Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Nitro-Tech PRO Series

Nitro-Tech PRO Series
Kategorie Proteiny
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 690,-
U nás ušetříte 641,- (38%)
naše cena
1 049,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění: Tento produkt se již nevyrábí a není dostupný. Můžete ale zakoupit jeho novější verzi v podobě Nitro-Tech Performance Series zde...

 

Převratné technologie, multimilionové investice do výzkumu a záruka světového výrobce

Nitro-Tech Hardcore Pro Series představuje pokročilou proteinovou formuli, která je založena na opravdové vědě !

Patentované směsi SynthePro, Nitroxen a Insulogen společně s Nitrogen Retention Technology zajistí výraznější výsledky než s běžnými syrovátkovými proteiny!

Výsledky ukazují, že testované subjekty získaly o 73% více svalové hmoty a navýšily svou sílu o 143% více, než subjekty užívající běžný syrovátkový protein !

Výzkumy provedené na St. Francis Xavier University a University of Saskatchewan !

Tří-fázová filtrační technologie je další moderní mechanismus v Nitro-Tech Hardcore Pro Series !

S obsahem přidaných 11g Leucinu a 13g dalších BCAA !

Lahodná krémová chuť od nejprodávanějšího výrobce v Severní Americe !


 

Informace o produktu:

Představujeme Vám Nitro-Tech Hardcore Pro Series, vědecky ověřenou svaly budující proteinovou formuli. Připravený z porce multimilionového rozpočtu pro vývoj je Nitro-Tech Hardcore Pro Series určený zdokonalit růst svalové hmoty, síly a samozřejmě urychlit regeneraci. Nitro-Tech Hardcore Pro Series je skutečně vědecky vyvinutý a testy podložený účinný protein pro Vaše rostoucí svaly.

Bezkonkurenční zisky husté svalové hmoty s Nitro-Tech Hardcore Pro Series

Nitro-Tech Hardcore Pro Series je mega-dávkovaný látkami, které poskytují rychlé a dramatické svalové zisky pro kulturisty a sportovce všech úrovní. Ve skutečnosti je nyní Nitro-Tech Hardcore Pro Series bohatší o 25 % více bílkovin jako u předchozí verze a přináší 11g Leucinu a 13g větvených BCAA v každé připravené dávce! Kromě toho klíčová složka Nitro-Tech Hardcore Pro Series je připravena za pomoci Micro-Diffuse Technology, díky čemu organismus absorbuje mnohem efektivněji a rychleji díky výryznému zmenšení velikosti částic. Tyto miniaturní částice jsou dodávané za pomoci síly našeho patentem chráněného dodávkového systému SynthePro, Nitroxen a Insulogen a také díky nim je Nitro-Tech Hardcore Pro Series skutečně vědecky pokročilá proteinová formule. Ve skutečnosti subjekty užívající novou formuli Nitro-Tech Hardcore Pro Series napakovali neskutečne čistou svalovou hmotu v porovnání s klasickým Whey proteinem.

Univerzitní výzkum potvrzuje účinky Nitro-Tech Hardcore Pro Series

Za účelem vývoje Nitro-Tech Hardcore Pro Series, team MuscleTech se spojil s vědci ze St. Francis Xavier University a University of Saskatchewan a provedli několik inovativních výzkumů v historii. Nitro-Tech Hardcore Pro Series disponuje také funkcí retence dusíku (Nitrogen Retention Technology), která je vylepšením pozitivní dusíkové bilance ve svalech pro větší svalové přírůstky než s běžnými proteiny. Sílu pozitivní dusíkové bilance ilustrují neuvěřitené svalové přírůstky testovaných osob, které užívaly Nitro-Tech Hardcore Pro Series v kombinaci s vhodným tréninkovým programem. Podívejte se na výsledky této studie! V testu, který trval 6 týdnů a kterého se účastnilo 36 subjektů s minimálně třemi roky zkušeností se silovým tréninkem bylo zjištěno, že testované subjety během testu nejenomže získaly více svalů, ale zlepšily také mnohem více své silové výsledky v porovnání s kontrolní skupinou, který užívala běžný Whey protein.

Fantastická chuť produktu Nitro-Tech Hardcore Pro Series, kterou musíte vyzkoušet!

Výzkumí pracovníci týmu MuscleTech spolupracovali s odborníky a předními specialisty na vývoji esencí, chutí pro nejlepší proteinový produkt s čistou delikátní chutí. Pomocí dekandentního kakaa a po vykonání nespočetného množství testů, tým výzkumníků dospěl k dokonalému výsledku všech testů, jehož výsledkem je omamující chuť mléčného koktejlu Nitro-Tech Hardcore Pro Series Chocolate Milkshake!

Výkonná Nitro-Tech Hardcore Pro Series formule s funkcí Micro-Diffuse Technology

Po vytvoření vědecky pokročilé proteinové formule podpořené univerzitním výzkumem a nezávislým výzkumem klíčových složek, tým MuscleTech zaměstnaný vývojem transportního systému spustil výzkum makročástic ve Váš prospěch. Výsledkem je: Micro-Diffuse Technology. Pokročilý technologický systém přináší menší částice o velikosti mikronu do Vašeho organismu v ten pravý moment se zlepšenou rozpustností a vstřebatelností.

Tří-fázová filtrační technologie - další moderní mechanismus v Nitro-Tech Hardcore Pro Series

Pozoruhodné technologie posunuly čistý syrovátkový protein na Nitro-Tech Hardcore Pro Series díky tří-fázové filtraní technologii, která je navržená , aby zabezpečila vysoké účinky syrovátkového proteinu, přičemž zůstanou zachovány jeho strukturální integrity. Tří-fázová filtrační etchnologie zahrnuje tři fáze výrobního procesu, které jsou vykonávané zvlášť pro zachování celkové čistoty syrovátkových bílkovin v Nitro-Tech Hardcore Pro Series.

1.) Mikrofiltrace je proces v kterém je tuk odstraněný z bílkovin, aby se zvýšila využitelnost Nitro-Tech Hardcore Pro Series pro sportovce, kteří chtějí získat svalnatou postavu bez tuku.

2.) Ultrafiltrace zahrnuje koncentraci bílkovin, což znamená odstranění laktózy, takže jsou bílkoviny mnohem lépe stravitelné a vhodné pro citlivější žaludky, čímž se zabrání negativním vedlejším účinkům, které mohou být udávány u běžného syrovátkového proteinu.

3.) Metafiltrace je posledním krokem v tří-fázové filtrační technologii a odstraňuje všechny nečistoty z bílkovin. Čistí a koncentruje pevné látky, které dávají Nitro-Tech Hardcore Pro Series status ultra-čistého syrovátkového proteinu.

Nitro-Tech Hardcore Pro Series - Budoucnost Bodybuildingu !

Za více než 10 let přinesl MuscleTech obrovskému množství sportovců na celém světě více kroků v evoluci proteinových přípravků právě díky Nitro-Tech Hardcore Pro Series a napomohl tak jejich úspěchům. Právě tato proteinová formule je prostředek k získání čisté a masivní svalové hmoty za co nejkratší dobu. Zařaďte do svého stravovacího programu Nitro-Tech Hardcore Pro Series a užijte si nejlepší výsledky s tímto produktem!

 

Dávkování:

Přidejte jednu nebo dvě dávky (1 až 2 odměrky) přípravku Nitro-Tech PRO Series do 1,5 až 2,5 dl studené vody nebo odstředěného mléka a rozmíchejte. Abyste dosáhli maximálních výsledků, užívejte nejméně po dobu 8 týdnů společně s vhodným tréninkovým a výživovým programem. Pro výraznější výsledky doporučujeme kombinaci společně s produktem Crea+ Hardcore.

 

Složení:

Energetický obsah a složení v 1 odměrce (32g): 130 kcal (544,23 kJ), Proteiny 25g, Sacharidy 3g (z toho vláknina <1g, Cukry 3g), Tuk 1,5g (z toho nasycený tuk 1g), směs Nitro-Tech PRO Series 5022mg (SynthePro (kreatin monohydrát, kyselina asparagová, glycin, L-serin, L-ornitin AKG, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-threonin, L-lysin hydrochlorid, L-fenylalanin, L-methionin, L-lysin, L-glutamin, Kyselina glutamová, L-proline, L-tyrosin), Insulogen (Inositol, Taurin, kořen z Amorphophallus konjac (dodává glukomannan), Kyselina alfa-lipoová, D-pinitol), Nitroxen (L-arginin, L-arginin pyroglutamát, Fosforečnan draselný, L-histidin), ENZYPLEX (papain, amyláza)). Pomocné složky.

 

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Není určen pro děti! Obsahuje zdroj fenylalaninu! Neberte tento výrobek, pokud máte potíže s polykáním! Pozor na alergie - obsahuje složky z mléka, sóji a pšenice!

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

 

Autorská práva:

© Copyright 2007 MuscleTech.com a Fitness-24.CZ
 
 
 
 
 
 
 
Obsah tohoto webu vznikl na základě speciální smlouvy a obsahuje materiály, které jsou majetkem společnosti MuscleTech se sídlem v Kanadě. Veškeré materiály podléhají autorskému zákonu (zákon č. 121/2000 Sb. a také zákon o autorském právu státu New York) a bez předchozího svolení je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.
 
 
 
 
 
 
 

Jakékoliv porušení tohoto zákazu povede k soudním krokům.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail