Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Hydroxycut Max Advanced -38%

Hydroxycut Max Advanced -38%
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 290,-
U nás ušetříte 491,- (38%)
naše cena
799,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Silný spalovač tuků výhradně pro ženy !

15 ověřených ingrediencí, které vedou ke snižování tělesné hmotnosti !

Patentované směsi Max! Weight-Loss Matrix™ a Max! Liqui-Burn™ !

120 tekutých kapslí s velmi rychlým účinkem !

Získejte to ultraštíhlé tělo, o jakém jste vždy jen snila !


 

Informace o produktu:

Ultraštíhlé tělo, o jakém jste vždy jen snila, se nyní může stát skutečností, pokud budete užívat přípravek Hydroxycut Max! Můžete se pro své přátele stát objektem závisti, budou za Vámi otáčet hlavu, stanete se obrázkem tělesného perfekcionismu, kterým se tajně touží stát i ostatní ženy.

Přípravek Hydroxycut Max! je neomezený ve své podpoře snižování nadváhy, a tuto podporu Vy hledáte. Aby Vám pomohl přípravek k dosažení stanovených cílů a abyste dosáhli potřebných tvarů, už se vůbec nedívejte po žádném jiném produktu. Tohle je přípravek, který byl vyvinut, aby Vám umožnil dosáhnout výsledků, kterých nemůžete dosáhnout při užívání jiných přípravků. Jednoduše řečeno, jde o nejextrémnější spalovač ženského tuku na celém světě!

 

15 klinicky ingrediencí, které vedou ke snížení tělesné hmotnosti !

 

Přípravek Hydroxycut Max! obsahuje 15 různých ingrediencí, které udělaly z tohoto přípravku silný spalovač tuku pro ženy na světě. Klíčové látky obsažené v přípravku Hydroxycut Max! radikálně zesilují norepinefrin, což je ženský hormon sloužící ke spalování tuků. Navíc dochází k tomu, že přípravek Hydroxycut Max! zvyšuje podle klinických studií množství této klíčové látky! Nejde tedy jen o bezcenný produkt, jak je tomu v případě některých produktů od jiných společností.

Revoluční receptura přípravku Hydroxycut Max! je založena na receptuře Max! Weight-Loss Matrix™ a receptuře Max! Liqui-Burn™. Jde o tekutou matrici a o tekuté kapsle s velmi rychlým účinkem. Ty působí pětkrát rychleji než běžné tablety. Působí tedy okamžitě poté, co si vezmete úplně první dávku. Takto alespoň uvidíte, že přípravek Hydroxycut Max! není jako něco jiného, co jste už někdy vyzkoušela!

 

Vědecký základ přípravku Hydroxycut Max!

 

Tým našich výzkumníků byl veden lékaři a na základě výzkumů byla vyvinuta receptura přípravku Hydroxycut Max!, která využívá víceúrovňový systém metabolických interakcí. Ten je založen na operacích v sekvenci, která obecně vede ke změně procesů probíhajících v ženském metabolismu, a to tak, že je velmi urychluje. Tento silný nárůst metabolismu zapříčiňuje vznik vlny lipolytické katalýzy a termogenického spalování. Právě tyto procesy považují vědci za to, co nazýváme spalováním tuků a produkcí tepla. Přípravek Hydroxycut Max! je bezpochyby nejextrémnější spalovač tuků pro ženy na celé Zemi! Podívejte se, jak základní ingredience obsažené v přípravku Hydroxycut® Max! začíná fungovat při spalování tuků a kalorií ve Vašem těle.

 

Spalujte s přípravkem Hydroxycut Max! kalorie i tělesný tuk, a to tak, jako nikdy předtím!

 

Opravdu pochopíte, jakým zvláštním druhem vědecké síly na Vás bude působit přípravek Hydroxycut Max! Vaše smysly se zintenzivní a Vaše mysl bude intenzivnější a soustředěnější. Pocítíte, jak roste vaše energie a v tomto stavu setrváte.

 

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli, 2x denně společně s 2,5 dl vody jako dietní doplněk, a to asi 30-60 minut před jídlem. Jestliže se chystáte cvičit, berte jednu z dávek vždy před tréninkem. Neberte více jak 1 kapsli během 4 hodin nebo více než 2 kapsle během 24 hodin. K dosažení nejlepších výsledků užívejte po dobu 8 týdnů v kombinaci s redukční dietou a cvičením. Nejezte po večeři. Dodržujte pitný režim. Doporučujeme vypít 2,4 litru vody denně. Poslední denní dávku užívejte alespoň 5 hodin před plánovaným spánkem. Před užíváním si pozorně pročtěte celý návod a držte se instrukcí!

 

Složení:

V každé dávce (1 kapsli) získáte: Bezvodý kofein, L-alanin, Ženšen - kořen, L-serin, Kyselina glutamová, L-cystein, L-threonin, L-isoleucin, Koenzym Q10, Řasa Wakame (jako Undaria pinnatifida), Glutathion, Vitamín D, Kyselina Listová, Vitamín B12, Vápník.

 

Upozornění:

Není určen pro děti a mladší 18 let! Řiďte se návodem! Není vhodné pro osoby se špatným zdravotním stavem! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoami (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Každá kapsle obsahuje kofein, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu (káva, čaj, kolové nápoje apod.)! Může způsobit nespavost! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před užíváním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou, psychologickými obtížemi, nemocemi ledvin či jater nebo pokud se ve vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (např. kardiovaskulární potíže), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, potíže s dýcháním, zvýšený tlukot srdce či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Neužívejte pokud je narušen ochranný obal pod víčkem! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail