Efekt pak bude mnohem výraznější. Pro snadnější rozmíchávání a přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Katka Válková 10.3.2015 v 20:00

Dobrý den,mám 164 cm a nyní 67kg.normální má váha je 57kg,nyní chodím cvičit 3x týdně cvičení h.e.a.t,potřebuji zhubnout tech 10kg a zformovat postavu,vynechala jsem čokolády, sladkosti, pečivo, uzeniny. Jim hodně zeleniny, jak a čím docílit původní postavy,děkuji za odpověď

» Reagovat

RE:

Fitness 24 11.3.2015 v 11:58

Dobrý den, doporučoval bych vám spalovač Pyrolis v kombinaci s proteinem na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Použití spalovače je jasné. Protein doporučuji z důvodu, že se jedná o velmi kvalitní zdroj bílkovin, které jsou v redukčním období velmi důležité. Bohužel většina zákazníků bez ohledu na tento fakt, vybírá pouze samotný spalovač, ale svým jídelníčkem/stravováním nedokáže zajistit příhodné podmínky pro fungování spalovače. Výhodou bílkovin je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na pozdější dobu ve formě tuku. Pokud váš jídelníček bude bohatý na bílkoviny, pak bude výživný, ale velmi dietní. Pokud chodíte cvičit, protein vám také pomůže rychleji regenerovat organismus. Protein bych vám doporučoval užívat ve dvou denních dávkách. Je jedno jestli jako formu svačin, před tréninkem, po tréninku nebo večer. Důležité je, aby váš jídelníček byl pravidelný, tzn. během dne 5-6 malých porcí jídla (resp. každé 2-3 hodiny) bohatého na bílkoviny, aby tělo nemělo možnost hladovět. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

grenade thermo detonator

Tom 25.3.2015 v 07:40

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vás názor na spalovač tuků grenade thermo detonator. Je tento produkt opravdu kvalitní ?

» Reagovat

RE: grenade thermo detonator

Fitness 24 25.3.2015 v 12:52

Dobrý den, z osobní zkušenosti bych Vám spíše doporučil konkurenční Shred-X Rippedcore, na který máme od našich zákazníků více referencí. Osobní zkušenost mám lepší také se Shred-X.

» Reagovat

kvalitní spalovač

Naďa Pokorná 7.4.2015 v 20:24

Díky za dobrou radu na spalovač-SHRED-X RIPPEDCORE. Uvažuji o dietním proteinovém nápoji,doporučíte mi nějaký,který se k tomuto spalovači hodí?

» Reagovat

RE: kvalitní spalovač

Fitness 24 8.4.2015 v 10:43

Dobrý den, doporučuji Vám Whey Plus Rippedcore, který byste užívala 2x denně jako svačinu, případně dle potřeby. Protein je velmi dietní, výživný a vhodný do rýsovacího nebo redukčního období. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail