Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Sacharidy

HyperBolic MASS

Sacharidy

Účinná směs 6ti typů bílkovin a 4 typů sacharidů s rychlým i pozvolným uvolňováním.

naše cena: 830,-
Hodnoceno 2x
100%
Značka

Sacharidy | Diskuze

gainer

David 9.5.2015 v 18:21

Dobrý den,chtěl bych se zeptet který gainer je lepší (kvalitnější) ? Omni Hardcore nebo Reflex Nutrition One Stop Extreme?

» Reagovat

RE: gainer

Fitness 24 11.5.2015 v 13:15

Dobrý den, je skupina zastánců, kteří doporučují produkt od Reflex. Já osobně jsem vyzkoušel oba produkty a jednoznačně i přes některé výhody One Stop Xtreme, vítězí u mne Omni-MX Hardcore. Jak po stránce chuti, tak po stránce dosažených výsledků. Nehledě na to, že cenový příplatek za One Stop je poměrně značný.

» Reagovat

sachariďák

Soňa 7.6.2016 v 17:53

Dobrý den, prosím o doporučení sacharidového nápoje pro mého syna. Je mu 17 snaží se přibrat a moc mu to nejde. Cvičí 2 až 3x týdně ve fitku s trenérem.Díky Soňa

» Reagovat

RE: sachariďák

Fitness 24 8.6.2016 v 10:30

Dobrý den, jako sacharidovo-proteinový nápoj doporučuji výborný Muscle Meal Hardcore, který se užívá 2x denně. Ve dnech volna jako forma dvou svačin a ve dnech tréninku jako jedna svačina a jako nápoj po tréninku. Pokud je synova hmotnost nižší než 65kg, doporučuji snížit velikost dávky na 1,5 odměrky z původních 2 odměrek. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Aby byl zajištěn úspěch, syn by kromě navštěvování fitness centra měl věnovat pozornost také své stravě. Denně by měl sníst asi 5 samostatných jídel, kdy za dvě jídla je považován právě sacharidový nápoj. Zbývající tři jídla (nejlépe snídaně, oběd a večeře) by měly být formou běžné a vyvážené stravy. Časový rozestup mezi jednotlivými jídly by neměl být delší než 2,5 hodiny. Kromě cvičení a správného stravování bude důležitý také pravidelný a dostatečný spánek (7-8 hodin). Věřím, že syn bude spokojen.

» Reagovat

Dotaz

Marie 13.9.2016 v 10:36

Dobrý den, prosím o radu, mám 17 letého syna, který nemá chuť celé dopoledne na jídlo. Takže je ve škole unavený bez energie, myslela jsem, že by snad mohl po ránu do sebe dostat nějaký chutný koktejl. Co by jste mi doporučili? Děkuji za radu, Marie

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness 24 14.9.2016 v 17:00

Dobrý den, mohu doporučit koktejl s obsahem sacharidů a bílkovin - Muscle Meal Hardcore. S pomocí tohoto produktu můžete pro syna připravit snadno a rychle chutný a výživný nápoj, který mu doplní potřebné živiny a poskytne více energie. Nápoj může konzumovat denně až ve dvou samostatných dávkách. Velikost jedné dávky doporučuji snížit ze dvou odměrek na 1,5 odměrky. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail