Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Omni-MX Leancore

- pro efektivní rozvoj svalstva, síly a lepší regeneraci
Omni-MX Leancore
Omni-MX Leancore Omni-MX Leancore
Kategorie Sacharidy
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 890,-
U nás ušetříte 700,- (37%)
naše cena
1 190,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
Hodnoceno 2x
100%

Aktuální nedostupnost produktu je způsobená v důsledku aktuálních omezení výrobních kapacit a také z důvodu omezení, které souvisí s realizovaným odchodem Velké Británie z EU. Opětovné naskladnění je avizováno od 20. března 2021. Jako alternativní náhradu můžeme doporučit Anabolic Masster (2200g nebo 4400g).

 

Omni-MX Leancore nyní nese nový název OMNI ALL-IN-ONE LEAN, kdy kromě názvu produktu byl změněn design a typ obalu (pouze u 4200g balení - dříve dóza, nyní ekologičtější uzavíratelný PVC pytel). Velikost balení, receptura i množství účinných složek je původní jako znáte u dřívější formy balení Omni-MX Leancore.Komplexní před a po-tréninková formule navržená speciálně pro osoby usilující o rozvoj svalstva, síly a zlepšení regenerace

Denní dávka obsahuje 82g látky GRS-9, což je proteinová směs s vícefázovým uvolňováním

V každé denní dávce získáte nejvyšší možné dávky vědecky ověřených ingrediencí - Kreatin monohydrát a pyruvát, BCAA, Glutamin, MCT Olej, Arginin Alfa-Ketoglutarát a mnoho dalších

Tři ultimátní směsi pro růst, sílu a mužskou podporu

V neposlední řadě tento produkt oceníte také po jeho chuťové stránce

Vše v jednom balení - Výhodnější řešení než nakupovat všechny jednotlivé produkty samostatně

Vyrobeno v Anglii

 

Informace o produktu:

Jednička ve Velké Británii v kategorii výrobků "Vše v jedné dávce". Vyvinut pro ty, kteří usilují o rozvoj svalstva a síly a také o zlepšení regenerace po náročném tréninku. Obsahuje dvanáct klíčových svaly nabírajících sloučenin v plných a efektivních dávkách bez kompromisů na kvalitu nebo účinnost.


ŠTÍHLÉ SVALSTVO NABÍRAJÍCÍ POMĚR BÍLKOVIN A SACHARIDŮ: 82g bílkovin, 92g sacharidů a 740 kcal v plné denní dávce přispívá hmotnostním ziskům.

9-HODINOVÁ SVALOVÁ PODPORA: Rychle středně a pomalu uvolňující se proteiny neustále dodávají aminokyseliny do svalů až 9 hodin.

TRÉNINKOVÁ SÍLA: 2 formy kreatinu zvyšují fyzický výkon v průběhu krátkodobých, vysoce intenzivních, opakování.

ANABOLICKÝ EFEKT: Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity, podporuje normální anabolické řízení.

TESTOSTERONOVÁ PODPORA: ZMA se zinkem přispívá k udržení normální testosteronové koncentrace v séru.

BOJUJE PROTI TRÉNINKOVÉ ÚNAVĚ: Optimální hladina vitamínu B6 a hořčíku pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

 

 

 

Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (2 odměrky) přípravku s 350-400 ml vody nebo nízkotučného mléka a za pomoci ručního šejkru rozmíchejte. Ve dnech tréninku užívejte 1 dávku 30 minut před tréninkem a další dávku ihned po tréninku. Ve dnech volna užívejte celkově 2 dávky denně, kdy každou z nich užijte mezi hlavními jídly jako svačinu. Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim. Každá odměrka pojme 50g směsi.

 

Složení:

Nutriční hodnoty ve 100g (2 odměrkách): GRS 9-Hour protein 41g (z toho Glutamin 6900mg, BCAA 6000mg, Glutaminové peptidy 1250mg), Cross-Action sacharidy 46,2g, Creatacore kreatin 5000mg (z toho kreatin monohydrát 4750mg, kreatin pyruvát 250mg), MCT olej 1800mg, Arginin AKG 1500mg, Taurin 500mg, ZMA 235mg (z toho hořčík 225mg (60% DDD), zinek 7,5mg (75% DDD), Vitamín B6 2,1mg (150% DDD), Oves setý (Avena sativa) 210mg, Aminogen 200mg, Bioperin 5mg, Chrom 30ug (75% DDD).   DDD = Doporučená Denní Dávka

Nutriční profil ve 100g (2 odměrkách): Energie 1545 kj / 370 kcal, Sacharidy 46,2g (z toho ve formě cukrů 25,4g), Bílkoviny (v suché formě) 41g, Tuk 2,3g (z toho nasycený 1,8g), Vláknina 0,4g.

Složení: Cross-Action sacharidová směs (dextróza, maltodextrin), GRS 9-Hour proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, sójový proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát, hydrolyzovaný pšeničný protein bohatý na glutamin), Creatacore kreatinová směs (kreatin monohydrát, kreatin pyruvát), glycin, aroma, MCT olej, arginin alfa-ketoglutarát, prášek z kořene červené řepy (jako barvivo - pouze varianta jahoda), taurin, xantanová guma (stabilizátor), oxid hořečnatý, oves setý (jako avena sativa), extrakt z kořene kopřivy (jako urtica dioica), Aminogen (digestivní proteáza z aspergillus niger a aspergillus oryzae), sukralóza (sladidlo), oxid zinečnatý, Bioperin (extrakt z černého pepře), pyridoxin hydrochlorid, chlorid chromitý.

 

Upozornění:

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte v kombinaci s léky nebo v případě, že se léčíte s nějakou vážnou nemocí (např. onemocněním srdce). Pozor na alergie! Obsahuje mléčný protein, laktózu, gluten, vajíčka a sójový protein. Může obsahovat složky ořechů nebo jiných semen.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail