Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

GRS 9-Hour Protein

-protein s postupným uvolňováním
GRS 9-Hour Protein
Kategorie Proteiny
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 986,-
U nás ušetříte 291,- (30%)
naše cena
695,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
Hodnoceno 17x
94%

UPOZORNĚNÍ: Produkt GRS 9 Protein je v tuto chvíli nedostupný i u výrobce a čekáme na novou výrobu. Alternativně jej lze nahradit proteinem Sci-MX Pro V-Gain Protein nebo USN Pure Protein GF-1. Obě alternativy disponují také postupným uvolňováním aminokyselin a jedná se o proteiny vhodné před spaním.

 

Nový všestranný proteinový komplex s vícefázovým uvolňováním

Maximalizuje svalový anabolismus

Obsahuje rychlé, střední a pomalé bílkoviny vhodné po tréninku, mezi jídly, po probuzení a před spaním

V každé dávce získáte 40g bílkovin

Postupně vyživuje svalstvo aminokyselinami po dobu až 9ti hodin

Útok aminokyselin - rychle vstřebatelný syrovátkový protein a glutaminové peptidy zaplaví svaly aminokyselinami

V každé dávce získáte 8100mg Glutaminu, 7900mg BCAA, 1400mg Glutaminových peptidů, 684mg multivitaminové směsi VIT-MX-SPORT, 100mg látky Aminogen, 100mg látky Optizyme a další

Přesnou porce zinku a hořčíku přispívá k podpoře syntézy bílkovin

S obsahem mikronutrientů pro optimální podporu svalů

Zvyšuje hladinu dusíku

Kvalita garantována značkou SCI-MX Nutrition


 

Informace o produktu:

Výzkum dokazuje, že vyššího stavu svalového anabolismu je dosaženo kombinací rychlých, středních a postupně se uvolňujících bílkovin. To je důvod, proč GRS 9-Hour Protein je nejvíce efektivní, svaly nabírající proteinový suplement dneška. Obsahuje přesnou hladinu rychle uvolňující se syrovátky a navíc postupně uvolňující se polypeptid proteinového izolátu a koncentrátu, který se metabolizuje postupně a uvolňuje aminokyseliny po dobu až 9 hodin.

VÍCEFÁZOVÉ UVOLNĚNÍ: Rychle, středně a pomalu účinkující bílkoviny po-tréninku, mezi jídly, po probuzení a před spaním.

PO-TÉNINKOVÝ AMINOKYSELINOVÝ SHON: Rychle vstřebatelný syrovátkový protein a vázané glutaminové peptidy zaplavují svaly aminokyselinami.

9-HODINOVÉ UVOLŇOVÁNÍ: Intaktní polypeptidové proteinové substráty zajišťují uvolňování aminokyselin po dobu až 9 hodin.

SVALOVÉ ZISKY: Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a udržení svalové hmoty.

OPTIMÁLNÍ PROTEINOVÁ SYNTÉZA: Zinek, hořčík a kyselina listová přispívají k syntéze bílkovin pro optimální bílkovinou konstrukci.

DOPLNĚN O VIT-MX-SPORT: Obsahuje komplex vitamínů a minerálů určených pro lidi s vysokým svalovým tempem.Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (2 odměrky 56g) společně s 350 - 400ml čisté chladné vody a za pomoci ručního šejkru promíchejte po dobu 30 sekund. Užívejte 2-3 dávky denně (po probuzení, mezi jídly jako svačinu, po tréninku nebo těsně před spaním).

 

Složení:

Energetické a nutriční hodnoty v 1 dávce (2 odměrkách 56g): 971kJ/220kcal, Bílkoviny 40g, Sacharidy 7,1g (z toho cukry 5g), Tuk 3,4g (z toho nasycený 1,5g), Vláknina 1,2g, Sůl 0,2g

Nutriční informace v 1 dávce
(2 odměrkách 56g): GRS 9-Hour proteinová náplň 40g (z toho: Glutamin 8100mg, BCAA 7900mg, Glutaminové peptidy 1400mg), Vit-MX-Sport multivitaminová směs 684mg (z toho: Vápník 400mg (50% DDD), Hořčík 188mg (50% DDD), Vitamín C 60mg (75% DDD), Železo 7mg (50% DDD), Zinek 5mg (50% DDD), Kyselina pantothenová 3mg (50% DDD), Vitamín B6 0,7mg (50% DDD), Měď 0,5mg (50% DDD), Kyselina listová 100mcg (50% DDD), Vitamín B12 1,25mcg (50% DDD)), látka Aminogen 100mg, směs Optizyme 100mg.    (DDD = Doporučená Denní Dávka)

Složení: GRS 9-Hour proteinová náplň s postupným uvolňováním (syrovátkový proteinový koncentrát, sójový proteinový izolát, glutaminové peptidy hydrolyzovaného pšeničního proteinu, mléčný proteinový koncentrát), glycin, kakaový prášek (pouze varianta čokoláda), MCT olej, uhličitan vápenatý, aroma, oxid hořečnatý, xanthanová guma (stabilizátor), Optizyme (enzymy laktázy), Aminogen (digestivní proteáza z aspergillus niger a aspergillus oryzae), kysleina askorbová, glukonát železnatý, sukralóza (sladidlo), oxid zinečnatý, glukonát měďnatý, d-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, pyridoxin-5-fosfát, kyselina pteorylmonoglutamová.

Jednotlivé varianty příchutí se mohou nepatrně lišit.

 

Upozornění:

Neužívejte více než 3 (tři) dávky denně (3x 56g / den). Není náhradou běžné stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Pozor na alergie! Obsahuje mléčné bílkoviny, laktózu, sóju a lepek. Neobsahuje oříšky, ale může obsahovat složky z různých ořechů, oříšků a semen. Může obsahovat vajíčka.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail