Fitness-24.cz
banner

Spalovače tuků

Spalovač tuku pro ženy Pyrolis Sport

Spalovače tuků

Spalovač navržený speciálně pro ženy s obsahem přírodních polyfenolů, extraktů z rostlin a ovoce, vlákniny, vitamínů a minerálů. Díky inovativnímu dávkování poskytuje více účinných složek v porovnání s většinou podobných produktů na trhu. Pro ženy s přidaným obsahem železa, které také přispívá k normální funkci imunitiního systému. Vyroben ve Francii.

naše cena: 595,-
Hodnoceno 6x
93%
-57%
Značka

Spalovače tuků | Diskuze

kvalitní spalovač tuků

iveta 17.1.2015 v 14:13

dobrý den, je mi 32 let, 173cm, 62kg, sportuji aktivně asi 14 dnů, kdy 2x do týdne navštěvuji fitness centrum a 1x týdně chodím běhat (na pásu). Jaký spalovač tuků byste mi doporučili, aby výsledky byly rychlejší? Chtěla bych snížit podíl tělesného tuku a zpevnit tělo. Děkuji.

» Reagovat

RE: kvalitní spalovač tuků

Fitness 24 20.1.2015 v 14:06

Dobrý den, doporučuji Vám osvědčenou a velmi žádanou kombinaci spalovače Pyrolis a dietního proteinu Whey Plus Rippedcore. Proteinovým nápojem snadno zvýšíte potřebný podíl bílkovin ve stravě, můžete s ním například nahradit dvě denní svačiny nebo jej užívat v době, kdy nemáte dostatek času na běžnou kvalitní stravu. Samozřejmě lze užívat i ráno, 45min před tréninkem, ihned po tréninku, případně večer. Výhodou bílkovin totiž je, že se Vám přebytek neukládá na tzv. horší časy, ale tělo je vyloučí. Bohužel u sacharidů nebo tuků to neplatí.

» Reagovat

Spalovač bez kofeinu nebo s kofeinem

Mirka 23.1.2015 v 16:16

Dobrý den, vybírám spalovač, který by pro mne byl vhodný. V minulosti jsem užívala spalovač Lipo-6, ale musela jsem snížit dávkování, protože mně po 2 kapslích bolela hlava a byla jsem spíše unavená, než nabuzená. Pravděpodobně to bude tím, že nejsem na kofein příliš zvyklá a ani kávu nepiji. Můžete mi nějaké kvalitní spalovač doporučit???

» Reagovat

kombinace spalovače a gelu

Jana 23.1.2015 v 16:57

Dobrý den, vybrala jsem si spalovač tuků Pyrolis, ale ještě jsem se dočetla, že existuje také Pyrolis ve formě krému. Je možné používat oba produkty současně nebo je lepší zvolit nejdříve jeden z nich??

» Reagovat

RE: Spalovač bez kofeinu nebo s kofeinem

Fitness 24 23.1.2015 v 17:19

Dobrý den, problém s bolestí hlavy bývá u produktu Lipo-6 poměrně častý, resp. relativně hodně zákazníků tento problém pociťuje v porovnání s jinými produkty. Osobně bych Vám doporučoval vyzkoušet ověřený spalovač Pyrolis, případně Shred-X Rippedcore. Oba spalovače obsahují sice také kofein, ale jejich receptura je narozdíl od Lipo-6 upravena tak, že vedlejší účinky u osob citlivých na kofein se téměř nevyskytuje. Reference na mnou oba zmíněné spalovače jsou výborné, takže myslím, že chybu neuděláte ani s jedním z nich.

» Reagovat

RE: kombinace spalovače a gelu

Fitness 24 23.1.2015 v 18:24

Dobrý den, kombinace obou produktů je vhodná a možná. Lepší výsledky byste tak měla zaznamenat za kratší dobu.

» Reagovat

Jaký spalovač?

Lucie 3.2.2015 v 09:30

Dobrý den,

snažím se zhubnout v oblasti boků, hýždí a stehen. Pravidelně cvičím cviky od Shaun T25, již mám docvičených 30days s Jillian, při kterém jsem brala Synephrine, ale vůbec mi nepomohl, ikdyž jsem brala 2 tablety..

Prosím o radu, jaký spalovač byste mi doporučili?

Přeji hezký zbytek dne,

Lucie.

» Reagovat

RE: Jaký spalovač?

Fitness 24 3.2.2015 v 11:35

Dobrý den, jako spalovač vám doporučuji Pyrolis a pro zacílení na problematické partie doporučuji spalovač Pyrolis Gel pro ženy. Oba produkty lze používat souběžně. Častým problémem, kdy se přes veškeré snažení nedaří hubnout, může být chyba u stravovacích návyků (nevhodná nebo nepravidelná strava). V tomto směru může pomoci protein na hubnutí, který vám stravu obohatí o jiné zdroje živin, než máte v běžné stravě a pomůže vám snadněji doplňovat živiny i v období, kdy byste standardní jídlo vynechala. Konkrétně bych doporučoval produkt Whey Plus Rippedcore, který obsahuje vysoké množství bílkovin včetně potřebných aminokyselin. Výhodou bílkovin pak je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na pozdější dobu a vyloučí jej. To bohužel neplatí pro většinu tuků a sacharidů. Díky proteinu tedy můžete dosáhnout toho, že vaše celodenní strava bude mnohem dietnější a více bohatá na bílkoviny, což je v redukčním období žádoucí.

» Reagovat

rada

Lucie 4.2.2015 v 08:38

Dobrý den,
prosím o radu. Je mi 22 let, 176cm 62kg, cvičím 2 roky min. 3 týdně, běhám + mám fyzický náročnou práci. Jaký spalovač byste mi doporučily? Chtěla bych ubrat tuk a vyrýsovat.
Děkuji

» Reagovat

pomoc

Lucie 4.2.2015 v 14:33

Dobrý den je mi 22. 175cm, 63kg cvičím min. 3x týdně finess + běh, potřebuju ubrat tuk a vyrýsovat. Jaký spalvač bystemi doporučili, mě se líbí Shred-X rippedcore, co myslíte?

» Reagovat

RE: rada

Fitness 24 5.2.2015 v 13:13

Dobrý den, doporučoval bych Vám jeden ze dvojice spalovačů Pyrolis nebo Shred-X Rippedcore. Oba produkty by vám měly pomoci. Ke spalovači doporučuji také zvážit investici do proteinu na hubnutí. Ano, celá záležitost se prodražuje, ale osobně myslím, že kombinace spalovač tuků + dietní protein dokáže zajistit lepší výsledky, než samotný spalovač. Díky proteinu na hubnutí zajistíte vhodnější podmínky pro fungování spalovače, protože proteiny jsou velmi dietní a obsahují velké množství bílkovin a aminokyselin. Spalovač tedy bude pracovat na redukci tuku a protein naopak bude vyživovat a ochraňovat svalstvo před nechtěným katabolismem. Výsledkem v kombinaci se sportem potom bude hezky vyrýsovaný postava. Konkrétní produkt ze sekce proteinů na hubnutí bych pak doporučil Whey Plus Rippedcore. Pro snadnější přípravu nápojů (rozmíchávání) doporučuji také ruční šejkr.

» Reagovat

RE: pomoc

Fitness 24 5.2.2015 v 13:23

Dobrý den, jako v předešlém dotazu doporučuji v rýsovacím období kombinaci spalovače tuku a proteinu na hunutí. Spalovač tuku zajistí termogenezi a redukci tuku. Protein na hunutí je potom důležitý z toho důvodu, že díky jeho složení připravíte příhodnější podmínky pro fungování samotného spalovače. Myslím, že investice do proteinu se tak vyplatí, protože rozdíl ve výsledcích by měl být výraznější, než pouze při užívání samotného spalovače. Samozřejmě, protein by nebyl nutný u uživatele, který by měl velmi dobře propracovaný jídelníček, pestrý, vyvážený a bohatý na bílkoviny. Bohužel většina zákazníků, ať už z časových nebo jiných důvodů, takový běžný jídelníček nemá. Proteinový nápoj má tu výhodu, že je velmi dietní, obsahuje vysoké množství bílkovin a snadno s ním můžete doplnit potřebné živiny v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní stravu. Pokud jde o spalovač Shred-X, jedná se o velmi kvalitní produkt, který je k vašemu účelu vhodný.

» Reagovat

Jaký spalovač tuků

Bety 8.2.2015 v 22:11

Dobrý večer,
je mi 20 let, měřím 177 cm a vážím 70kg, asi 2 měsíce (nepravidelně) chodím do posilovny a na kardio. Jaký spalovač tuků by jste mi poradil? Ráda bych zhubla na 60kg a zpevnila tělo, to se mi pomalu daří. Děkuji

» Reagovat

RE: Jaký spalovač tuků

Fitness 24 9.2.2015 v 12:19

Dobrý den, doporučil bych Vám spalovač Pyrolis, na který máme výbornné reference. Případně tento spalovač v kombinaci s proteinem na hubnutí - Whey Plus Rippedcore. Oba produkty se budou výborně doplňovat a výsledky mohou být výraznější. Výhody užívání proteinu v dietním období jsou uvedeny v tomto vlákně v několika případech.

» Reagovat

Jaký spalovač je pro mě nejvhodnější ?

Zuzana 12.2.2015 v 09:45

Dobrý den, prosí Vás o radu. Je mi 17 let a snažím se zhubnout tuky. Mám sestavený tréninkový plán- 2x týdně posilovna , tančím a jídelníček. Jaký spalovač byste mi doporučil ? Neublíží mi nějak do budoucna ? Děkuji za odpověď.

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail