Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Ultra Whey Protein 2017

- Výprodej produktu s překročenou EXP 31.8.2018
Ultra Whey Protein 2017
Kategorie Proteiny
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 58,-
U nás ušetříte 44,- (76%)
naše cena
14,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Hodnoceno 7x
100%

Diskuze k produktu Ultra Whey Protein 2017

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Ultra Whey Protein 2017.

Dave 11.4.2015 v 22:51

Dobrý den, chtěl bych se poradit s výběrem proteinu. Jsem sprinter a potřebuji co největší sílu na malý objem. Klidně může být protein s kreatinem. Děkuji za radu

» Reagovat

RE:

Fitness 24 12.4.2015 v 12:58

Dobrý den, jako protein s obsahem kreatinu vám doporučuji Whey Plus Hardcore. K vašemu účelu by měl být vhodný. Případně i vámi vybraný Ultra Whey Protein je velmi dobrou volbou. Ten je sice chutnější ale neobsahuje kreatin, takže doplnění kreatinu bych doporučoval samostatným produktem kreatin monohydrát, případně komplexním produktem CreaPlex. Pro okamžité zvýšení síly a energie doporučuji zauvažovat nad investicí do před-tréninkového X-Plode Hardcore. Účinky jsou okamžité a při sprintech rozdíl významně poznáte. Nejsem si pouze jistý, jestli vám jako registrovanému sportovci nebude v tomto produktu vadit obsah kofeinu.

» Reagovat

Maty 2.6.2015 v 05:23

Dobry den.chci se zeptat vazim 70kg 180cm chtel bych nabrat aspon 5kg a vyrysovat svaly. Jidelnicek uz mam upraveny a ted potrebuji naky ten protein,cetl sem ze tenhle je na trhu pro atletickou postavu nejlepsi...dekuji za odpoved

» Reagovat

RE:

Fitness 24 2.6.2015 v 15:53

Dobrý den, Ultra Whey Protein je samozřejmě k tomuto účelu vhodný. Pokud byste ale hledal kombinaci více produktů, což je jistě efektivnější a pomůže vám zaznamenat rychlejší výsledky, doporučuji vám spíše Omni-MX Rippedcore. Jedná se o produkt, který v sobě obsahuje kromě proteinového nápoje také před i po-tréninkový suplement, BCAA a anabolizér. Konkrétně tato varianta Rippedcore je vhodná právě pro osoby, které jsou v rýsovacím období, ale zároveň chtějí rozvíjet čisté svalstvo. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Dotaz na protein

Scully 4.1.2016 v 21:10

Dobrý den,pročetla jsem vaše diskuze a i já bych vás ráda poprosila o radu "na míru". Máte velmi chválené proteiny a příjemné ceny. Ráda zakoupím, prosím naordinujte mi co. Jsem žena, 37 let, 60kg mi vyhovuje, hubnout nepotřebuji, ráda bych nabrala svalstvo a rýsovala tělo,aby v létě nebylo blátivé, ale příjemné na pohled. Doporučte mi nějaký protein, předpokládám 75-85% bílkovin? Sportuji 5x týdně= 2x kruhové tréningy, 2x hodinu běhací pás, 1x hodinu plavání. Sportuji vždy ráno od 8-9h, jsem zvyklá na lačno,to mi problém nedělá,naopak. Prosím též o radu jak vámi doporučený protein dávkovat před/po a jak s proteinem naložit ve dnech silového tréningu a ve dnech plavání a kardio tréningu. Budu vám vděčná, díky moc! Jana

» Reagovat

RE: Dotaz na protein

Fitness 24 5.1.2016 v 16:15

Dobrý den, k vašemu účelu bych doporučoval jeden z proteinů Diet Pro Protein nebo Whey Plus Rippedcore. Beru v úvahu, že hubnout nepotřebujete, ale usilujete zpevněná a prorýsování svalstva. Žádnou velkou chybu ale neuděláte ani s Ultra Whey Protein, který k tomuto účelu můžete také použít. Největší znatelný rozdíl může být ve schopnosti zasytit. První dva proteiny v tomto ohledu budou lepší, protože obsahují bílkoviny z více zdrojů, které se uvolňují delší dobu. Koncentrace bílkovin se u těchto produktů může zdát nízká (67-69%), ale tento údaj je zkreslený přidanými dietu podporujícími složkami jako je extrakt ze zeleného čaje, CLA nebo směs vitamínů a minerálů. Ve skutečnosti je u těchto produktů samostatná koncentrace bílkovin mnohem vyšší - kolem 75-77%. Ostatně Whey Plus Rippedcore nebo Diet Pro Protein používá řada profesionálních sportovců i v před-soutěžním období, kdy redukují podkožní tuk. Dávkování bych doporučoval následující. Ve dnech tréninku jeden z výše uvedených proteinů užívejte 30-45 minut před tréninkem a další dávku po ukončení tréninku, a to bez ohledu, jestli máte silový trénink nebo kardio. Ve dnech volna pak jednu dávku dopoledne a druhou odpoledne, obě jako svačinu. Pro snadnější přípravu a přenášení doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Dotaz na protein

Scully 4.1.2016 v 21:27

Ještě bych měla jeden dotaz, a sice,když týden nemůžu cvičit (nemoc, služební cesta apod), má smysl protein užívat i bez aktivity? Nebo bez cvičení samotný protein svaly stejně pozitivně neovlivní a když ho týden nebudu užívat, tak to vyjde nastejno? Moc díky!!! Jana

» Reagovat

RE: Dotaz na protein

Fitness 24 5.1.2016 v 16:18

Dobrý den, pokud máte tzv. den volna, protein samozřejmě užívejte i v těchto dnech. Regenerace a růst svalstva probíhá i v těchto dnech. Obsažené aminokyseliny chrání svalstvo před nechtěným katabolismem, takže pokud nechcete ztrácet svaly například v průběhu nemoci, je vhodné proteinový nápoj užívat. Z vlastní zkušenosti vím, že tělo se i díky tomu rychleji zotavuje.

» Reagovat

Dotaz na protein

Scully 4.1.2016 v 23:49

Ještě poslední (doufám) příspěvek. Za přednost vámi doporučeného proteinu bych považovala, kdyby měl dostatečné zastoupení aminokyselin, abych nemusela dokupovat další BCAA. Díky Jana

» Reagovat

RE: Dotaz na protein

Fitness 24 5.1.2016 v 16:30

Ještě jednou dobrý den, každý z mnou doporučených proteinů obsahuje BCAA v možství kolem 3,7g v jedné dávce. Zmiňovala jste, že chodíte běhat ráno na lačný žaludek. Já bych v takovém případě doporučil vynechat protein před tréninkem, ale naopak použít samotné BCAA v instantní formě. Nekupujte kapsle ani tablety, ale zkuste instantní formu např. v podobě BCAA Intra Hardcore. Výhodou je, že v malém nápoji tělu dodáte více BCAA než v jedné dávce proteinu, který bude žaludek déle zpracovávat. Uvedla jste také, že trénujete 5x do týdne, což je poměrně vysoká intenzita. I z tohoto důvodu bych samotné BCAA do suplementace zařadil. Konkrétně BCAA Intra Hardcore vám poskytnou 9g BCAA v dávce. Pokud byste je dávkovala ráno před běháním, protein v takovém případě vynechte a užijte jej v odpoledních hodinách. Jednu dávku proteinu byste tak měla po tréninku a druhou dávku odpoledne, případně večer jako poslední jídlo dne (1 hodinu před spaním). BCAA užívejte pouze ve dnech tréniku, a to ráno na lačno, případně pokud máte intenzivní silový trénink, můžete BCAA postupně popíjet místo iontového nápoje. Věřím, že budete maximálně spokojena.

» Reagovat

Dotaz na prošlý protein

Scully 6.1.2016 v 00:09

Dobrý večer, velmi děkuji za odpovědi na všechny mé dotazy. Ještě bych se chtěla zeptat, brácha mi dal 3/4 roku prošlý protein co měl doma když ještě spotroval. Je neotevřený. Myslíte,že ho bez obav můžu využívat a poskytne mi to co má, nebo prošlý datum je u proteinu na závadu? Děkuji Jana

» Reagovat

RE: Dotaz na prošlý protein

Fitness 24 6.1.2016 v 13:32

Dobrý den, jedná se o potraviny, které nepodléhají rychlé zkáze, takže pokud byl protein vhodně skladovaný, tak i po takové době by neměl vykazovat nějaké závady. Nutričně také nebude znehodnocen. Zjistíte to snadno po rozbalení a přípravě, kdy zhodnoťte vizuální i chuťový stav.

» Reagovat

dávkování Ultra Whey Protein

Dan 28.1.2016 v 16:16

Dobrý den koupil sem si tenhle produkt a chtěl sem se zeptat je to dobry na vzhled a objem svalů a jak to mám brát mám blbou práci beru to pár minut před tréninkem a po cvičení dávám si to tak ze mému pul litrovou sklenku od piva naliju do pul litrů půlku sklenice půlku studené vody a dam lžíci toho proteinů a zamicham to v mikseru je to dobře

» Reagovat

RE: dávkování Ultra Whey Protein

Fitness 24 28.1.2016 v 16:17

Dobrý den, návod k přípravě a všechny další informace naleznete v českém návodu na obalu produktu, případně v deteilním popisu zde na webu. Pokud jde o rozvržení dávek, doporučuji užívat 2 dávky denně, tzn. 2 odměrky, 2x denně. Ve dnech volna jendu dávku dopoledne a druhou dávku odpoledne. Ve dnech tréninku jednu dávku dopoledne a druhou dávku ihned po tréninku. Příprava s pomocí mixéru je samozřejmě možná.

» Reagovat

Marcela 28.1.2016 v 23:48

Dobrý den, zajímá mě, jak dlouho můžu tento prntein užívat a jaká má být pauza před dalším užíváním?

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.1.2016 v 19:24

Dobrý den, Ultra Whey Protein můžete užívat dlouhodobě bez omezení, resp. může se stát součástí vašeho životního stylu.

» Reagovat

Sam 10.3.2016 v 22:27

Dobrý den, je možné užívat ultra whey protein i těsně před spaním ? Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE:

Fitness 24 11.3.2016 v 11:42

Dobrý den, ano je to možné, ale jako noční protein doporučuji spíše GRS 9-Protein, který v sobě kombinuje tzv. rychlý i pomalý zdroj bílkovin. Vyživování svalů bude zajištěno po delší dobu. Ultra Whey Protein představuje rychlý typ bílkovin, které jsou vhodné především ráno, před nebo po tréninku.

» Reagovat

Protein

Eliška 19.5.2016 v 10:40

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na protein na míru. Měřím 165 vážím 55 a je mi 16. Chtěla bych vyrýsovat postavu a zpevnit svaly. Děkuji za odpověď :))

» Reagovat

RE: Protein

Fitness 24 19.5.2016 v 19:20

Dobrý den, můžete zvolit Ultra Whey Protein nebo také skvělý Diet Pro Protein. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

protein a spalovač

Martina 2.6.2016 v 09:26

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem spalovače a proteinu. Jsem po 3 porodu a potřebuji shodit, má váha 60/159cm a chci mít zpět svých 52kg, bohužel mi váha stojí 3měsíce :(.

» Reagovat

RE: protein a spalovač

Fitness 24 2.6.2016 v 16:31

Dobrý den, prosím o upřesnění zda stále kojíte a mateřské mléko je jediný zdroj obživy dítěte? Některé produkty mají určitá omezení, takže na základě bližší informace dokážeme doporučit produkt přímo pro Vás. Děkuji.

» Reagovat

Kolodej 11.7.2016 v 19:42

Dobrý den. Zvažuji koupi proteinu,ale nevím,který si vybrat.Zda Ultra Whey Protein,Whey Plus Hardcore,nebo GRS 9-Hour Protein.Jde mi samozřejmě o čistě budování svalstva.Jako další užívám kreatin -CreaPlex Hardcore.
Předem díky za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 13.7.2016 v 16:24

Dobrý den, osobně doporučuji GRS 9 Protein, který obsahuje kombinaci tzv. rychlých až pomalých bílkovin a díky tomu je univerzálnější z hlediska použití. Můžete jej užívat ráno, po tréninku, případně i jako protein na noc.

» Reagovat

Raní nastartování metabolismu

Petr 11.9.2016 v 12:10

Dobrý den,

jsem laik u konce dietní fáze. Dočetl jsem se, že je dobré kontumovat Hydroizolát hned po ránu, protože dobře nakopává metabolismus. Tento produkt je složení Hydro, doporučili by jste mi ho tedy jako "raní protein"? Nebo máte nějakou vhodnější alternativu. Nejsem zaměřen na budování objemu, to je pro mě vedlejší účinek. Upřednostňuji spíše správnou funkci metabolismu, úbytek tuku a štíhlejší fit postavu.
Děkuji za info.

» Reagovat

RE: Raní nastartování metabolismu

Fitness 24 12.9.2016 v 18:24

Dobrý den, rozhodně Ultra Whey Protein vám mohu doporučit jako tzv. ranní, před nebo i po-tréninkový protein právě pro obsah izolátu a hydrolyzátu, což jsou rychle vstřebatelné druhy bílkovin. Vašemu snažení o redukci tuku bude svým složením také vyhovovat. Věřím, že budete spokojen.

» Reagovat

Spalovač

Stáňa 24.1.2017 v 20:38

Dobrý den jsem po operaci štítné žlázy která mi byla celá odstraněna, koupila jsem si ultra whey protein a chtěla bych ještě nějaký spalovač, doporučíte mi nějaký,? A prosím jak používat protein? A děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: Spalovač

Fitness 24 20.3.2017 v 14:51

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou chybu, která zapříčinila prodlení z naší strany. Ultra Whey Protein je k vašemu účelu vhodný. Užívejte jej denně ve dvou samostatných dávkách (například jako dvě svačiny nebo dle vaší potřeby, a to i ve večerních hodinách). Pokud budete mít den tréninku, užijte jednu ze dvou dávek do 30 minut po ukončení cvičení. Jako spalovač Vám mohu doporučit CLA Lean 1000, který neobsahuje jód.

» Reagovat

užíváni

alena 5.2.2017 v 17:38

Dobrý den chci se zeptat jestli je možné kombinovat koktejly diet pro meal a ultra whey protein , na střídání děkuji

» Reagovat

RE: užíváni

Fitness 24 20.3.2017 v 15:59

Dobrý den, omlouváme se za prodlení v naší komunikaci. Koktejl na hubnutí Diet Pro Meal i protein Ultra Whey Protein můžete vzájemně střídat. Pokud budete trénovat, pak po tréninku nebo před tréninkem bude vhodnější Ultra Whey Protein, který obsahuje více rychlých bílkovin.

» Reagovat

Dotaz

Beny 14.2.2017 v 15:28

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s výběrem proteinu. Výška 171 cm, váha cca 65-68 kg... Chtěla bych zhubnout, zároveň rýsovat tělo... Chodím cvičit 3x týdně (jump, cardiobox, trx) přes zimu, v létě budu kombinovat s tréninky na vodě (pádlování). Který protein by byl nejvhodnější a případně nejlepší jeho dávkování? Předem děkuji moc za odpověď.

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness 24 23.3.2017 v 17:39

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou prodlevu z naší strany, která byla způsobena technickou chybou. Jako vhodný proteinový produkt můžete zvolit buď Vámi vybraný Ultra Whey Protein nebo protein určený do rýsovacího období, konkrétně Whey Plus Rippedcore. Dávkování doporučuji alespoň 2x denně dle návodu, kdy jedna ze dvou dávek bude do 30 minut po tréninku. Pokud byste hledala i spalovač pro rychlejší a výraznější redukci, doporučuji zvolit Shred-X Rippedcore. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Lenka Holbová 25.5.2021 v 11:26

Dobrý den, prosím o radu jaký protein by jste mi doporučili. Chtěla bych zhubnout a vytvarovat postavu.Stravu mám upravenou ale hubnout se mi nedaří.Vážím 58kg a měřím 154 cm. Sportuji 3x týdně...kolo, posilovna, chůze .

» Reagovat

RE:

Fitness24 25.5.2021 v 14:42

Dobrý den, doporučuji Vám protein s postupným uvolňováním LSP Double Plex Protein, který užívejte 1-2x denně dle potřeby. Ideálně jako svačinu, po tréninku nebo jako poslední jídlo dne.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail