Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Instant Whey Pro

Instant Whey Pro
Kategorie Proteiny
Výrobce Reflex Nutrition
Běžná cena 1 999,-
U nás ušetříte 700,- (35%)
naše cena
1 299,-

Produkt je momentálně nedostupný.

80g proteinů ve 100g produktu - 20g v každé dávce

Nová vylepšená receptura

4 typy přátelských probiotických kultur

Komplex trávících enzymů Digezyme

Testován na nepřítomnost dopingových látek

 

Informace o produktu:

Instant Whey PRO ve své nejnovější verzi pro rok 2014. Navýšení obsahu probiotických kultur o 1000% a navýšení obsahu enzymů o 25%.

 

Hlavní benefity produktu:

2 miliardy probiotických kultur ve 100g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus)

200 mg trávicích enzymů ve 100g (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza)

80g bílkovin ve 100g (nedenaturovaný nativní syrovátkový izolát, CFM syrovátkový izolát, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, Muscle Drive™ (peptidicky vázaný glutamin, hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%), l-glutamin)

Testování obsahu bílkovin v každé šarži produktu

 

Nová technologie přináší revoluční změnu ve světě proteinových suplementů!

Instant Whey je ve své nejnovější verzi určen pro každého, kdo hledá ten nejkvalitnější zdroj bílkovin. Hlavní složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených „Whey proteinů“, které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a sýřidel).

Jednoduše by se dalo tedy říci, že Instant Whey Native je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku“. Našim partnerem je nová, sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu, který ve své nativní formě obsahuje specifické peptidové frakce.

 

Instant Whey™ PRO nabízí unikátní výkonnostní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.

Instant Whey™ PRO obsahuje oproti standardním formám „whey proteinu“, více než 166% bioaktivního cystinu (dvě molekuly aminokyseliny cysteinu spojené sulfátovým můstkem) a o 16% více L-Leucinu.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80%. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost.

Instant Whey™ PRO představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových, nativních proteinových frakcí, hydrolyzované bílkoviny, aditivum glutaminových peptidů, volného l-glutaminu, komplex důležitých enzymů Digezyme a nepostradatelné probiotické kultury.

Protože je Instant Whey™ PRO jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost, je minimalizován obsah sladidel a příchutí na absolutně nejnižší možné minimum. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen, či sojová bílkovina. 

 

Instant Whey obsahuje jako hlavní složku bioaktivní, nativní izolát syrovátkové bílkoviny, vyrobený přímou cestou z čerstvého mléka, jehož základ tvoří následující frakce:

Beta-Laktoglobulin – (průměrně 68%)

Alfa-Laktalbumin – ( průměrně 22 %)

Imunoglobulin – (průměrně 5 %)

Bovinní sérum albumin – (průměrně 3 %)

Laktoferin – (průměrně 1 %)

Laktoperoxidázy – (průměrně 0,5 %)

Lysozymy – (průměrně 0,1 %)

 

Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinace tří účinných složek:

Peptide Bonded Glutamin - tato forma glutaminu je pro tělo optimálně využitelná.

Whey Protein Hydrolysate - speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny. Náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji, než samotné bílkoviny.

L-Glutamin - volná forma

 

Digezyme – exkluzivní kombinace nejdůležitějších enzymů

Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey™ PRO a ostatními standardními „whey proteiny“ s obsahem „surové“ syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin a odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, ale také k optimálnímu fungování organizmu.

 

Komplex enzymů Digezyme

1.Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV

2.Trávení balastních látek: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Celluláza

 

Probiotické kultury

Instant Whey™ PRO obsahuje kombinaci 4 typů přátelských probiotických kultur v optimalizovaném poměru a celkovém zastoupení 2 miliardy probiotických kultur na 100g produktu!

 

Zastoupené probiotické kultury (probiotická směs):

Lactobacillus acidophilus 25%

Bifidobacterium bifidum 25%

Bacillus coagulans 25%

Lactobacillus rhamnosus 25%

Instant Whey™ PRO - užívání

 

Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey™ PRO poskytuje perfektní zdroj aminokyselin ve formě „čerstvé bílkoviny v prášku“. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný, nedotčený zdroj čisté bílkoviny! 

 

Dávkování:

Berte 2 odměrky ( cca 25g ) s 300ml vody rozmíchané pomocí shakeru.

 

Složení:

Instant Whey PRO směs (nedenaturovaný nativní syrovátkový izolát, nedenaturovaný CFM syrovátkový izolát, nedenaturovaný ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát), Muscle DriveTM ( peptidicky vázaný glutamin ( derivát z pšeničného proteinu ), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%), l-glutamin), aroma (nedenaturovaný mléčný protein, karboxymthylcelulóza, chlorid draselný), přírodní barvivo (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku(pouze příchuť čokoláda a variace bonoffee), betanin ( pouze příchuť jahoda a malina ), beta karoten (pouze příchuť banán, banoffee, ananas a vanilka ), umělá sladidla – acesulfam – K, sukralóza, komplex enzymů Dygezyme, emulgátor (sojový lecitin), probiotický komplex (Lactospore (Bacillus Coagulans), Bifidobacterium Bifidum, Lactobacilus Acidophilus, Lactobacilus Rhamnosus).  

Nutriční a energergetické hodnoty v 1 dávce (2 odměrky 25g): 412kj / 97kcal, Bílkoviny 20g, Sacharidy 1,6g (z toho ve formě cukrů 1g), Tuky 1,1g (z toho nasycené tuky 0,4g, z toho mononenasycené tuky 0,3g, z toho nenasycené tuky 0,4g), Vláknina 0,4g, Sodík 50mg, Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza) 50mg, Laktóza 1,0g

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail