Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Nitro-Tech

Nitro-Tech
Kategorie Proteiny
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 052,-
U nás ušetříte 493,- (47%)
naše cena
559,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Upozornění: Tento produkt se již nevyrábí, ale můžete zakoupit jeho novější a vylepšenou verzi Nitro-Tech Pro Series

 

Rychlé účinky !

Největší průlom v oblasti bodybuildingu !

Rozšířená proteinová formule posílená Hyperdisperzní technologií !

Patentované směsy SynthePro™, Nitroxen™ a Insulogen™ !

Univerzitní testy dokazují, až o 660% více svalové hmoty !

Dejte nám 8 týdnů a my Vám dáme svaly, jaké jste nikdy předtím neviděli !


 

Informace o produktu:

V posledních osmi letech je syrovátkový protein považován za nejlepší zdroj bílkovin, ale nové klinické výzkumy dokázaly průlom, který možná vše změní.

Výzkum firmy MuscleTech s rozpočtem několika milionů dolarů trval 4 roky. Čtyři roky intenzivní výzkumné práce, domácího a klinického testování vedl k vývoji zcela nového patentu – vynalezení proteinové receptury nazvané Nitro-Tech.

Nitro-Tech Hardcore jako první na světě prezentuje zcela novou technologii nazvanou Nitrogen Delivery Technology™ (technologie dodávání dusíku). Technologii, která je vědecky navržena, aby posílila hodnotu aminokyselin ve Vašich svalech a tím přinesla vyšší nárůst svalové hmoty a síly.

 

Univerzitní testy dokazují, že Nitro-Tech dosahuje vynikajících výsledků – až o 660% více svalové hmoty !

Firma MuscleTech objevila zcela nové anabolické směsi, které mohou výrazně zvyšovat Farmakologické a fyziologické účinky na lidské tělo a zařadila je do tří revolučních sad: SynthePro™, Nitroxen™ a Insulogen™.

Nitro-Tech doporučuje Jay CutlerTyto tři revoluční sady mohou působit synergicky (v součinnosti) a zesílit anabolické účinky syrovátkového proteinu. SynthePro™ je speciální směs syrovátkového proteinu obsahující syrovátkové peptidy a nově i 97% extraktu syrovátkového proteinu. Jedná se tedy o nejkvalitnější extrakt na světě a doposud nikdy předtím nebyl v oblasti sportovních doplňků používán. Složky nacházející se v Nitroxen™ jsou navrženy ke stimulaci výroby oxidu dusíku, což může zvýšit průtok krve, distribuci živin, inzulínovou citlivost, ukládání glykogenu a syntézu proteinů. Vše je navíc podtrženo směsí Insulogen™, která obsahuje složky, které stimulují vylučování inzulínu, zvyšují inzulínovou citlivost a zlepšují anabolické děje inzulínu.

Výzkum ukázal, že vysoká hladina inzulínu může dramaticky zvýšit syntézu proteinů. Dohromady tyto 3 směsi s přídavkem glutaminu dělají ze značky Nitro-Tech Hardcore nejlepší zdroj proteinů pro těžce trénující sportovce.

Nejnovější univerzitní studie porovnávající výrobek Nitro-Tech Hardcore s jinými výrobky založenými na základě syrovátkových proteinů určila, který výrobek je nejlepší. Lidé, kteří konzumovali přibližně 2 dávky Nitro-Techu 3x denně a trénovali 4x týdně, výrazně zvýšili nárůst hmotnosti a síly, než skupina konzumující běžný syrovátkový protein. Přestože se výsledky mohou lišit, jeden člověk konzumující Nitro-Tech Hardcore dosahoval mimořádných výsledků a získal téměř 7 kilo během pouhých šesti týdnů! Mnozí cvičenci nezískají při konzumaci běžných syrovátkových proteinů takový přírůstek ani za celý rok.

Nitro-Tech Hardcore a 28 denní klinické studie, které prokázaly 24x vyšší nárůst svalů.


Výsledky klinických výzkumů jsou natolik impozantní a naznačují, že by konzumace syrovátkového proteinu mohla být považována za zastaralou.

 

Nanomolekulární Hyperdisperzní Technologie -klíč k okamžitým výsledkům!

Nanomolekulární Hyperdisperzní Technologie (Nanomolecular Hyperdispersion Technology) představuje skutečný přelom v procesu nanopartikulace pro rychlý přísunu proteinů. Nanopartikulace je technický proces, při němž jsou sloučeniny redukovány do mikroskopických velikostí a podporují rychlou absorbci. Ve spolupráci s výzkumnými pracovníky společnosti MuscleTech vytvořila skupina expertů v oblasti nanopartikulace ultra-absorpční (extrémně absorpční) látky o velikosti mikronu, které jsou doplňkem originálního složení produktů Nitro-Tech Hardcore.

Nitro-Tech Hardcore rozdíly před a po

Díky využití pneumatických a proudových systémů byli výzkumní pracovníci schopni snížit hladinu syrovátkového proteinu u Nitro-Tech Hardcore na dva až 50 mikronů. Což je až o 7 400x méně než u proteinových částic, které se nachází v běžných produktech s obsahem syrovátkového proteinu! Výsledkem je složka speciálně vytvořena tak, aby výrazně urychlila proces absorpce a tvorby svalů.

Převratné patentované směsi SynthePro, Insulogen a Nitroxen !

Každá porce Nitro-Tech ® Hardcore obsahuje Nitrogen Delivery System (Systém dodávek dusíku). Tento mimořádný systém tvoří tři speciální směsi. Tou první je SynthePro ®, mimořádně ultra-absorpční aminokyselinový základ, který je navržen pro maximální anabolický růst svalů. Nitro-Tech Hardcore obsahuje také Insulogen ®, směs anabolických insulinových stimulantů, které podporují vylučování inzulínu. Třetí směsí je Nitroxen ®, zesílený urychlovač oxidu dusíku, který byl vytvořen tak, aby podporoval produkci oxidu dusíku a stimuloval krevní oběh, díky čemuž se důležité součásti Nitro-Tech Hardcore dostanou co nejrychleji do svalů a pomohou jejich rychlému růstu.

 

Dávkování:

Přidejte jednu nebo dvě dávky (1 až 2 odměrky) přípravku Nitro-Tech® do 1,5 až 2,5 dl studené vody nebo odstředěného mléka a rozmíchejte. Abyste dosáhli maximálních výsledků, užívejte nejméně po dobu 6 týdnů.


Nitro-Tech doporučujeme kombinovat s produktem Cell-Tech

Mnoho profesionálních sportovců doporučuje pro maximální výsledky, kombinovat
výrobek Nitro-Tech Hardcore s doposud nepřekonanou kreatinovou formulí Cell-Tech Hardcore.

 

Složení:

Energetický obsah a složení v 1 odměrce (28,5g): 110 kcal (460,5 kJ), Bílkoviny 20g, Tuky 1,5g (z toho Nasycený tuk 1g), Karbohydráty 3g (z toho Živiny 1g, Cukry 2g), Cholesterol 50mg, Vitamín A 25IU, Vitamín E 30IU, Vitamín B6 10mg, Kyselina listová 400mcg, Vápník 130mg, Fosfor (hydrogenfosfát draselný) 90mg, Hořčík (oxid hořečnatý) 45mg, Sodík 60mg, Draslík (hydrogenfosfát draselný) 200mg, Železo 0,2mg, SynthePro® (ultraabsorpční aminokyselinová látka) 2020 mg (kreatin monohydrát, kalcium-α-ketoglutarát, L-metionin, L-fenyalanin, ethyl-fenylalaninát hydrochlorid, glutamin-α-ketoglutarát, ethyl-glutaminát hydrochlorid, methyl-glutaminát, L-histidin, L-threonin, L-valin, ethyl-valinát, L-lysin-monohydrochlorid, L-leucin-α-ketoglutarát, L-leucin-pyroglutamát, ethyl-isoleucin hydrochlorid, L-isoleucin, Laktoferrin), Inzulogen® (inzulínový řídící preparát) 921 mg (Cyamopsis tetragonoloba-guarová guma, D-myo-inositol, Taurin, glukomannan z kořenů Amorphophallus konjac, kyselina-α-lipoová, D-pinitol, L-leucin, ethyl-leucin hydrochlorid, methyl-leucin hydrochlorid, kaseinový hydrolyzát s 6% C12 peptidu, taurin-4-methyl-2-oxopentanoát, taurin-α-ketoglutarát, Nitroxen™ (Zesilující a urychlující oxid dusíku) 712 mg (Glutaminové peptidy, L-Glutamin, Výtažek amerického ženšenu, L-citrulin), Ostatní složky (proteinová náplň (včetně koncentrátu syrovátkového proteinu [ten dodává do těla dipeptidy, tripeptidy, oligopeptidy a polypeptidy a bílkoviny], čistý syrovátkový proteinový extrakt, částečně hydrolyzovanou syrovátku), kakaový prášek, přirozené a umělé příchuti, maltodextrin, sójový lecitin, aspartam, sůl, dioxid křemíku, acesulfamový draslík).

 

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Není určen pro děti! Obsahuje zdroj fenylalaninu! Neberte tento výrobek, pokud máte potíže s polykáním! Jestliže zažijete bolest na prsou, zvracení nebo potíže s polykáním či dýcháním poté, co jste požili tento výrobek, ihned vyhledejte lékařskou pomoc! Obsahuje mléčné složky!

 

Autorská práva:

© Copyright 2007 MuscleTech.com a Fitness-24.CZ
Obsah tohoto webu vznikl na základě speciální smlouvy a obsahuje materiály, které jsou majetkem společnosti MuscleTech se sídlem v Kanadě. Veškeré materiály podléhají autorskému zákonu (zákon č. 121/2000 Sb. a také zákon o autorském právu státu New York) a bez předchozího svolení je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Jakékoliv porušení tohoto zákazu povede k soudním krokům.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail