Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Detonatrol

Detonatrol
Detonatrol
Kategorie Spalovače tuků
Výrobce Amix
Běžná cena 795,-
U nás ušetříte 119,- (15%)
naše cena
676,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Nový, maximálně účinný termogenní komplex

Vysoká podpora při redukci hmotnosti

Zvyšuje fyzickou a psychickou výkonnost

Urychluje tělesný metabolismus


 

Informace o produktu:

AMIX™ Detonatrol ™ - obsažené vitamíny B3, B6 a vitamín C napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují energetický metabolismus.  

Stále nejste spokojeni s výsledky a hledáte spalovač tuků, který by Vás maximálně podpořil v redukci Vaší hmotnosti? STOP!

Již není třeba vyhazovat peníze za neúčinné spalovače! 

Nyní přichází Detonatrol ™ - ultimátní termogenní suplement, který doslova nakopne energetický metabolizmus! Již název produktu napovídá, že ingredience v tomto matrixu nejsou pro slabé povahy! Přesvědčte se sami a zkuste si dát před tréninkem 6kapslí Detonatrolu ™ a prožijete pekelný žár, který ve Vás tento produkt zažehne!

Pozor! Nepřesahujte doporučenou denní dávku! Jeden z nejsilnějších spalovačů na evropském trhu!

 

Dávkování:

Ve dnech tréninku doporučujeme užívat 2-3 kapsle společně se snídaní a 2-3 kapsle 30 - 60 minut před fyzickým výkonem. Ve dnech odpočinku užívejte 2-3- kapsle společně se snídaní a 2-3 kapsle společně s odpolední svačinou. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Složení:

Složení (v 6-ti kapslích): SINETROL® XPUR 900 mg (extrakt z hořkého pomeranče (citrus aurantium), extrakt z grepu (Citrus grandis), extrakt z červeného pomeranče (Citrus sinensis L. Osbeck), guarana (extrakt ze semen paulinie nápojné)), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), ketony z malin 500 mg, kofein 300 mg, extrakt ze semen zelené kávy 200 mg, Clarinol® CLA 200 mg (konjugovaná linolová kyselina), SuperCitriMax® 200 mg (50% kyseliny hydroxycitronové), rozchodnice růžová extrakt 100 mg (Rhodiola Rosea, 4% rosavinu), bakopa drobnolistá extrakt 100 mg (Bacopa Monnieri), kůra bílé vrby extrakt 100 mg (15% salicinu), zázvor extrakt 100 mg, zelený čaj extrakt 100 mg (45% polyphenolů), vitamín C 80 mg (100% DDD*), niacin 20 mg (vitamín B3, 125% DDD*), rozmarýn extrakt 20 mg, pyridoxin HCl 10 mg (vitamín B6, 714% DDD*), lagerstroemie nádherná extrakt 10 mg (banaba), extrakt z hořkého pomeranče 10 mg (citrus aurantium, 95% synephrinu), Capsimax® 5 mg (extrakt z paprik), Bioperine® 2,5 mg (extrakt z pepře), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý

*DDD = doporučená denní dávka

 

Upozornění:

Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Přípravek není určen pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Pozor! Kofein má schopnost odvodňovat organismus, proto dodržujte zásady pitného režimu. Nemíchejte s alkoholem.  Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Pokud si nejste vědomi svého aktuálního zdravotního stavu nebo pokud již máte zdravotní potíže, konzultujte užití preparátu se svým ošetřujícím lékařem. Tento produkt byl vyroben v zařízení, které zpracovává výrobky obsahující mléko, vejce, sóju, korýše, ořechy a arašídy.

 

Informace:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail