Fitness-24.cz
banner

Superfood Protein Smoothie

- vynikající nutriční proteinové smoothie - EXP 31.12.2019
Superfood Protein Smoothie
Kategorie Proteiny na hubnutí
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 580,-
U nás ušetříte 331,- (57%)
naše cena
249,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Výprodej produktu s Minimální trvanlivostí do 31.12.2019. Potravina nepodléhající rychlé zkáze. Plná záruka.

Vynikající smoothie s obsahem rostlinných bílkovin, vlákniny, zdravých tuků a sacharidů

S přidanými super potravinami jako je kokosové mléko, kakao, kořen Maca, ovoce Lucuma, směsí jahod, malin nebo borůvek

Každá dávka obsahuje 17g bílkovin

Je vhodný jako součást snídaně, jako svačina během dne nebo jako nápoj po cvičení

Vhodný pro vegetariány a vegany

Bez obsahu složek z mléka


 

Informace o produktu:

Jsme pyšní na to, že Vám můžeme představit naši novou lahodnou směs veganských bílkovin. Je vyrobena ze 100% rostlinných bílkovin a má název „SUPER FOOD PROTEIN SMOOTHIE“. Je k dostání ve dvou chutných příchutích, a to jako arašídové máslo nebo lesní plody. Tento nutriční nápoj obsahuje směs rostlinných bílkovin, vlákniny, zdravých tuků a sacharidů.

Produkt „SUPER FOOD PROTEIN SMOOTHIE“ byl vyvinut pro aktivní životní styl, neboť kombinuje nejoblíbenější protein na rostlinné bázi, Proteinový izolát z hrášku, s přidanými super potravinami: Kokosovým mlékem, jahodami, malinami a borůvkami. Náš protein v příchuti arašídového másla obsahuje také i izolát bílkovin z hrášku, spolu s kořenovou vlákninou z čekanky, směsí super potravin a kokosovým mlékem. Tyto přírodní ingredience byly pečlivě vybírány a jemně smíchány, aby vytvořily silnou výživovou hodnotu s lahodnou chutí.

JAKÉ JSOU VÝHODY PRODUKTU „SUPER FOOD PROTEIN SMOOTHIE"?
Pokud hledáte 100% rostlinný proteinový smoothie s prémiovým izolátem z hrachových bílkovin, nehledejte víc. Dobré věci z přírody byly zahrnuty do jednoho šejku. Protein z hrachu se stal silným favoritem u těch lidí, kteří chodí cvičit, a také u lidí, kteří se starají o své zdraví. V kombinaci se superoxidovou směsí bohatou na antioxidanty je náš 100% rostlinný protein obsažený v super potravinovém smoothie produktem s nízkým obsahem sacharidů a cukru a pochází výhradně z přírodních zdrojů.

Díky obsahu 17 gramů vysoce kvalitní čisté rostlinné bílkoviny se můžete těšit z toho, že produkt „SUPER FOOD PROTEIN SMOOTHIE“ je součásti zdravého, vyváženého životního stylu. Je odvozen z přírodních zdrojů bez umělých nebo zpracovaných cukrů nebo sladidel.

 

Dávkování:

Smíchejte 1 dávku (1 odměrku) společně s 350ml čisté chladné vody a za pomoci ručního šejkru míchejte po dobu 10 sekund. Následně nechte po dobu 30 sekund odstát a poté konzumujte.

Alergenní informace: Neobsahuje alergeny. Neobsahuje žádné složky z ořechů, ale může obsahovat stopové množství arašídů, různých druhů ořechů a semen.

 

Složení:

Energetické a nutriční hodnoty v 1 dávce (1 odměrce = 35g): 459 kj/110 kcal, Bílkoviny 17g, Vláknina 8,2g, Sacharidy 2,6g (z toho cukry 1,6g), Tuky 1,7g (z toho nasycené 0,9g), Sůl 0,76g.

Jednotlivé varianty se můžou nutričně nepatrně lišit.

Složení:
Varianta lesní plody:
Izolát bílkovin z hrachu (58%), vláknina z kořene čekanky, Ovocná směs (16%): Červená řepa, Kokosové mléko, Jahody, Maliny, Borůvky, Třešně; aroma, zahušťovadlo (xanthanové guma), sladidlo (stévie, thaumatin).

Varianta arašídové máslo: Izolát bílkovin z hrachu (58%), vláknina z kořene čekanky, Superfood směs (16%): Kakao, Kokosové mléko, ovoce Lucuma, Maca; aroma, zahušťovadlo (xanthanové guma), barvivo (karamelizovaný cukr), sladidlo (stévie, thaumatin).

 

Země původu:

Anglie

Upozornění:

Uchovávejte na suchém, temném a chladném místě mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada plnohodnotné stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail