Fitness-24.cz
banner

Omni-MX Leancore

- pro rozvoj atletické postavy a lepší regeneraci
Omni-MX Leancore
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Sacharidy
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 890,-
U nás ušetříte 700,- (37%)
naše cena
1 190,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-37%
Hodnoceno 2x
100%

Hodnocení produktu Omni-MX Leancore

Celkové hodnocení
hodnoceno 2x.
Hodnotit můžou pouze přihlášení uživatelé.
Komentáře a hodnocení uživatelů
Radim
Vloženo: 11.4.2017
Pro Účinnost Výborná chuť Stravitelnost
Proti Cena, ale stojí to za to

Mým cílem bylo co nejvíce odbourat tuky a samozřejmě jsem chtěl, avšak rozumně, nabrat svalovou hmotu. Produkty SCI MX jsem začal užívat na základě doporučení - tel. konzultace se zástupci tohoto webu. Postupně jsem užíval Shred X - Rippedcore, OMNI MX Rippedcore, GRS9.

Dnes užívám OMNI MX Leancore, který perfektně splňuje mé aktuální požadavky - tj. stálá podpora atletické postavy, budování svalů. Je potřeba dodat, že pár měsíců dále užívám 17-T Somatocri, dle potřeb doplním i GRS9. Řádně cvičím (silové tréninky 2-4 týdně) cca 3/4 roku.

Celkově SCI MX, nejen nyní nejoblíbenější OMNI MX Leancore, tedy mohu díky dlouhodobějším zkušenostem (komentářům o změnách po 14 dnech užívání produktů se člověk opravdu musí smát) spojených s výsledky doporučit. Zároveň však i užívání skutečně dle návodu.

Zároveň bych chtěl touto cestou poděkovat za doporučení a rady zástupcům tohoto webu.


Petr
Vloženo: 21.12.2016
Pro Chuť Rozpustnost All in one složení Stravitelnost Regenerace
Proti Nic, co bych vytknul...

Pro mě naprosto úžasný produkt. S podukty SCI/MX jsem celkově spokojen. Pro tento gainer jsem se rozhodnul díky složení a to především vyváženějším poměrem sacharidů a proteinů. Nejlepší hodnocení ode mě dostává rozhodně za stravitelnost a regeneraci. Trávím ho velice lehce, až překvapivě rychle. Regenerace naprosto úžasná. Jsem sportovec amatér. Pravidelně cvičím/posiluji doma v kombinaci s venkovním během, teď předvážně HIIT cardiem. Obden si dělám takový vlastní full body trénink, který mi zabere cca 2 hodiny. Jinými slovy si umím pěkně naložit do těla, druhý den to zákonitě ještě trochu cítím, ale následný den jsem vždy v plné síle na kompletní trénink a takhle pořád do kola, dobrá forma, žádné křeče a bolesti. Co se nabírání svalové hmoty týče, tak moje váha sice stagnuje, ale kombinací toho produktu, pohybu a hlavně plnohodnotné stravy, vidím ubýtek tuku, zesílení a postupné rysování postavy - což je přesně to, co chci :)
No a protože mi zvědavost nedá, tak si pořídím pro porovnání Reflex OSX a uvidíme, co mi sedne lépe.
Dodatek k obdobným komentářům... Lidi, nepiště hodnocení, že díky těmto produktům dokážete nabrat 3 - 5 kg za 14 dní. Je to nereálné (rozhodně u čisté svalové hmoty bez stereoidů), působí to až příliš komicky, díky za pochopení. :)

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail