Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Hydroxycut

Hydroxycut
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 590,-
U nás ušetříte 191,- (32%)
naše cena
399,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Hydroxycut Advanced - Nejprodávanější spalovač tuků v Severní Americe v letech 2007-2008* !

Pomůže Vám spálit více kalorií, dodá energii a zrychlí váš metabolismus !

S obsahem přírodních antioxidantů z goji, aceroly, granátového jablka a borůvky !

Pro podporu Vašeho aktivního životního stylu !

Verze Hydroxycut Advanced určená pro Českou republiku je evidována Ministerstvem zdravotnictví !

Balení o obsahu 60 tablet na 1 měsíc užívání !


 

Informace o produktu:

Nová a posílená formule jednoho z nejznámějších a nejžádanějších spalovačů pro redukci tělesné hmotnosti. Kombinace několika látek Vám napomůže spálit více kalorií za kratší dobu, dodá Vám potřebnou energii pro zvládnutí náročného dne a zrychlí Váš metabolismus.

Inovovaná formule nyní obsahuje také celou řadu přírodních antioxidantů pro podporu Vašeho aktivního životního stylu. V každé dávce obdržíte směs přírodních antioxidantů z goji, aceroly, granátového jablka nebo borůvek.

 

Časté dotazy:

Chodím 3x do týdne na spinning, který z produktů Hydroxycut je pro mne vhodný?

Pokud se budeme řídit dle pokynů výrobce, tak běžným sportovcům jsou doporučovány verze Hydroxycut nebo Hydroxycut ACAI. Hydroxycut Hardcore je podpořen o další složky, které z něj dělají ještě silnější produkt, který je však doporučován lidem zabývajícím se bodybuildingem (kulturistikou). Ke snížení tělesné hmotnosti (tukových tkání) je pro všechny ostatní sporty doporučován Hydroxycut nebo Hydroxycut ACAI.

Trpím onemocněním štítné žlázy, mohu užívat některý Hydroxycut nebo Cylaris?

Všem zákazníkům doporučujeme pro jejich maximální bezpečí, aby se před svým užíváním jakéhokoliv volně prodejného produktu ať už na snížení nebo zvýšení hmotnosti nebo při jakékoliv dietě, poradili se svým lékařem.

Užívám Hydroxycut a jsem po něm unavená a točí se mi hlava.

Hydroxycut je zdrojem kofeinu a zřejmě jste osoba citlivá na přísun kofeinu, který tablety obsahují. V tomto případě prosím zamezte dalším zdrojům kofeinu (káva, Coca-Cola, Kofola, čaj apod.) a snažte se pít co nejvíce čisté vody. Snižte také svoje dávkování a postupně si na kofein zvykejte. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání a vyhledejte lékaře! Držte se zásadně návodu uvedeného na obalu!

Jakou mám držet s Hydroxytem dietu?

V žádném případě nedoporučujeme držet jakoukoliv drastickou dietu! Snížení hmotnosti z drastických diet je pouze přechodný efekt, který se dříve nebo později stejně vrátí zpět. Důkladně si projděte naši sekci „ Dieta a hubnutí “, vytvořte si zdravý jídelníček, který jste schopný/á dodržovat dlouhodobě, pokud se nevěnujete žádnému pohybu, začněte s nějakým (nejlépe s pravidelným). Pokud budete dodržovat vše tak jak máte, budete s výsledků kterých dosáhnete doslova ohromeni.

 

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu s 2,5 dl vody dvakrát denně jako dietní doplněk. Neužívejte více jak 1 tabletu během 4 hodin nebo více než 2 tablety během 24 hodin.

   
   

K dosažení nejlepších výsledků užívejte Hydroxycut po dobu 8 týdnů v kombinaci s redukční dietou a cvičením. Nejezte po večeři. Denně vypijte 2,5 litru vody. Před užíváním si porozně přečtěte celý návod a řiďte se instrukcemi.

 

Složení:

Energetický obsah a složení v 1 tabletě: méně než 50 kJ (12 kcal), Vitamín C (jako kyselina askorbová), Bezvodý kofein (dodává 100mg kofeinu), Extrakt z Goji (jako Lycium barbarum - ovoce), Koncentrát z Aceroly (jako Malpighia glabra - ovoce), Prášek z plodů borůvky (jako Vaccinium corymbosum), Granátové jablko (jako Punica granatum - semena a ovoce), Zaexanthin, Vitamín D, Ostatní pomocné složky. Verze Hydroxycut Advanced, která je určena pro Českou republiku a schválena Ministerstvem zdravotnictví.

 

Upozornění:

Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou nebo pokud se ve Vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater apod.), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Pozor na alergie - může obsahovat zdroje z mléka, sóji nebo pšenice! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

 

*Založeno na IRI F/D/MX prodejích během 52 týdnů končících 6.9.2009

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail