Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

GRS-5 Protein

GRS-5 Protein
Kategorie Proteiny
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 2 263,-
U nás ušetříte 964,- (43%)
naše cena
1 299,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Velmi úspěšný produkt GRS-5 se již nevyrábí a byl nahrazen vylepšenou verzí GRS-9 Hour Protein

Pravděpodobně jeden z vědecky nejmodernějších a nejúčinnějších proteinových nápojů pro kulturisty, který je na trhu k dispozici

Dodává proteiny, které působí rychle i pozvolna a díky tomu zajišťuje vyživování svalů po delší dobu, než u běžných proteinů

S obsahem směsi Vit-MX Sport, která byla speciálně navržena pro sportující jedince a která zajišťuje lepší zdravotně imunitní funkce, okysličení svalů, hormonální vyváženost a svalové a nervové funkce

Přesná porce látky Aminogen dle nejnovějších výzkumů výrazně zvyšuje absorpci proteinů v lidském těle a výrazně zvyšuje hladinu dusíku ve svalových vláknech

V neposlední řadě směs OptiZyme zajistí optimální zažívání proteinů v lidském těle
V každé dávce získáte 40 g vysoce kvalitních proteinů s nejdelší výživovou dobou 8 hodin

V příchutích, které si zamilujete

Vyroben v Anglii


 

Informace o produktu:

Přípravek GRS-5 Protein System je pravděpodobně jeden z vědecky nejmodernějších a nejúčinnějších proteinových nápojů pro kulturisty, který je na trhu k dispozici.

Nahrazuje oba zdroje, jak velmi rychle působící zdroje, jako jsou syrovátkový protein, tak i jako postupně působící zdroje, jako je mléko, vejce, sója a podobně. Je to kvůli tomu, že vyvíjené svalstvo roste rychleji, pokud je dostatečně zásobováno aminokyselinami v průběhu určitého dlouhého období, například mezi hlavními jídly a v průběhu spánku. Kombinace proteinů obsažená v proteinovém systému přípravku GRS-5 PROTEIN SYSTEM přesně tohle provádí a zajišťuje tak, aby tvrdě trénující svaly dostávaly konstantní dávku aminokyselin v průběhu dlouhého období.

Proteinový systém GRS-5 PROTEIN SYSTEM také obsahuje další výživné látky, které doplňují kulturistické schopnosti a napomáhají tomu, abyste dosáhli tréninkových cílů. Látka Vit-MX_Sport je unikátní směsí vitamínů C, B6, B12, kyseliny listové, kyseliny pantotenové, vápníku, hořčíku, železa, zinku a mědi, která byla speciálně vyvinuta pro sportovce. Podporuje takové faktory, které jsou pro sportovce nezbytné, jako zdravotně imunitní funkce, okysličení svalů, hormonální vyváženost, svalové a nervové funkce.

Do přípravku jsme také přidali revoluční látku zvanou Aminogen, u které výzkumy prokázaly, že zvyšuje absorpci proteinů v lidském těle a rovněž výrazně zvyšuje hladinu dusíku nacházející se ve svalových vláknech, což následně vede ke zvýšenému růstu svalů.

Látka OptiZyme je směsí zažívacích enzymů, které zajišťují optimální zažívání proteinů v lidském organismu.

Výsledkem této kombinace je opravdu špičkový proteinový nápoj pro kulturisty. Prostě ho smíchejte s vodou a dostanete vysoce výživný a chutný koktejl.

 Receptura byla vyvinuta pro:
• vybudování velkých kvalitních svalů a vyrýsování
• získání většího svalového výkonu i samotné síly
• zamezení poškození svalů


Kdo bude mít výhody plynoucí z užívání přípravku GRS-5 Protein System?
• běžní sportovci ve fitcentrech, kteří hledají přípravek pro zvýšení velikosti svalů i jejich vyrýsování
• sportovci, kteří potřebují zlepšit rozvoj svalů a jejich regeneraci, včetně například hráčů rugby, sprinterů, sportovců provádějících bojové sporty, nebo třeba dráhových i přespolních běžců


Proč volit přípravek GRS-5 Protein System?
• dodává do svalů aminokyseliny po delší období než je běžné u obvyklých proteinových produktů
• žádné podobné produkty neobsahují látky Aminogen, Vit-MX-Sport a OptiZyme
• nahrazuje běžné proteinové produkty, protože obsahuje vědecky prozkoumané ingredience

 

Abyste dosáhli maximálních možných výsledků, kombinujte tento přípravek s ostatními produkty Sci-MX.


Přípravek GRS-5 Protein System může být kombinován s jinými produkty řady Sci-MX. Díky tomu můžete dosáhnout maximálních možných výsledků.
• Pokud trénujete za účelem dosažení přírůstku svalové hmoty a snížení tělesného tuku, pak tento přípravek kombinujte s produktem řady Sci-MX, který se nazývá Shred-X Hardcore.
• Pokud trénujete za účelem dosažení extrémní síly a velikosti svalů, pak tento přípravek kombinujte s produktem řady Sci-MX, který se nazývá Crea+ Hardcore.
• Po intenzivním tréninku tento přípravek kombinujte s produktem řady Sci-MX, který se nazývá L-glutamine Pro.

 

Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (2 odměrky 56 g) společně s 300-400 ml čisté vody a za pomoci shakeru promíchejte po dobu 30 sekund. Užívejte 2-3 dávky denně (mezi jídly jako svačinu, po tréninku a těsně před spaním).

 

Složení:

Energetické hodnoty v 1 dávce (2 odměrkách 56 g): 850 kJ/203 kcal, Bílkoviny 40 g, Tuk 3,18 g (z toho nasycený 1,9 g), Sacharidy 2,24 g (z toho cukry 2,24 g), Sodík 0,259 g, Vitamín C 80 mg, Vitamín B6 0,7 mg, Kyselina listová 100 mcg, Vitamín B12 1,25 mcg, Kyselina pantotenová 3 mg, Vápník 400 mg, Hořčík 187,5 mg, Zinek 5 mg, Měď 0,5 mg, Železo 7 mg.

Složení: Proteinová náplň (syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový koncentrát, vaječný albumin, sójový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), kakaový prášek, L-glutamin, MCT olej, Aroma, Celulózová guma, Hořčík (jako oxid hořečnatý), Vápník, Vitamín C (jako kyselina askorbová), Aminogen, Enzym laktáza, sukralóza (jako sladidlo), železo, Zinek (oxid zinečnatý), Kyselina pantotenová (jako Kalcium D-pantothenát), Vitamín B6 (jako pyridoxin-5-fosfát), Kyselina listová, Měď, Vitamín B12 (jako kyanokobalamin).

Jednotlivé příchutě se mohou nepatrně lišit.

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Obsahuje složky z mléka, vajec a sóji. Může také obsahovat nepatrné množství složek ze semen, oříšků nebo ryb.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail