Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Vegan Protein

Vegan Protein
Kategorie Proteiny
Výrobce Reflex Nutrition
Běžná cena 1 490,-
U nás ušetříte 81,- (5%)
naše cena
1 409,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Diskuze k produktu Vegan Protein

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Vegan Protein.

Simona :) 2.6.2016 v 10:43

Dobrý den, meřím 168cm a vážím 68kg. Chci začít cvičit ale nevím co k tomu používat. Nejim skoro žádné maso max 1x za 14 dní kuřecí ale nemusím ho jim spíše zeleninu a ovoce. Jim od ledna zdravou vyzivu a zhubla jsem už přes 10kg ale teď potřebuju jeste zhubnout tak 10-12kg a zpevnit břicho a zadek. Prosím co mi doporucujete předem děkuji za odpověď :)

» Reagovat

RE:

Fitness 24 2.6.2016 v 17:03

Dobrý den, k tomu aby bylo hubnutí dlouhodobě efektivní, můsí vaše strava obsahovat dostatečné množství bílkovin. Zelenina ani ovoce nejsou významným zdrojem bílkovin, maso naopak ano, takže Vám je doporučuji doplňovat formou nápoje s obsahem bílkovin. Konkrétně Vám doporučuji vyzkoušet náhražku stravy Pyrolis Diet Milkshake (balení 442g obsahuje 17 jídel). S pomocí tohoto koktejlu můžete nahradit až tři jídla denně. Pro efektivní hubnutí se doporučuji alespoň 2 dávky denně, tzn. 2 jídla. Pokud jste schopna si během dne zajistit snídani, oběd a večeři z běžných zdrojů, nápoje můžete užívat jako formu dopolední a následně i odpolední svačiny. Pokud vám nevyhovuje produkt s obsahem mléka, doporučuji zvolit alternativu v podobě produktu Pro V-Gain Protein, který je vhodný pro vegetariány i vegany. Pokud se rozhodnete pro tento produkt, užívejte jej také 2x denně, ale snižte velikost jedné dávky z jedné oměrky na 1/2 nebo 3/4 odměrky. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Všeobecně bude platit, abyste se snažila jídt každé 2,5-3 hodiny, vždy menší porci jídla nebo nápoj. Stravujte se pravidelně a jídla nevynechávejte. Samotné ovoce nebo zelenina není považováno za jednotlivé jídlo. Ovoce navíc doporučuji konzumovat pouze ráno nebo dopoledne. K výše uvedeným koktejlům můžete souběžně užívat také spalovač, který by měl zajistit rychlejší výsledky. Zde konkrétně doporučuji velmi dobře hodnocený spalovač Pyrolis.

» Reagovat

RE: RE:

Simona :) 3.6.2016 v 06:23

Děkuju mockrát určitě vyzkouším :) bohužel vím že zelenina a ovoce nenahradí maso ale moc mi nechutná budu se snažit to zlepšit :) ještě jednou děkuji

» Reagovat

RE: RE: RE:

Fitness 24 5.6.2016 v 10:27

Dobrý den, jídelníček je základ a bude k dosažení úspěchů klíčový.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail