Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz
banner

Pyrolis

Pyrolis | Diskuze

kvalitní spalovač tuků

iveta 17.1.2015 v 14:13

dobrý den, je mi 32 let, 173cm, 62kg, sportuji aktivně asi 14 dnů, kdy 2x do týdne navštěvuji fitness centrum a 1x týdně chodím běhat (na pásu). Jaký spalovač tuků byste mi doporučili, aby výsledky byly rychlejší? Chtěla bych snížit podíl tělesného tuku a zpevnit tělo. Děkuji.

» Reagovat

RE: kvalitní spalovač tuků

Fitness 24 20.1.2015 v 14:06

Dobrý den, doporučuji Vám osvědčenou a velmi žádanou kombinaci spalovače Pyrolis a dietního proteinu Whey Plus Rippedcore. Proteinovým nápojem snadno zvýšíte potřebný podíl bílkovin ve stravě, můžete s ním například nahradit dvě denní svačiny nebo jej užívat v době, kdy nemáte dostatek času na běžnou kvalitní stravu. Samozřejmě lze užívat i ráno, 45min před tréninkem, ihned po tréninku, případně večer. Výhodou bílkovin totiž je, že se Vám přebytek neukládá na tzv. horší časy, ale tělo je vyloučí. Bohužel u sacharidů nebo tuků to neplatí.

» Reagovat

přípravky na hubnutí

martina 21.1.2015 v 22:01

dobrý den, dočetla jsem se, že je pro lepší výsledky vhodné kombinovat spalovač tuků s nějakým proteinem. Ráda bych snížila podíl tuku především z oblasti břicha, boků a stehen. Můžete mi doporučit nějaký produkt nebo kombinaci? Děkuji. Martina

» Reagovat

RE: přípravky na hubnutí

Fitness 24 23.1.2015 v 15:19

Dobrý den, ano kombinací spalovače tuku a proteinového nápoje můžete dosáhnout mnohem lepších výsledků, než pouze se samotným spalovačem. Ověřenou kombinací pak může být spalovač Pyrolis a dietní protein Whey Plus Rippedcore.

» Reagovat

protein po cvičení

Martin 23.1.2015 v 16:13

Dobrý den, můžete mi pomoci s výběrem vhodného proteinu, který bych mohl užívat po tréninku, případně jako svačinu? Kromě toho bych si protein přidával také do cereálií, které snídám. Děkuji, Zacharský

» Reagovat

RE: protein po cvičení

Fitness 24 23.1.2015 v 17:12

Dobrý den, protein vhodný k úžívání jak popisujete, doporučuji Ultra Whey Protein od Sci-MX Nutrition. Obsahuje tzv. rychlé bílkoviny, které je vhodné užívat jak ráno, po tréninku, tak i případně jako formu svačiny. Ultra Whey Protein obsahuje bílkoviny ve formě syrovátkového izolátu, koncentrátu i hydrolyzovaného syrovátkového proteinu, což je velmi kvalitní zdroj bílkovin, navíc se jedná o proteinový nápoj, který je velmi chutný.

» Reagovat

Spalovač bez kofeinu nebo s kofeinem

Mirka 23.1.2015 v 16:16

Dobrý den, vybírám spalovač, který by pro mne byl vhodný. V minulosti jsem užívala spalovač Lipo-6, ale musela jsem snížit dávkování, protože mně po 2 kapslích bolela hlava a byla jsem spíše unavená, než nabuzená. Pravděpodobně to bude tím, že nejsem na kofein příliš zvyklá a ani kávu nepiji. Můžete mi nějaké kvalitní spalovač doporučit???

» Reagovat

RE: Spalovač bez kofeinu nebo s kofeinem

Fitness 24 23.1.2015 v 17:19

Dobrý den, problém s bolestí hlavy bývá u produktu Lipo-6 poměrně častý, resp. relativně hodně zákazníků tento problém pociťuje v porovnání s jinými produkty. Osobně bych Vám doporučoval vyzkoušet ověřený spalovač Pyrolis, případně Shred-X Rippedcore. Oba spalovače obsahují sice také kofein, ale jejich receptura je narozdíl od Lipo-6 upravena tak, že vedlejší účinky u osob citlivých na kofein se téměř nevyskytuje. Reference na mnou oba zmíněné spalovače jsou výborné, takže myslím, že chybu neuděláte ani s jedním z nich.

» Reagovat

Koktejly na hubnutí

Mirka 23.1.2015 v 16:20

Dobrý den, je možné Diet Pro Meal přimíchávat do cereálních musli, které mám na snídani nebo je lepší vypít klasický nápoj? Jinak děkuji za doporučení koktejlu, je velmi chutný a zasytí.

» Reagovat

RE: Koktejly na hubnutí

Fitness 24 25.1.2015 v 11:54

Dobrý den, Diet Pro Meal, případně také jakýkoliv protein na hubnutí je možné přidávat do cereálií pro zvýšení množství bílkovin ve snídani. Je jedno, jestli si připravíte samostatný koktejl nebo jej bude konzumovat společně jako součást cereální snídaně.

» Reagovat

kreatin a nabírání

Jakub 23.1.2015 v 16:26

dobry den. Začínám s posilováním a ráád bych nabral svalovou hmotu. Kamarád mi doporučil, abych si koupil kvalitní kreatin, ale nevím, ktzerý konkrétně si mám vybrat? co doporučujeteM? díky

» Reagovat

RE: kreatin a nabírání

Fitness 24 25.1.2015 v 11:50

Dobrý den, předpokládám, že během užívání kreatinu budete také užívat proteinový nápoj, který by ke kreatinu neměl chybět. Kreatin sám o sobě Vám svaly nevybuduje, ale díky jeho schopnosti hydratace zajistí, že vaše svalové buňky roztáhne a více zaplní vodou. Teď je ale nutné, abyste tohoto stavu využil a takto zvětšené svalové buňky zaplnil co největším množstvím aminokyselin, které jsou základními stavebními bloky svalů, resp. právě aminokyseliny vám ty svaly vybudují tak, abyste o ně po vysazení kreatinu nepřišel. Dostatečné množství aminokyselin Vám potom poskytne právě proteinový nápoj. Pokud teprve začínáte, doporučuji Vám nejdříve do svého programu zařadit proteinový nápoj. Jakmile budete mít již něco více a poctivě odtrénováno, řekněmě 2-3 měsíce, přidejte k proteinové suplementaci také kreatinový produkt. Konkrétně bych Vám doporučoval produkt Whey Plus Hardcore jako protein a následně také Kreatin monohydrát, případně CreaPlex Hardcore jako kreatin.

» Reagovat

kvalitní protein

Radek 23.1.2015 v 16:46

Dobrý den. Kdysi dávno jsem užíval protein od BSN Syntha-6, který mi chuťově vyhovoval, ale obsahoval na můj vkus příliš mnoho sacharidů. Je možné zakoupit nějaký jiný produkt, může být i od jiného výrobce,, který by byl chuťově také velmi dobrý, ale obsahoval by více bílkovin a méně sacharidů? Děkuji R.K.

» Reagovat

RE: kvalitní protein

Fitness 24 23.1.2015 v 18:28

Dobrý den, z osobní zkušenosti i na základě referencí dalších zákazníků Vám doporučuji Ultra Whey Protein od Sci-MX Nutrition. Směs bílkovin je mnohem kvalitnější, než u Syntha-6 a osobně chuť hodnotím také lépe.

» Reagovat

nocni protein

pavel 23.1.2015 v 16:47

dobry den,jak dlouho pred spankem mam grs 9 nejlepe uzivat???

» Reagovat

RE: nocni protein

Fitness 24 23.1.2015 v 18:25

Dobrý den, GRS 9-Hour Protein doporučuji užívat 30-60 minut před plánovaným spánkem.

» Reagovat

kombinace spalovače a gelu

Jana 23.1.2015 v 16:57

Dobrý den, vybrala jsem si spalovač tuků Pyrolis, ale ještě jsem se dočetla, že existuje také Pyrolis ve formě krému. Je možné používat oba produkty současně nebo je lepší zvolit nejdříve jeden z nich??

» Reagovat

RE: kombinace spalovače a gelu

Fitness 24 23.1.2015 v 18:24

Dobrý den, kombinace obou produktů je vhodná a možná. Lepší výsledky byste tak měla zaznamenat za kratší dobu.

» Reagovat

Kreatin a protein

Tom 23.1.2015 v 17:03

Dobrý den. Je možné kombinovat protein s kreatinem zároveň, nebude se to nějak navzájem vylučovat? Vybral jsem si Ultra Whey Protein a kreatin CreaPlex? Díky za radu.

» Reagovat

RE: Kreatin a protein

Fitness 24 25.1.2015 v 11:38

Dobrý den, kombinace kreatinu a proteinového nápoje je velmi vhodná, řekl bych nezbytná. Kreatin zajistí lepší hydrataci svalových buněk, kdy je roztáhne a zaplní vodou. Díky tomu svalové buňky budou schopny přijímat větší množství aminokyselin, které vám dodá proteinový nápoj. Ve výsledku tak bude s touto kombinací růst svalstva efektivnější, než při užívání jednoho nebo druhého produktu samostatně. Kombinaci Ultra Whey ProteinCreaplex Hardcore Vám tedy doporučuji.

» Reagovat

pavel wochner 28.1.2015 v 11:17

Zdravim , chtel bych poradit potreboval bych nejaky kvalitni protein ktery i zaroven spaluje tuky diky za radu

» Reagovat

RE:

Fitness 24 28.1.2015 v 13:29

Dobrý den, osobně Vám doporučuji protein Whey Plus Rippedcore. Je chutný, jeho složení je kvalitní a protein navíc obsahuje dietu podporující složky. Pro snadnější přípravu doporučuji používat nejlépe ruční šejkr. Věřím, že budete spokojen.

» Reagovat

Jaký spalovač?

Lucie 3.2.2015 v 09:30

Dobrý den,

snažím se zhubnout v oblasti boků, hýždí a stehen. Pravidelně cvičím cviky od Shaun T25, již mám docvičených 30days s Jillian, při kterém jsem brala Synephrine, ale vůbec mi nepomohl, ikdyž jsem brala 2 tablety..

Prosím o radu, jaký spalovač byste mi doporučili?

Přeji hezký zbytek dne,

Lucie.

» Reagovat

RE: Jaký spalovač?

Fitness 24 3.2.2015 v 11:35

Dobrý den, jako spalovač vám doporučuji Pyrolis a pro zacílení na problematické partie doporučuji spalovač Pyrolis Gel pro ženy. Oba produkty lze používat souběžně. Častým problémem, kdy se přes veškeré snažení nedaří hubnout, může být chyba u stravovacích návyků (nevhodná nebo nepravidelná strava). V tomto směru může pomoci protein na hubnutí, který vám stravu obohatí o jiné zdroje živin, než máte v běžné stravě a pomůže vám snadněji doplňovat živiny i v období, kdy byste standardní jídlo vynechala. Konkrétně bych doporučoval produkt Whey Plus Rippedcore, který obsahuje vysoké množství bílkovin včetně potřebných aminokyselin. Výhodou bílkovin pak je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na pozdější dobu a vyloučí jej. To bohužel neplatí pro většinu tuků a sacharidů. Díky proteinu tedy můžete dosáhnout toho, že vaše celodenní strava bude mnohem dietnější a více bohatá na bílkoviny, což je v redukčním období žádoucí.

» Reagovat

rada

Lucie 4.2.2015 v 08:38

Dobrý den,
prosím o radu. Je mi 22 let, 176cm 62kg, cvičím 2 roky min. 3 týdně, běhám + mám fyzický náročnou práci. Jaký spalovač byste mi doporučily? Chtěla bych ubrat tuk a vyrýsovat.
Děkuji

» Reagovat

RE: rada

Fitness 24 5.2.2015 v 13:13

Dobrý den, doporučoval bych Vám jeden ze dvojice spalovačů Pyrolis nebo Shred-X Rippedcore. Oba produkty by vám měly pomoci. Ke spalovači doporučuji také zvážit investici do proteinu na hubnutí. Ano, celá záležitost se prodražuje, ale osobně myslím, že kombinace spalovač tuků + dietní protein dokáže zajistit lepší výsledky, než samotný spalovač. Díky proteinu na hubnutí zajistíte vhodnější podmínky pro fungování spalovače, protože proteiny jsou velmi dietní a obsahují velké množství bílkovin a aminokyselin. Spalovač tedy bude pracovat na redukci tuku a protein naopak bude vyživovat a ochraňovat svalstvo před nechtěným katabolismem. Výsledkem v kombinaci se sportem potom bude hezky vyrýsovaný postava. Konkrétní produkt ze sekce proteinů na hubnutí bych pak doporučil Whey Plus Rippedcore. Pro snadnější přípravu nápojů (rozmíchávání) doporučuji také ruční šejkr.

» Reagovat

pomoc

Lucie 4.2.2015 v 14:33

Dobrý den je mi 22. 175cm, 63kg cvičím min. 3x týdně finess + běh, potřebuju ubrat tuk a vyrýsovat. Jaký spalvač bystemi doporučili, mě se líbí Shred-X rippedcore, co myslíte?

» Reagovat

RE: pomoc

Fitness 24 5.2.2015 v 13:23

Dobrý den, jako v předešlém dotazu doporučuji v rýsovacím období kombinaci spalovače tuku a proteinu na hunutí. Spalovač tuku zajistí termogenezi a redukci tuku. Protein na hunutí je potom důležitý z toho důvodu, že díky jeho složení připravíte příhodnější podmínky pro fungování samotného spalovače. Myslím, že investice do proteinu se tak vyplatí, protože rozdíl ve výsledcích by měl být výraznější, než pouze při užívání samotného spalovače. Samozřejmě, protein by nebyl nutný u uživatele, který by měl velmi dobře propracovaný jídelníček, pestrý, vyvážený a bohatý na bílkoviny. Bohužel většina zákazníků, ať už z časových nebo jiných důvodů, takový běžný jídelníček nemá. Proteinový nápoj má tu výhodu, že je velmi dietní, obsahuje vysoké množství bílkovin a snadno s ním můžete doplnit potřebné živiny v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní stravu. Pokud jde o spalovač Shred-X, jedná se o velmi kvalitní produkt, který je k vašemu účelu vhodný.

» Reagovat

Tom 4.2.2015 v 19:22

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, jaký nejvíce vhodný přípravek doporučujete na vyrýsování břišních svalů ??

» Reagovat

RE:

Fitness 24 5.2.2015 v 13:39

Dobrý den, pro vyrýsování břišních svalů bych Vám doporučoval kombinaci spalovače tuku a proteinu na hubnutí. Konkrétně bych zvolil produkty Shred-X Rippedcore + Whey Plus Rippedcore. Oba produkty se budou výborně doplňovat, kdy spalovač bude redukovat tuk a protein bude spalovači zajišťovat vhodnější podmínky k práci. Kromě toho protein obsahuje vysoké množství aminokyselin, které budou chránit vaše svaly před možným a nechtěným katabolismem. Protein pak doporučuji užívat 2x denně například jako svačinu, případně jako svačinu a nápoj po tréninku. Pro snadnější rozmíchávání nápojů doporučuji také ruční šejkr.

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail