Fitness-24.cz

Proteiny

Proteiny nebo také bílkoviny vykonávají klíčové funkce ve všech tělesných buňkách. Tvoří svalová vlákna, krevní plazmu, enzymy, hormony, bílé krvinky a další. Zahrnují procesy od stavby svalstva po transport minerálů a vitamínů v těle. Pro zajištění všech běžných funkcí, které jsou nezbytné pro růst a tvorbu tělesných tkání, je nutné zajistit, aby 10-15 celkové přijímané energie pocházelo právě z bílkovin (proteinů). Je potřeba zdůraznit, že při nedostatku bílkovin (proteinů) dochází k odbourávání vlastních tělesných bílkovin (proteinů) a tím i ke ztrátě svaloviny.

Ultra Whey Protein

Proteiny na hubnutí

Volte nejlepší syrovátkový protein z nesčetných průzkumů - ULTRA WHEY PROTEIN. Je vyroben za pomoci prvotřídní mikro-filtrace za studena s obsahem syrovátkového koncentrátu, hydrolyzátu a izolátu. Tato rychle účinkující receptura obsahuje až 35g té nejkvalitnější syrovátky v každé dávce a nastavuje standard pro kvalitu, chuť a účinnost.

naše cena: 695,-
Hodnoceno 8x
90%
-42%
Značka

Proteiny | Diskuze

protein po cvičení

Martin 23.1.2015 v 16:13

Dobrý den, můžete mi pomoci s výběrem vhodného proteinu, který bych mohl užívat po tréninku, případně jako svačinu? Kromě toho bych si protein přidával také do cereálií, které snídám. Děkuji, Zacharský

» Reagovat

kvalitní protein

Radek 23.1.2015 v 16:46

Dobrý den. Kdysi dávno jsem užíval protein od BSN Syntha-6, který mi chuťově vyhovoval, ale obsahoval na můj vkus příliš mnoho sacharidů. Je možné zakoupit nějaký jiný produkt, může být i od jiného výrobce,, který by byl chuťově také velmi dobrý, ale obsahoval by více bílkovin a méně sacharidů? Děkuji R.K.

» Reagovat

Kreatin a protein

Tom 23.1.2015 v 17:03

Dobrý den. Je možné kombinovat protein s kreatinem zároveň, nebude se to nějak navzájem vylučovat? Vybral jsem si Ultra Whey Protein a kreatin CreaPlex? Díky za radu.

» Reagovat

RE: protein po cvičení

Fitness 24 23.1.2015 v 17:12

Dobrý den, protein vhodný k úžívání jak popisujete, doporučuji Ultra Whey Protein od Sci-MX Nutrition. Obsahuje tzv. rychlé bílkoviny, které je vhodné užívat jak ráno, po tréninku, tak i případně jako formu svačiny. Ultra Whey Protein obsahuje bílkoviny ve formě syrovátkového izolátu, koncentrátu i hydrolyzovaného syrovátkového proteinu, což je velmi kvalitní zdroj bílkovin, navíc se jedná o proteinový nápoj, který je velmi chutný.

» Reagovat

RE: kvalitní protein

Fitness 24 23.1.2015 v 18:28

Dobrý den, z osobní zkušenosti i na základě referencí dalších zákazníků Vám doporučuji Ultra Whey Protein od Sci-MX Nutrition. Směs bílkovin je mnohem kvalitnější, než u Syntha-6 a osobně chuť hodnotím také lépe.

» Reagovat

RE: Kreatin a protein

Fitness 24 25.1.2015 v 11:38

Dobrý den, kombinace kreatinu a proteinového nápoje je velmi vhodná, řekl bych nezbytná. Kreatin zajistí lepší hydrataci svalových buněk, kdy je roztáhne a zaplní vodou. Díky tomu svalové buňky budou schopny přijímat větší množství aminokyselin, které vám dodá proteinový nápoj. Ve výsledku tak bude s touto kombinací růst svalstva efektivnější, než při užívání jednoho nebo druhého produktu samostatně. Kombinaci Ultra Whey ProteinCreaplex Hardcore Vám tedy doporučuji.

» Reagovat

dobrý den

martin 14.4.2015 v 15:04

chci se zeptat od kolika začít s proteinama ? a co kombinovat to s epilepsii

» Reagovat

RE: dobrý den

Fitness 24 15.4.2015 v 10:20

Dobrý den, některé proteiny je možné užívat již od 15 let. Doporučoval bych například Ultra Whey Protein. Pokud jde o epilepsii, nemělo by užívání proteinů být problémem, ale stejně jako u každého onemocnení doporučuji konzultaci se svým ošetřujícím lékařem, který zná váš konkrétní zdravotní stav.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 7.5.2015 v 15:53

Dobrý den, pokud chcete nabírat svalstvo, pak doporučuji užívat dvě dávky denně. Jednu dávku užijte během dne jako svačinu, případně po tréninku. Druho dávku užijte každý den asi 1 hodinu před spaním. Právě v průbehu spánku dochází k regeneraci a růstu svalstva, proto je vhodné po tuto dobu svalstvo vyživovat.

» Reagovat

Danny 7.5.2015 v 14:07

Dobry den chtel bych poradit koukam na Grs protein 9 hour a docela se mi to libi ,,, chci pouze nabrat a udrzet sval . svicim 34 tydne staci to uzivat po cviceni jenom? nechci zas vypadat jak Arnold ale neco malo nabrat moje vaha je 74 kg na nejake centimetry :D dekuji za info pak si u vas obednem kdyz mi poradite :) s pozdravem Danny Bee

» Reagovat

RE: RE:

Danny 8.5.2015 v 07:59

Děkuji za info a omlouvám se za chyby :D :D teď na to koukám co jsem napsal za blbost ..... ale z5 k vyrobku. Takže stačí po tréninku a mě to někdy vychází , že chodím rovnou spát ale třeba jen na 4 hodiny . tak asi když vstanu ne ? Vubec nevim ale děkuji za ifno :)

» Reagovat

RE: RE: RE:

Fitness 24 8.5.2015 v 15:28

Dobrý den, pokud ukončíte trénink a jdete spát, dávkujte tedy po tréninku a druhou dávku užívejte v průběhu dne dle potřeby (například namísto některé svačiny).

» Reagovat

Zdravím

Roman 17.6.2015 v 22:40

Chci se zeptat jestli mi ne poradíte nějak protein po kterým nebudu tloustnout ale nabírat čistou svalovinu Děkuji a nebo nějaký který se muže mi chat se spalovače

» Reagovat

RE: Zdravím

Fitness 24 18.6.2015 v 13:56

Dobrý den, po čistém proteinu nikdy tloustnout nebudete. Pokud bych měl některý doporučit vybíral bych například mezi GRS 9-Hour Protein nebo Whey Plus Rippedcore.

» Reagovat

Milan 29.12.2015 v 21:35

Dobrý den,je nám s manželkou něco přes 40let.Začaly jsme zhubnout a cvičit,denně doma různé fit cviky a 2x týdně posilování. Můžete nám doporučit nějaký koktejl. Zatím jsme za šest týdnů shodili manželka 10kg a já 8kg. Nehladovíme ale jíme malé porce a svačiny každé tři hodiny. Mám strach aby jsme nezbyly i svaly. Měli jsme koktejl od LR. Děkuji za odpověď

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail