Fitness-24.cz
banner

Whey Plus Rippedcore

Whey Plus Rippedcore
Kategorie Proteiny na hubnutí
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 290,-
U nás ušetříte 0,- (0%)
naše cena
1 290,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
Hodnoceno 14x
97%

Diskuze k produktu Whey Plus Rippedcore

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Whey Plus Rippedcore.

Veronika 10.2.2014 v 16:06

Tak dnes dopoledne mi očekávaně přišel a chuťově je opravdu moc dobrý, takže první dojem super. Objednala jsem si čokoládu a jahodu a musím uznat, že je mnohem lepší než Matrix, který jsem užívala naposled. Ještě uvidíme, jaké budou výsledky při hubnutí :)

» Reagovat

RE:

Fitness 24 10.2.2014 v 17:22

Dobrý den, děkujeme za Vaši referenci. Těší nás že jste s produktem spokojena.

» Reagovat

rada

domca jakoubkova 26.2.2014 v 10:26

dobrý den, koupila jsem na vyzkoušení tento proteinový nápoj a lepší jsem snad ještě neměla. hodně mi záleží na chuti a tato je přímo fantastická (mám čokoládu). ráda bych hubnutí podpořila dobrým spalovačem tuků a našla jsem velmi dobré reference na spalovač Pyrolis tak jsem se chtěla zeptat zda je možné ho kombinovat s tímto nápojem. děkuji

» Reagovat

RE: rada

Fitness 24 26.2.2014 v 12:20

Dobrý den, ano produkt Pyrolis můžete bez problémů kombinovat s tímto proteinovým nápojem. Kromě velmi osvědčeného spalovače Pyrolis Vám můžeme doporučit také Shred-X Rippedcore.

» Reagovat

Rýsování

Pavlína 2.4.2014 v 21:22

Hezký večer :-)
Cvičím už dlouho,ale nedaří se mi vyrýsovat postavu (jde mi hlavně o břícho) Posiluji 3-4krát týdně(kruhový trénink,flowin,"břišní pekáč) a 3 krát týdně chodím na H.E.A.T nebo jumping...Měřím 170cm a vážím 57kg,postavu mám pevnou,ale nedaří se mi ji vyrýsovat jak bych chtěla....Je tento protein to co by jste mi doporučili,nebo něco jiného??Hlavně nechci nabrat,jen rýsovat....Moc děkuji za radu :-)

» Reagovat

RE: Rýsování

Fitness24 3.4.2014 v 08:49

Dobrý den, pro samotné rýsování svalů bychom Vám spíše doporučili spalovač tuků Shred-X Rippedcore, který byl navržen i pro profesionální sportovce, kteří potřebují rychle redukovat tuk a rýsovat svalstvo před soutěží. Rýsování břišních svalů je také otázkou perfektního jídelníčku, kde jeho případné nedostatky se projevují právě nejvíce v oblasti břicha. V tomto směru jsou tedy velmi důležité kvalitní bílkoviny, které Vám dodá právě Whey Plus Rippedcore a obsažená složka CLA, která omezuje další ukládání tuků.

» Reagovat

Dávkování

Pavel 7.4.2014 v 16:15

Dobrý den,
děkuji za doporučení tohoto produktu. Prozatím ho užívám 4 dny a pokud jde o chuť, je vynikající. Zároveň jsem si s tímto produktem objednal X-Plode Hardcore. Akorát nevím, zda je v pořádku dávkovat tento protein s X-plode 30 minut před tréninkem.Oba produkty to mají v návodu.
Užívám tento protein ráno ihned po probuzení. Před tréninkem jak jsem psal výše, při tréninku instantní amina a po tréninku Amina beef.
Ihned následuje 30 minut aerobní cvičení na krosovém trenažéru a po ukončení 1 dávka gaineru s proteinem. Večer amino beef.
Mohu toto dávkování ponechat nebo časově oddělit dávky před a po tréninku?
Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: Dávkování

Fitness 24 7.4.2014 v 16:40

Dobrý den, děkujeme za referenci. Těší nás, že jste spokojen. Whey Plus Rippedcore před tréninkem užívat nemusíte, navíc pokud během tréninku užíváte instantní BCAA. Návod u Whey Plus Rippedcore, stejně jako u jiných proteinů, může být individuální, tzn. proteinový nápoj dávkujte podle toho, kolik bílkovin potřebujete doplnit a v jakou případně dobu. Můžete jej užívat ráno po probuzení, před i po tréninku, případně jako svačinu v průběhu dne. Záleží čistě na Vás a vašich požadavcích.

» Reagovat

Markéta 19.4.2014 v 11:15

Dobry den chci se zeptat, jestli mohu uzivat protein, pokud ted z duvodu zlomene ruky nemuzu cvicit ? Pomuze mi to alespon k udrzeni vahy? A jak byste mi doporucili davkovani
Dekuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 19.4.2014 v 18:38

Dobrý den, protein určitě užívejte nadále. Bílkoviny a další živiny potřebujete každý den. Dávkování si upravte dle vlastní potřeby. Osobně bych protein užíval jako náhradu svačiny, případně doplněk snídaně společně s ovocem, cereáliemi apod. Během dne můžete užít až 2 dávky, takže jím můžete nahradit například právě dvě svačiny. Užívat byste jej měla tak, abyste tělu dodala patřičné živiny právě v období, kdy nemáte dostatek času se kvalitně stravovat. Pokud zároveň užíváte nějaký termogenní spalovač tuků, ten naopak doporučuji vysadit a s jeho užíváním opět začít až začnete trénovat.

» Reagovat

RE: RE:

Markéta 20.4.2014 v 20:57

Moc dekuji za radu :-)

» Reagovat

Pyrolis

Michaela 6.5.2014 v 11:19

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli bych mohla užívat protein Whey Plus Rippedcoree, i když mám spalovač tuků Pyrolis... A jestli bych ho mohla užívat při každodenní aktivitě vždy před tréninkem a po tréninku, nebo jestli bych ho také mohla zařadit i místo svačiny. Předem děkuji za odpověď. :)

» Reagovat

RE: Pyrolis

Fitness 24 6.5.2014 v 15:17

Dobrý den, kombinace spalovače tuků s proteinovým nápojem je velmi vhodná. Výhodou produktů s vysokým obsahem bílkovin je, že jsou dietní, s nízkým obsahem španých tuků a cukrů a zároveň s velmi vysokým obsahem prospěšných živin. Ideální jsou v jakoukoliv dobu, kdy se nemůžete kvalitně stravovat běžnou stravou nebo je to v tu dobu nevhodné - např. před tréninkem, po tréninku nebo také namísto dopolední a odpolední svačiny. Konkrétně na Whey Plus Rippedcore máme velmi dobré ohlasy.

» Reagovat

perfektní

aneta 15.5.2014 v 16:11

Chuťově vynikající, po měsíci jsem zhubla přes 3 kila, nemám tomuto výrobku co vytknout a příště určitě nakoupím znova. Můžete mi prosím ještě doporučit nějaký kvalitní spalovač tuků?

» Reagovat

RE: perfektní

Fitness24 15.5.2014 v 18:02

Dobrý den, doporučit Vám můžeme velmi efektivní spalovače Pyrolis nebo Shred-X Rippedcore, který je od stejného výrobce. Shred-X Rippedcore byl vytvořen i pro profesionální sportovce, kteří potřebují rychle spalovat přebytečný tuk a rýsovat svalstvo před soutěží.

» Reagovat

RE: RE: perfektní

Dave 16.7.2015 v 20:38

Dobrý den,
jak ideálně kombinovat Shred-X Rippedcore s Whey Plus Rippedcorem, co se týče dávkování, aby bralo v potaz, že proteiňák už obsahuje i věci na spalování?

» Reagovat

RE: RE: RE: perfektní

Fitness 24 17.7.2015 v 14:22

Dobrý den, Shred-X Rippedcore doporučuji užívat 2x denně, vždy 2 kapsle v dávce. Jednu dávku (2 kapsle) ráno a další dávku (2 kapsle) odpoledne, případně před tréninkem. Mezi jednotlivými dávkami musí být dostatečná časová prodleva. Výrobce uvádí alespoň 4 hodiny. Whey Plus Rippedcore doporučuji užívat také 2x denně, a to tak, abyste s jeho pomocí zajistila, že mezi jídly nebudou vznikat více než tří hodinnové prodlevy. Můžete jej tedy užít mezi hlavními jídly jako svačinu, ráno společně se snídaní za účelem jejího obohacení o bílkoviny, po tréninku, případně ve večerních hodinách. Oba produkty jsou navrženy tak, že je možné je vzájemně kombinovat bez omezení. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

proteinová dieta

eliasek89 17.5.2014 v 12:52

Dobrý den , začala jsem držet protein.dietu ( 4x denně protein + doporučená zelenina) je i tento protein pro tuto dietku vhodný ??? Děkuji moc za zodpovězení dotazu :) přeji krásný den

» Reagovat

RE: proteinová dieta

Fitness 24 18.5.2014 v 17:00

Dobrý den, Whey Plus Rippedcore je do dietního období vhoný, nicméně nedoporučuji Vám držet dietu, kterou popisujete. Strava založená pouze na proteinu (tekuté stravě) + zelenině není dlouhodobě udržitelná a budete ji muset dříve nebo později změnit. Doporučuji spíše jídelníček nastavit tak, abyste jej byla schopná dodržovat dlouhodobě. Denně byste měla mít 3 běžná, pravidelná a vyvážená jídla, které podpoříte proteinem např. v podobě dvou denních svačin.

» Reagovat

spánek

Eduard 20.5.2014 v 15:55

Můžu tento produkt používat před spaním? Nenaruší to nějak spánek?

» Reagovat

RE: spánek

Fitness 24 20.5.2014 v 16:44

Dobrý den, protein můžete bez problémů užívat také před spaním. Spánek to nijak nenaruší.

» Reagovat

RE: RE: proteinová dieta

Michal 11.3.2015 v 08:13

Dobrý den, mám podobný dotaz. Mám velice pozitivní zkušenosti s ketogenní dietou, kdy max. 3 týdny mám stravu založenou pouze na tekutém proteinu (5x denně) doplněném o množství zeleniny z důvodu velice rychlé redukce na začátku. Pokud člověk správně nastaví jídelníček po 3 týdnech ketózy nedojde k postupnému nabírání hmotnosti. Mohu použít Whey Plus Rippedcore? Oproti proteinům, které nabízí obchody specializující se na ketoprodukty (využívající marketingově vlnu zájmu o tyto produkty a tím pádem mají nastavené zbytečně vysoké ceny). O vhodnosti této diety je zbytečné debatovat, váš názor na tuto dietu jsem pochopil. Spíš mi jde o to, zda-li je protein určený pro ketodietu nějak výrazně jiný než ten který můžu běžně koupit např. u Vás. Děkuji.

» Reagovat

RE: RE: RE: proteinová dieta

Fitness 24 11.3.2015 v 12:23

Dobrý den, námi nabízené proteiny můžete použít do vaší keto diety zcela bez obav. Pohled na ketoprodukty a jejich cenovou politiku máme stejný. Navíc námi nabízené produkty kromě výhodnější ceny obsahují i kvalitnější složení (musí vyhovovat i profesionálním sportovcům, kde jsou požadavky mnohem vyšší). K tomuto závěru jsem dospěl i po shlédnutí používaných ingrediencí a nutričních hodnot u těch nejvíce propagovaných ketoproduktů.

» Reagovat

Je výrobek vhodný jako tekutá strava po operaci

Vendula 28.5.2014 v 15:40

Dobrý den,
chtěla bych se přeptat, zda byste tento produkt doporučili, jako součást jídelníčku po operaci, kdy lze konzumovat jen tekutou stravu. Jsem proteinový typ, hodně sportuji a zároveň se v těchto měsících snažím o snížení váhy (pouze kosmeticky, cca 5-6 kg). Příští měsíc mě čeká operace (krční mandle), po které nebudu cca 10 - 14 dní moct konzumovat pevnou stravu. Nemocniční jídlo bude nejspíš plné sacharidů, což nebude vhodné a i když pravděpodobně po operaci zhubnu, bude to znamenat, že přijdu spíš o svalovou hmotu. Tomu bych chtěla zabránit právě doplněním, případně nahrazením některých jídel proteinovým koktejlem. Děkuji za Vaši odpověď.

» Reagovat

RE: Je výrobek vhodný jako tekutá strava po operaci

Fitness24 28.5.2014 v 16:11

Dobrý den, ano Vaše myšlenka je zcela správná. Kvalitní proteinový nápoj Vám svalovou hmotu ochrání před rozpadem a spalováním. Produkt Vám samozřejmě můžeme doporučit jako tekutou stravu po operaci, i jako standardní doplnění běžné stravy (nejčastěji svačin) v průběhu dne. Zvolit můžete jak Whey Plus Rippedcore, tak např. Ultra Whey Protein, který obsahuje ještě větší podíl bílkovin. U výrobce Sci-MX je navíc garance výtečné plné chuti a absence syntetických barviv.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail