Fitness-24.cz
banner

Scitec 100% Casein Complex

Scitec 100% Casein Complex
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Proteiny
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 720,-
U nás ušetříte 123,- (17%)
naše cena
597,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Jedinečný noční protein ze 100% kaseinu

Vysoký obsah bílkovin (77 %) v každé dávce

Antikatabolický protein s postupným uvolňováním a pomalým trávením

Vstřebávání a využívání v organismu trvá až 7 hodin

Postupná vstřebatelnost a dlouhodobá účinnost

Celou noc budete zásobováni kvalitními aminokyselinami

Obsahuje trávící enzymy


 

Informace o produktu:

100% Casein Complex je směs mléčné bílkoviny (micelární kasein a kaseinát vápenatý). Kasein je zdroj bílkovin, který se vstřebává pomalu (na rozdíl od rychlých syrovátkových proteinů), proto je vhodný k užívání zejména před spaním, kdy zásobuje vaše svaly aminokyselinami i během spánku. Je vhodné užít kasein i po tréninku(nikoliv ihned po tréninku), protože působí více antikatabolicky než syrovátkový protein. 100% Casein Complex je také ideální na doplnění příjmu bílkovin kdykoliv během dne, když máte příliš dlouhou pauzu mezi jídly.

 

Micelární kasein pochází z mléčného proteinového izolátu (MPI). Díky výjimečné vlastnosti micelárního kaseinu je 100% Casein Complex ideálním ke konzumaci před spaním. Vstřebávání a využívání v organismu trvá až 7 hodin, proto se již v noci nemusíte obávat destrukce těžce budované svalové hmoty a můžete klidně spát.

 

Kasein je speciální typ bílkoviny, která zajistí pozvolné, plynulé, rovnoměrné a dlouhotrvající uvolňování aminokyselin v době, kdy vaše tělo odpočívá a díky obsaženým přírodním enzymům zaručí jejich maximální využití. Kasein, jakožto pomalu travitelný protein, efektivně vyživuje, opravuje, regeneruje a buduje svaly především v noci, když spíte. Lahodný proteinový koktejl pilně pracuje přesčas a připravuje vás na zítřejší trénink.

 

 

 

Dávkování:

Za pomoci šejkru rozmíchejte 1-2 dávky (1-2 odměrky) s 350ml vody nebo mléka. Užívejte pravidelně před spaním nebo pro doplnění živin během dne.

 

Složení:

High-Quality Milk Protein Complex (micelární kasein a kaseinát vápenatý), "Amino Shuttle 2" (dextróza, L-glutamin, taurin), acesulfam draselný, sukralóza, bromelain, papain.

 

Nutriční hodnoty a obsah aminokyselin v 1 dávce (1 odměrka 30 g):

 

 

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Obsahuje složky z mléka, vajec a sóji. Může také obsahovat nepatrné množství složek ze semen, oříšků nebo ryb.

 

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail