Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Grenade Thermo Detonator

Grenade Thermo Detonator
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Grenade
Běžná cena 890,-
U nás ušetříte 0,- (0%)
naše cena
890,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Progresivní termogenní formule

Učinně pomáhá odborávat nežádoucí tuk

Zvyšuje mentální kapacitu

Před-tréninkový motivátor


 

Informace o produktu:

GRENADE je revoluční termogenní a před-tréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy, a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce, a to hlavně díky tomu, že pomáhá udržovat optimální váhu a funguje jako před-tréninkový zdroj energie. Pokud se používá synergicky s rozumným jídelníčkem a vhodným cvičebním programem, zvyšuje hladinu energie, odbourává tuk a pomůže vám dosáhnout takových tvarů těla, o jakých jste vždy snili.


Jak Genade funguje:

GRENADE obsahuje pouze složky s nejvyšším farmaceutickým stupněm kvality. Vynikající kombinace složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k vám dostane ultimativní doplněk, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.

 

Dávkování:

Pokud budete chtít zjistit, jak bude vaše tělo doplněk snášet, začněte užívat 1 kapsli dvakrát denně po dobu prvních 7 dnů. Užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Dále 2 kapsle 30 minut před obědem, zapijte vodou. Při explozivním cvičení dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE dávku 4 kapsle denně!

 

Složení:

Obsah účinných látek ve 2 kapslích:Další složky: Stearát hořečnatý, želatinová kapsle (ultračistá voda, barviva E133, E102, E129), dioxid titaničitý.

 

Upozornění:

Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Neužívejte, pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, pokud jste diabetik, těhotná nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkostí, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomen, potíže s močením nebo zbytnění prostaty.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail