Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Low Carb Workout Mash

- chutná snídaně nebo svačina
Low Carb Workout Mash
Kategorie Sacharidy
Výrobce PROM-IN Promil
Běžná cena 324,-
U nás ušetříte 34,- (10%)
naše cena
290,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek

Bílkoviny z top zdrojů a v optimálním poměru

Optipep - značkový hydrolyzát syrovátkového proteinu

Komplexní sacharidy ze špičkových zdrojů s obsahem beta-glukanů

Bez levných a podřadných složek jako je pšenice, sušené mléko, řepný cukr a fruktóza

Obohacen o 5% volného L-Glutaminu

 

Informace o produktu:

Low Carb Workout Mash je fitness potravina pro nejnáročnější zákazníky. Jedná se o mix prémiových zdrojů bílkovin a peptidů v kombinaci s prémiovými obilninami bohatých na beta-glukany. Více jak polovinu obsahu bílkovin tvoří značkový hydrolyzát syrovátkového proteinu OPTIPEP, doplněný o nativní syrovátkový protein a micelární kasein v ideálním poměru „rychlých,“ a „pomalých“ frakcí mléka. 

Menší množství sacharidů je tvořeno ze dvou složek ovsa a ječmene. Obě obiloviny jsou bohaté na velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Navíc speciální odrůda ječmene, který používáme, exceluje především vysokým obsahem specifické vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukanů. Beta-glukany mají na lidský organizmus mnoho pozitivních účinků. Bylo prokázáno, že beta-glukany z ječmene snižují hladinu cholesterolu v krvi. 

Pro dosažení požadovaného účinku je nutno přijmou 3g beta-glukanů denně. Díky použití vysoce kvalitních surovin jsme připravili kvalitní fitness potravinu, která vám umožní dodat kvalitní živiny kdykoli během dne a díky vynikající stravitelnosti a nutričním hodnotám je vhodná k použití i v období kolem vašeho tréninku.

 

Dávkování:

4-5 polévkových lžic (cca 50 g) zalijte 130-150 ml horké vody (cca 85°C), důkladně promíchejte. Po 2 minutách je kaše připravená ke konzumaci. Již nevařte!

 

Složení:

Čokoláda s kokosem:
ovesno-ječná instantní kaše 38 %, hydrolyzát syrovátkového proteinu (z mléka), syrovátkový proteinový koncentát (z mléka), micelární kasein (z mléka), odtučněný kakaový prášek 9 % (sójový lecitin), strouhaný kokos 9 % (ořechy), glutamin, zahušťovadlo: guarová guma, aroma, náhradní sladidla sukralosa a neohesperidin E959.

Čokoláda s mátou:
ovesno-ječná instantní kaše 38 %, hydrolyzát syrovátkového proteinu (z mléka), syrovátkový proteinový koncentát (z mléka), micelární kasein (z mléka), odtučněný kakaový prášek 9 % (sójový lecitin), glutamin, zahušťovadlo: guarová guma, aroma, mátový extrakt 0,3%, náhradní sladidla sukralosa a neohesperidin E959.

Hruška:
ovesno-ječná instantní kaše 41,5 %, hydrolyzát syrovátkového proteinu (z mléka), syrovátkový proteinový koncentát (z mléka), micelární kasein (z mléka), glutamin, zahušťovadlo: guarová guma, aroma, sušený hruškový prášek (koncentrát hruškové šťávy, maltodextrin), náhradní sladidla sukralosa a neohesperidin E959.

Průměrné nutriční hodnoty obsažené v 1 dávce (50g): Energetická hodnota 755 kJ/181 kcal, Tuky 2g (z toho nas. mastné kyseliny 1g), Sacharidy 14,5g (z toho cukry 0,8g), Vláknina 5,5g, Bílkoviny 22g, Beta-glukany 0,8g

 

Informace:

Před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail