Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Pyro-MX bez kofeinu

-33% SLEVA
Pyro-MX bez kofeinu
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 179,-
U nás ušetříte 390,- (33%)
naše cena
789,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Moderní přípravek spalující tuky, který využívá technologie Carb-Blocker a neobsahuje žádné stimulanty

Spaluje uložený tuk formou energie, kontroluje vaši chuť k jídlu, využívá sterolů, které snižují hladinu cholesterolu a pomáhá zamezik křečím, které mohou vznikat v důsledku nedostatku cukru

Může být užíván ve dne i v noci, protože neobsahuje kofein a ani jiné stimulační látky

Lze jej kombinovat s přípravkem Pyro-MX Leanburn k dosažení 24 hodinového efektu


 

Informace o produktu:

Aktivní ingredience obsažené v této receptuře napomáhají vylepšit transport a odbourávání tuků v lidském těle a asistují eliminaci toxinů, které jsou v těle vytvářeny a způsobují následně ukládání tuků a vznik celulitidy. Společnost Sci-MX vinula novou technologii Carb-Blocker, která zajišťuje, že sacharidy jsou rychle přeměňovány na energii a následně jsou spalovány ve svalech, namísto toho, aby se ukládaly jako tuky. Přípravek Pyro-MX Stimulant Free je ideální pro závodní sportovce, pro aktivní jedince a pro kohokoliv, kdo se chce zbavit nechtěného tělesného tuku.

Pokud již užíváte přípravek  Pyro-MX Leanburn, který by neměl být užíván v noci, pak ho můžete kombinovat s přípravkem Pyro-MX Stimulant Free. Ten může být užíván v průběhu večera jako součást celodenního programu pro snížení tuků v lidském těle. Takže člověk může klidně užívat verzi Leanburn před snídaní, před obědem i před odpoledním tréninkem. Verzi Stimulant Free pak můžete brát před večerním jídlem a pak znovu před spaním, abyste mobilizovali proces spalování tuků v průběhu noci.


Pro koho je určen?
• pro kohokoliv, kdo hledá přípravek pro rychlé snížení tělesného tuku
• pro kohokoliv, kdo hledá přípravek na spalování tělesného tuku, který neobsahuje stimulanty
• pro kohokoliv, kdo hledá alternativu k přípravku Pyro-MX Leanburn, kterou může užívat v noci
• pro kohokoliv, kdo chce zlepšit vyrýsování svalů, a to díky snížení obsahu tělesného tuku  
• pro kohokoliv, kdo dodržuje kaloricky hlídanou dietu s cílem snížit nadváhu
• pro vzpěrače, silové sportovce a kulturisty, kteří chtějí být štíhlí a zároveň si uchovat svalovou hmotu
• pro silové a vytrvalostní sportovce, kteří chtějí dosahovat lepších výsledků díky snížení tělesného tuku a zároveň se chtějí vyhnout stimulantům, jako například kofeinu


Jedinečné rysy produktu:
• Může být užíván ve dne i v noci, po sedm dní v týdnu
• Jde o nejúčinnější látku ve Velké Británii, která spaluje tělesný tuk a neobsahuje žádné stimulanty
• Nemá žádné nepříjemné vedlejší účinky, které bývají obvykle spojeny s mnoha jinými látkami využívající receptury na bázi termogeneze
• Obsahuje ingredienci navrženou společností Sci-MX po názvem Carb-Blocker a steroly snižující hladinu cholesterolu


Jak se přípravek Pyro-MX Stimulant Free od přípravku Pyro-MX Leanburn?
Přípravek Pyro-MX Leanburn je extrémně účinná a přitom bezpečná látka, sloužící ke spalování tělesného tuku. Avšak obsahuje stimulanty, jako například kofein nebo citrus aurantium. To tedy znamená, že určité typy lidí tento přípravek nemohou užívat. Také z toho důvodu společnost Sci-MX uvedla na trh verzi bez obsahu stimulantů, která se jmenuje Pyro-MX Stimulant Free (bez kofeinu a jiných stimulačních látek), která je vhodná pro každého, kdo chce využívat výhody rychlého spalování tuků tohoto extrémně populárního produktu.


Odpovědi na některé často kladené dotazy týkající se Pyro-MX Stimulant Free:
• Tento produkt může být kombinován s některými přípravky společnosti Sci-MX - CLA Ultralean 1000 nebo Tri-Omega EFA
• Tato verze produktu může být užívána i přes noc
• Kapsle jsou z želatiny

Dávkování:

Užívejte 1 dávku (2 kapsle), 3x denně, přibližně 20 minut před jídlem. Pokud užíváte přípravek Pyro-MX Leanburn (verze s kofeinem), pak přípravek Pyro-MX Stimulant Free (verze bez kofeinu), užívejte před večerním jídlem, přibližně 1 hodinu před spánkem.

 

Složení:

V denní dávce (6 kapslích) získáte: Vitamín B5 18 mg, Acetyl-L-karnitin 1500 mg, Extrakt z bílých fazolí (Phaseolus Vulgaris) 600 mg, L-Tyrosin 300 mg, Chlorid chromu 185,5 mcg, Beta steroly 150 mg, Extrakt ze skořice 150 mg, Černý pepř (Bioperin) 12 mg.

 

Upozornění:

Není vhodné pro maldší 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování a držte se instrukcí. Uchovávejte na suchém místě mimo dosah dětí. Neobsahuje GMO. Pozor na alergie! V tomto produktu nejsou jako ingredience obsaženy ořechy. Při výrobě produktu jsou však použity procesy, v důsledku kterých se může v látce objevit stopové množství ořechů.

 

Informace:

Doplněk stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail