Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

OptiWhey CFM Instant

OptiWhey CFM Instant
Kategorie Proteiny
Výrobce Amix
Běžná cena 1 750,-
U nás ušetříte 451,- (26%)
naše cena
1 299,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

80% syrovátkový protein

Obsahuje 3 typy bílkoviny

Vyroben metodou CFM

S obsahem lněného semínka a leucinových peptidů


 

Informace o produktu:

OptiWhey™ CFM Instant Protein je prémiový produkt skládající se ze tří druhů syrovátkových proteinů (instantizovaný částečně křížovou filtrací filtrovaný syrovátkový koncentrát, instantizovaný CFM proteinový izolát s bílkovinnými frakcemi a instantizovaný hydrolyzovaný CFM syrovátkový izolát) obohacený o PepForm™ Leucin peptidy, multienzymový komplex DigeZyme® a prémiové mleté lněné semínko BevGrad™ XtraSmooth Flax.

CFM® - cross flow microfiltration, neboli mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry, je revoluční nechemická technologie výroby. Tento přírodní proces při nízkých teplotách má za výsledek vysoce kvalitní bílkovinu a výsledný produkt s excelentní chutí a optimálními nutričními hodnotami.

 

"Mlékárenští technologové si dlouho lámali hlavu jak oddělit ušlechtilé bílkoviny ze syrovátky od dalších látek, částečně rozpuštěných (emulgovaných) v tekuté fázi zasýřeného mléka, tj. od sražených (denaturovaných) bílkovin, cholesterolu a mléčného tuku. Separační metoda, která vyřešila tento problém se nazývá mikrofiltrace a technologický proces je známý jako mikrofiltrace se zkříženým tokem (Cross Flow Microfiltration = CFM). Při ní se používají speciální keramické filtry, které propouštějí pouze syrovátkový protein, zatímco ostatní nežádoucí složky se zachytávají uvnitř filtru.

Při CFM technologii nepřichází ušlechtilá bílkovina do styku se žádnými agresivními chemikáliemi (kyselina chlorovodíková, louh sodný), které se používají při výrobě bílkovinných izolátů metodou tzv. iontoměničové separace. Metoda CFM je tedy čistě fyzikální metoda při které nedochází k chemickým změnám syrovátkové bílkoviny. Získáme ji na konci celého technologického procesu ve zcela přírodní a čisté formě. To je hlavní důvod proč mají všechny naše produkty s patentovaným CFM vysokou biologickou hodnotu."

 

BevGrad™ XtraSmooth Flax je tepelně ošetřené mleté lněné semínko očištěné speciální technologii MicroSure™ Plus, díky kterému jsou zachovány přirozeně prospěšné látky, které len obsahuje.

PepForm™ Leucinové peptidy jsou vyrobeny procesem, který přeměňuje volné formy leucinu na leucinové peptidy izolací z čerstvé syrovátky použitímnadčasových technologií frakcionalizace a separace. Výsledkem je procesu je unikátní obsah překvapivých 40% L-leucinu.

DigeZyme® - multienzymový komplex z amylázy, proteázy, lipázy, celulázy a laktázy.

 

Dávkování:

Smíchejte 1 odměrku (30g) produktu s 200-300 ml vody nebo nízkotučného mléka. Použijte mixér nebo ruční šejkr. Denní dávka je 1-3 porce v závislosti na vaší denní potřebě bílkovin.

 

Složení:

Amix™ OptiWhey™ CFM 92% (instantní částečně mikrofiltrovaný systémem CFM syrovátkový bílkovinový koncentrát /z mléka/, instantní CFM® syrovátkový bílkovinový izolát /z mléka/ s bílkovinovými frakcemi, instantní hydrolyzovaný CFM® syrovátkový bílkovinový izolát /z mléka/), PepForm™ L-Leucin (syrovátkové peptidy/z mléka/), kakaový prášek (pouze pro čokoládové příchutě); mleté lněné semínko (BevGrad™ XtraSmooth Flax), stabilizátor: guarová guma; aroma, barvivo: (strawberry-jogurt: extrakt z červené řepy); emulgátor: sójový lecitin, multi-enzymatický komplex DigeZyme® (amyláza, lipáza, laktáza, celuláza, bakteriálně neutrální proteáza); sladidla: steviol glykosidy, sukralóza a acesulfam-K

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku: Energetická hodnota 1728kJ, Nasycené (tuky) 3.7g, Sacharidy 8.6g, Bílkoviny 80g, Sůl 0.6g, Cukry 7.2g, Tuky 6g

Aminokyseliny ve 100 g výrobku: Kyselina asparagová 9010mg, L-Alanin 3960mg, L-Arginin 2020mg, L-Cystein 2070mg, L-Fenylalanin 2640mg, L-Glutamin 14380mg, L-Glycin 1570mg, L-Histidin 1500mg, L-Isoleucin 5200mg, L-Leucin 11520mg, L-Valin 4740, L-Lysin 7800mg, L-Methionin 1710mg, L-Prolin 4630mg, L-Serin 3980mg, L-Threonin 5690mg, L-Tryptofan 1610mg, L-Tyrosin 2430mg

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku: BevGrad™ XtraSmooth Flax 700mg, DigeZyme® 167mg, Pep-Form™ 3000mg

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy vajec, lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail