Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Freak Fix 1,8 kg + NO Fury

Freak Fix 1,8 kg + NO Fury
Kategorie Proteiny
Výrobce Muscle Asylum Project
Běžná cena 2 124,-
U nás ušetříte 944,- (44%)
naše cena
1 180,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Exkluzivně pouze u nás. Pokud zakoupíte 2 balení MAP Freak Fix Muscle Whey 907g, automaticky dostanete komplexní před-tréninkový doplněk NO Fury 540g od Six Star pro vyšší před-tréninkovou výbušnost, energii a maximální napumpování svalů.  Akční nabídka je platná do vyprodání aktuálních skladových zásob. Minimální trvanlivost do 9/2012.

První molekulárně vyvinutý přípravek na bázi proteinu !

Zvyšuje proteinovou syntézu o 68% !

Náplň posílena pomocí převratné Wave Pulse Technologie zajišťuje několikanásobně vyšší vstřebatelnost účinných látek oproti jiným produktům !

Patentované směsi Muscle SYN, Metabolic Inferno a Strength Fix vedou k neúprosnému růstu svalů a síly po každé dávce !

Testované subjekty získaly 15x více svalů, a to již během 6 týdnů oproti skupině užívající placebo !

34 gramů výborně chutnajícího biologicky obohaceného proteinu v každé dávce !

Originální shaker Muscle Asylum Project ke každému balení 1,8 kg zdarma !

 


 

Informace o produktu:

Joel Stubbs - MAP Test SubjectPřípravek Freak Fix Muscle Whey je první molekulárně vyvinutý přípravek na bázi syntézy proteinového složení. Byl objeven radikálním týmem posedlých vědců, kteří se snažili vybudit rychlý svalový růst a je určen speciálně pro aktivní sportovce.

Byl vyvinut na základě unikátních faktorů modifikace svalstva, včetně ultra jemně rafinované biologicky obohacené směsi syrovátkového proteinu. Navíc, přípravek Freak Fix je jediná receptura vyvinutá lékaři, která pracuje s profilem anabolických aminokyselin. Jednoduše řečeno, přípravek Freak Fix poráží konvenční receptury a potlačí je do stavu podřízenosti. Můžete jej užívat v jakoukoliv dobu během dne či noci, ale výrazně nejúčinnější je, pokud si ho vezmete okamžitě po tvrdém tréninku, který potřebujete, pokud chcete dosáhnout co nejlepších výsledků.

Šokující výsledky klinických studií – získáte 15x více svalů!


Během 6ti týdenních klinických studií bylo zjištěno, že subjekty užívající klíčové ingredience přípravku Freak Fix Muscle Whey, získaly 15x více čisté svalové hmoty, než skupina užívající placebo. Konkrétně šlo o 5,88 vs. 0,37 liber.

Jakmile jednou vyzkoušíte přípravek Freak Fix, zažijete tak mimořádnou sérii nevšedních zážitků, že už budete myslet jen na to, jak vám budou rychle růst svaly. Ty nyní budou tvrdé jako desky z granitu, budou se formovat do potřebné podoby a budou překonávat všechny vaše dosavadní představy, jako by to byl jenom vtip. Všechny zraky se teď upřou jen na vás, hned poté, co vstoupíte do fitcentra.

Freak Fix - Získáte 15x více svalů

Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (2 odměrky) do 300 ml studené vody nebo mléka a promíchejte v shakeru. Doporučujeme užívat asi 30 minut po skončení tvrdého tréninku. Pro extrémní svalový růst můžete užívat 1 dávku, 2x denně společně s vhodným výživovým programem.

Kdy nejlépe Freak Fix Muscle Whey užívat?

Můžete jej užívat v jakoukoliv dobu během dne či noci, ale výrazně nejúčinnější je, pokud si ho vezmete okamžitě po tvrdém tréninku, který potřebujete, pokud chcete dosáhnout co nejlepších výsledků.

 

Složení:

Ve dvou odměrkách získáte: Proteiny 34g, Tuky (Nasycené 2g, Trans 0g), Sacharidy 11g (z toho ve formě Vlákniny 1g, Cukrů 4g), Vápník 210mg, Železo 0,3mg, Sodík 130mg, FREAK FIX náplň 6450g (patentovaná směs MuscleSYN (kreatin monohydrát, slunečnicový olej, L-leucin, L-leucin AKG, L-glutamin, L-glutamin AKG, L-isoleucin, L-isoleucin pyroglutamát, Taurin, L-valin, L-valin AKG), patentovaná směs Metaboli Inferno (Olej ze semen Linum usitatissimum dodávající EFAs včetně Omega-3, MCTs, CLA, Extrakt ze semen zelené kávy, Extrakt ze skořice, L-Karnitin), patentovaná směs Strength Fix (L-Alanin)). Verze produktu pro EU.

 

Upozornění:

Není určeno pro děti. Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Neobsahuje látky dopingového charakteru! Potravina určená pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.Autorská práva
Jsme oficiálními distributory Muscle Asylum Project pro Českou republiku. Grafické a textové materiály zde zveřejněné byly použity na základě písemného souhlasu společnosti Muscle Asylum Project se sídlem v Kanadě a podléhají autorskému zákonu. Bez předchozího písemného svolení společnosti Muscle Asylum Project je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail