Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Diskuze | Proteiny na hubnutí

- pro podporu snížení hladiny tělesného tuku během dietního režimu s podporou cvičení

Proteiny mohou hrát klíčovou roli při podpoře vašeho programu ke snížení tělesného tuku. Protože tělesný tuk je metabolizován uvnitř lidských svalů, je důležité chránit lidské svaly, když držíte dietu a zároveň cvičíte za účelem snížení hladiny tělesného tuku. Jednoduše si představte svoje svaly jako pec, ve které se spaluje tělesný tuk.

Zkombinujte výhody proteinů na hubnutí společně s dalšími ingrediencemi nebo komplexními produkty - tzv. spalovači, které souvisí s procesem řízení hmotnosti. Získáte tak účinnou kombinaci, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji a s větším efektem.

Doporučujeme produkt:   Whey Plus Rippedcore
Příslušenství pro snadnou přípravu koktejlů:   Ruční šejkr

 

 

anonym 20.2.2015 v 14:23

Dobrý den
Ja bych se chtěl zeptat jaký protein je NEJRYCHLESŠÍ A NEJUČINĚJŠÍ NA HUBNUTÍ .. ? potřebuji zhubnout co nejdříve děkuju za odpověd

» Reagovat

RE:

Fitness 24 20.2.2015 v 17:31

Dobrý den, doporučuji Vám vyzkoušet Whey Plus Rippedcore. Protein je vhodné užívat nejlépe 2x denně v době, kdy nemáte možnost se kvalitně stravovat běžnou cestou. Přípravu dopočuji provádět pomocí ručního šejkru.

» Reagovat

Přerušení užívání z důvodu nemoci

Tereza 9.3.2015 v 12:00

Dobrý den, užívám tento přípravek v kombinaci s přípravkem Pyrolit. Zatím maximální spokojenost, koktejl ředim jen vodou a i tak je opravdu chutný. Dnes jsem dostala od lékaře antibiotika / kvůli zánětu, chci se Vás proto zeptat - zda-li je potřeba uživání těchto dvou přípravku přerušit?

» Reagovat

RE: Přerušení užívání z důvodu nemoci

Fitness 24 9.3.2015 v 12:17

Dobrý den, během nemoci doporučujeme spalovač vysadit a začít s jeho užíváním, až budete opět fit. Nejlépe pak s několikadenním odstupem od antibiotik. Protein jako součást jídelníčku doporučuji používat dále za předpokladu, že můžete během užívání antibiotik užívat produkty z mléka. U některých antibiotik to bohužel není možné a u těch doporučuji řídit se přibalovou informacé léku.

» Reagovat

Hubnutí

Magda 10.3.2015 v 09:37

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je na hubnutí lepší protein Whey Plus Rippedcore nebo koktejl Diet Pro Meal, potřebuji sundat tak 7-8 kg. Děkuji

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 10.3.2015 v 12:00

Dobrý den, oba produkty jsou určeny k hubnutí a ani s jedním chybu neuděláte. Rozdíl v nich je v tom, že Diet Pro Meal představuje komplexní náhradu stravy, kdy obsahuje vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a prospěšných tuků. Jedná se o produkt, který spíše cílí na uživatele, kteří se nevhodně a nepravidelně stravují. Whey Plus Rippedcore ve srovnání se svým kolegou obsahuje procentuelně více bílkovin a méně sacharidů. Je tak vhodný pro uživatele, kteří se pravidelně stravují, ale potřebují svoji stravu obohatit především o bílkoviny. Pokud usilujete o redukci 7-8 kg a vaše strava je nepravidelná, doporučuji Diet Pro Meal. Pokud máte pravidelnou stravu, ale chcete ji obohatit o více bílkovin a tím jídelníček vytvořit více dietním, pak doporučuji Whey Plus Rippedcore. Oba produkty můžete užívat v jakoukoliv dobu potřebujete doplnit živiny, tzn. ráno jako součást snídaně, jako svačiny, před tréninkem i po tréninku. Pokud byste hledala produkt, který by bylo vhodnější k užívání večer jako poslední jídlo dne, vhodnější bude Whey Plus Rippedcore pro vyšší obsah bílkovin. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

Petra 2.6.2015 v 14:20

Hezký den přeji,mám dotaz.Dočetla jsem se ,že mám denně přijmout 1 -1,5 g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti.Při mé váze bych měla přijmout okolo 85g. Denně přijmu i okolo 100-110 g,potřebuji jěšte hubnout.,tak mám obavu,aby to nebylo mnoho,aby se hubnutí nezastavilo.Moc Vám děkuji za odpověd.Petra.

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 5.6.2015 v 17:05

Dobrý den, vyšší množství bílkovin vám hubnutí nenaruší. Přijatý přebytek bílkovin tělo vyloučí. V rychlejší redukci vám ale může pomoci některý z ověřených spalovačů.

» Reagovat

Lucie 2.6.2015 v 14:43

Dobrý den,
cvičím již měsíc a to 2xtýdně Piloxing,1xtydně plavání a 1xtydně kardio.POtřebuji se zaměřit na spalování tuku v problémových partiich a zároven zpevnit.Jelikož velice brzy vstavám ve 3h ráno,nemám čas si připravit na celý den jídlo,jím tedy nepravidelně a ppotom i nesprávně(zbodnu co je a velké chutě na sladké).Vybírala jsem z Vašich produktů i podle diskuzí,ale přeci jen každý to máme jinak a tak bych chtěla poprosit o radu.Který ze spalovačů a který z proteinových nápojů?
děkuji L.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 5.6.2015 v 17:03

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Shred-X Rippedcore a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Protein užívejte 2x denně, a to především v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Mezi jednotlivými porcemi by neměly vznikat časové prodlevy delší, než 3 hodiny. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

chci shodit

Simona 16.6.2015 v 16:47

Dobrý den
Chtěla bych zredukovat tuk mám dost velkou nadváhu,již jsem 17 kilo shudla,mám antidepresiva je pro mě vhodný spalovač,protein snad mužu.Děkuji za odpověd.

» Reagovat

RE: chci shodit

Fitness 24 17.6.2015 v 17:52

Dobrý den, užívání proteinu typu Whey Plus Rippedcore vám doporučuji. Pokud jde o spalovač, pak doporučuji konzultaci s vašim lékařem, protože užíváte lék na předpis, který by mohl v kombinaci se spalovačem reagovat nepředvídatelně. Ze spalovačů bych v tuto chvíli doporučoval prozatím CLA Lean 1000. který je bez stimulantů.

» Reagovat

Dotaz

Saxí 19.6.2015 v 10:40

Dobrý den. Mám dotaz je pro mne vhodný užívání spalovačů tuku a proteinů když musím užívat kortikoidy ? Mám nadváhu a přála bych si zhubnout.

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness 24 21.6.2015 v 13:43

Dobrý den, pokud užíváte kortikoidy, užívání spalovačů na bázi bylin bych doporučoval konzultovat s ošetřujícím lékařem. Na trhu jsou ale také spalovače, které byliny neobsahují - např. CLA Lean 1000. Ty bych se nebál použít. Stejně tak nemusíte mít obavy ani při užívání většiny proteinů nebo koktejlů na hubnutí. Pokud máte nadváhu, pak předpokládám, že usilujete o snížení vyššího množství kilogramů. Zde bych tedy doporučil koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který můžete užívat 2-3 denně a můžete jej použít i jako náhradu běžné stravy. To ale neznamená, abyste se vyhýbala běžné stravě. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, které bude bohaté na bílkoviny (libové maso, vajíčka, ryby, mandle, nízkotučné mléčné produkty aj). Koktejl vám tedy může pomoci nahradit 2-3 z těchto jídel. Důležité je také dodat, že stravovat byste se měla pravidelně a rozestup mezi jednotlivými porcemi by neměl být delší než 2,5-3 hodiny. Pokud bude delší, už to bude špatně. Ještě dodám, že pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: RE: Dotaz

Alena 31.8.2016 v 11:30

Moc dekuji za odpověď . Ještě bych se chtěla zeptat jedu trosku vlnky sacharidove a hodne cvičím pomalu nic jiného než ryze ryba maso neznám 6 až 7 jídel za den . Během 15 km a chodím do fitka 4x tydne a pořad nic kde mužů delat chybu ? Chci zhubnout i pevné tělo a vypracované břicho . Chci si od vás objednat Dietpro koktejl a spalovac shreid-X rippedcore. Jak říkám kofein mi ráno děla problém a zadržují pak vodu tak jestli mi to doporucujete. Dekuji za odpověď

» Reagovat

RE: RE: RE: Dotaz

Fitness 24 1.9.2016 v 13:32

Dobrý den, neomezujte svůj jídelníček pouze na rýži, ryby a maso. Strava by měla být pestřejší, resp. u zvoleného jídelníčku byste měla být schopna vydržet dlouhodobě beze změny. Jakákoliv výrazná změna v jídelníčku směrem k horšímu, může opět směřovat k nárůstu hmotnosti. Zařaďte do své stravy také vajíčka, zeleninu, ovoce (pouze dopoledne), cereálie (dopoledne) nebo třeba i hrst mandlí může posloužit jako vhodná svačinka. Diet Pro Protein společně se spalovačem Shred-X Rippedcore můžete užívat souběžně. Z obsahu kofeinu bych si starosti nedělal pokud na něj nejste citlivá. Kofein by neměl být příčinou zadržování vody v těle, protože má naopak diuretický účinek (odvodňuje). Z tohoto důvodu je při užívání kofeinových produktů doporučován vyšší příjem tekutin. Pokud jde o váš trénink, zkuste po nějakou dobu trochu zvolnit. Návštěvy fitka omezte na 3 dny v týdnu s tím, že budete trénovat 60-90 minut, ale intenzivní formou. Běhání zkuste po toto období omezit na 2 dny v týdnu. Problém se snižováním hmotnosti může být skrytý i v přetrénování, kdy tělo nemá dostatek času, aby proběhla nezbytná regenerace. Toto bohužel nelze poradit univerzálně, protože každý to může mít jinak. Chce to vyzkoušet přímo na sobě, zda vám to bude vyhovovat.

» Reagovat

Eva 28.6.2015 v 15:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat...chtěla bych začít sacharidové vlny a tam se musí brát protein. Tak který je nejlepší při hodně vysoké váze?

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.6.2015 v 14:20

Dobrý den, doporučuji vám protein Whey Plus Rippedcore. Pro snadnější rozmíchávání vám doporučuji použít ruční šejkr.

» Reagovat

bulut

Irina 1.9.2015 v 20:40

Dobrý den. Je možná používat protein pokud beru lek Detralex?

» Reagovat

RE: bulut

Fitness 24 2.9.2015 v 12:46

Dobrý den, ano protein můžete užívat bez obav. Bílkoviny máte součástí i běžné stravy.

» Reagovat

Hubnutí

claik 14.11.2015 v 16:36

Dobrý den,
potřebovala bych zhubnout,mám 78kg při 167 cm.Mám náročné povolání a problémy s páteří.Nepravidelná a zanedbávaná strava hodně napomohla takovému stavu a chci se poradit,jaký by jste mi jako vhodný protein doporučili na snížení této váhy.Po poradě s rehabilitační sestrou chci pomalu začít běhat,abych se vrátila zpět k nějakému pohybu...pokud by pomohl i nějaký spalovač,dejte mi i tuto radu.
Nejspíš bych proteinový koktejl volila hlavně jako náhradu stravy,na kterou nemám tolik času.Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 16.11.2015 v 17:58

Dobrý den, snížit hmotnost se vám podaří až ve chvíli, kdy se začnete vhodně a pravidelně stravovat. V tomto případě bych vám doporučoval koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který vám pomůže nahradit až tři jídla denně. V průběhu dne byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, a to každé 2,5-3 hodiny. Pokud do svého režimu zařadíte koktejl, pak postačí 2-3 jídla pokrýt z běžných zdrojů. V první fázi vám doporučuji začít pouze s koktejlem a až budete mít vyřešenu problematiku stravování, pak zkuste do takového režimu zařadit spalovač Pyrolis. Dokud nebudete mít vyřešenu stravu, pak spalovač nemá přiliš význam. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Ivo 22.12.2015 v 17:35

Můžete doporučit proteiny na hubnutí neslazené a neochucené-pokud jsou k dispozici.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 23.12.2015 v 11:03

Dobrý den, vámi popisovaná varianta se na trhu příliš nevyskytuje, ale jeden takový produkt v nabídce máme, konkrétně 100% Whey Isolate. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších zdrojů mléčných bílkovin, není nijak ochucen a ani oslazen. Do redukčního období je perfektní.

» Reagovat

Bezlepkový protein

Pavla 27.12.2015 v 21:54

Dobrý den,
prosím o doporučení, který z proteinů na hubnutí je bez lepku. Děkuji

» Reagovat

RE: Bezlepkový protein

Fitness 24 28.12.2015 v 16:03

Dobrý den, doporučuji inovovaný Diet Pro Protein, který je v novém složení již bez obsahu lepku. Skladem máme již nové varianty s vyjímkou balení 1,8 kg v příchuti jahoda. Všechny ostatní varianty (900g čokoláda, vanilka, jahoda a také 1800g čokoláda, vanilka) jsou již bez složek s obsahem lepku. Případně vám mohu doporučit protein Ultra Whey Protein, kde všechny varianty máme rovněž bez obsahu lepku.

» Reagovat

Problémová stehna

Barbora 12.1.2016 v 23:20

Dobrý den. Je mi 20 let, mám 62 kg na 169cm, nejsem tlustá, mám normální postavu, ale mám širší stehna. Vždycky jsem trochu sportoval a, ale ne pravidelně, nebyl čas, byla jsem nemocná atd. (Zvlášť v zimě) Co byste mi prosím doporučili za produkt? Nějaký spalovač před cvičením? Případně s jakou aktivitou? Staci 3x týdne pravidelně cvičit? Nedoporučují byste na zestihleni nohou ještě nějakou speciální aktivitu? Děkuji předem za odpověď :)

» Reagovat

RE: Problémová stehna

Fitness 24 14.1.2016 v 19:03

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Pyrolisprotein na hubnutí Diet Pro Protein. Spalovač užívejte dle návodu na obalu. Protein pak doporučuji užívat nejlépe 2x denně jako formu svačiny, případně 45 minut před tréninkem a ihned po tréninku, pokud budete mít zrovna aktivní den. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o cvičení se zaměřením na stehna nevím, jestli vám vyhovuje běhání? Ano, trénink 3x do týdne lze považovat za dostačující.

» Reagovat

PROSIM O RADU

mirka 27.1.2016 v 23:56

DOBRY DEN ,BOHUZEL JSEM POHORMONECH A KORTIKOIDAK PRIBRALA HLAVNE V BRISE CELKEM 12KG.JSEM PO OPERACI KYCLI TAK MAM CELKEM OMEZENY SPORT:CVICIM NA BALONECH.JE MI 62 LET A POTREBUJI SNIZIT VAHU.KETO DIETA JE FINANCNE NAROCNA A PROTO SE OBRACIM NA VAS.PROTEJNOVE KOKTEJLY KTERE?A CO K TOMU.MOC DEKUJI A PREJI KRASNY DEN.MIRKA

» Reagovat

RE: PROSIM O RADU

Fitness 24 28.1.2016 v 16:40

Dobrý den, doporučuji vám koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který můžete užívat jako náhradu 2-3 jídel denně. Každá porce je bohatá na bílkoviny a obsahuje i potřebné sacharidy a prospěšné tuky. Kromě toho je zde obsažena i multivitaminová směs a dietu podporující ingredience. Pro snadnější přípravu vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Protein na hubnutí

Nikola Timkova 1.2.2016 v 12:50

Dobrý den je mi 24 let a váha 54,5 a chtěla by jsem zpevnit tělo a nějaké 2 kg dat dolů používam před cvičením BcA tablety a taky carni 60 000, a mohla by jsem ještě ktomu používat ten whey plus rippedcore? Já cvičím doma mám činky a taky drepy a chodím taky do fitka a mam jídelníček co myslíte?

» Reagovat

RE: Protein na hubnutí

Fitness 24 1.2.2016 v 12:53

Dobrý den, ano Whey Plus Rippedcore k vašemu účelu doporučuji. Užívejte jej nejlépe 2x denně jako formu svačiny, po tréninku, případně v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běýnou stravu. Vzhledem k nízkému obsahu kalorií jej můžete užívat také ve večerních hodinách. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Protein na hubnutí

Ilona 7.3.2016 v 10:22

Dobrý den, mám dotaz ohledně proteinu na hubnutí, snažíme se s manželem zhubnout, já 10kg a manžel 5kg, jaký typ proteinu byste nám doporučil k nahrazení dopolední a odpolední svačiny? Chceme brát jeden dohromady, takže by bylo super, kdyby byl vhodný pro oba, manžel 2x týdně posiluje a já chodím 1x týdně na kruhový trénink a 1x týdně na jógu, jinak občas používáme orbitrek. Také se chci zeptat, jestli se může protein kombinovat s carnitinem, který bereme ráno na lačno a pak půl hodiny pře cvičením? A ještě poslední dotaz je, jaký spalovač tuků by byl vhodný pro mě? Děkuji mockrát za odpověď, pěkný den, Ilona

» Reagovat

RE: Protein na hubnutí

Fitness 24 8.3.2016 v 18:01

Dobrý den, jako vhodný protein vám doporučuji buď Diet Pro Protein nebo Whey Plus Rippedcore. V obou případech můžete používat Vy i Váš manžel. Ano, karnitin můžete užívat rovněž jak popisujete. Pokud jde o spalovač tuků, doporučuji vyzkoušet velmi dobře hodnocený Pyrolis. Pro snadnější přípravu proteinů doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že budete spokojeni.

» Reagovat

Ronnie 7.3.2016 v 18:00

Dobrý den, ráda bych sundala aspin 10-15 kg ale i nabrala svalovou hmotu, potřebovala bych poradit jaký protein na to používat, děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 8.3.2016 v 18:06

Dobrý den, doporučuji Vám vyzkoušet buď Diet Pro Protein nebo Whey Plus Rippedcore. Složení produktů je podobné, rozdíly nepatrné a ani s jedním chybu neuděláte. K vašemu účelu redukce tuku a rozvoje čistého svalstva jsou vhodné. Pro snadnější přípravu proteinů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Lucie 13.3.2016 v 20:59

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, snažím se zhubnout a začala jsem používat Protejn *** a Creatin. Podaří se mi zhubnout s tímto protejnem ?

» Reagovat

RE:

Fitness 24 14.3.2016 v 10:28

Dobrý den, bohužel v tomto směru vám nedokáži přesně odpovědět. Vámi uváděný produkt nenabízíme a ani s ním nemáme zkušenosti. Doporučuji obrátit se přímo na prodejce vašeho produktu, případně výrobce. Pokud ale usilujete o redukci hmotnosti, kombinace s kreatinem nebude příiš vhodná. Kreatin je vhodný spíše pro osoby, které usilují o rozvoj svalstva. Samotný kreatin by vás měl více hydratovat, tzn. hmotnost bude narůstat.

» Reagovat

anonym 30.3.2016 v 14:09

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký protein na hubnutí by jste mi doporučili. Chtěla bych zhubnout a zároveň zpevnit. Cvičím 5x týdně.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 31.3.2016 v 17:13

Dobrý den, doporučuji vám buď Whey Plus Rippedcore nebo Diet Pro Protein. Jeden nebo druhý užívejte 2x denně dle potřeby (např. jako formu dvou svačin), případně jendu dávku po cvičení ve dnech tréninku. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

bricho

mira 19.4.2016 v 00:48

dobry den, chtel bych vas poprosit o radu.Je mi 50let 170/80 sem po operaci kyli a doktor mi zakazal jeste tak 2-3mes bez cviceni max.plavani a nebo i kolo nesmim nic zvedat a tak mi narostlo bricho ktere bych rad nak aspon trochu schodil ani nesmim pouzivat spalovac tuku tak sem se chtel zeptat co byste mi mohl doporucit zatim pouzivat jestli naky koktejl nebo protein na hubnuti i kdyz asi ted nemam pravidelnou stravu ale samozrejme se ji uz snazim prizpusobovat /cla lean,diet pro meal ,rippedcore nebo neco jineho/predem moc dekuji.MIRA

» Reagovat

RE: bricho

Fitness 24 19.4.2016 v 19:07

Dobrý den, zkuste do svého jídelníčku zařadit protein na hubnutí Diet Pro Protein, který užívejte 2x denně jako formu dvou svačin, případně jednu z dávek užívejte po tréninku, případně ve večerních hodinách. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Výběr proteinu

Monika 28.4.2016 v 16:32

Dobrý den, chtěla jsem vas moc poprosit o radu jaký protein si koupit, nikdy jsem žádný neměla.. Začala jsem ted hodně cvicit , chtěla bych trochu schodit a vyrysovat svaly, bojím se ze bych po proteinu pribrala to určitě nechci. Pondělí mám pole dance, UT body form, st kruhac, ctvrtky cvicim doma, a pátky občas trx samozrejmne ne vždy cvičení stihnu každý den, upravila jsem i jidelnicek, ráno ovoce zelenina vločky atd, oběd většinou kure, ryze , zelenina.. A výsledky zacinaji byt trochu vidět, tak jestli je protein dobra volba, předem vám moc děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: Výběr proteinu

Fitness 24 1.5.2016 v 20:37

Dobrý den, k vašemu účelu doporučuji Diet Pro Protein nebo Whey Plus Rippedcore. Jeden z těchto proteinů užívejte nejlépe 2x denně, a to jako formu dvou svačin, případně kdykoliv během dne dle potřeby. Pokud tedy nebudete mít dostatek času na oběd nebo věčeři, lze tento problém rovněž řešit s pomocí proteinového nápoje. Ve dnech tréninku jednu ze dvou dávek užijte po tréninku. Obavy z nabírání hmotnosti jsou zcela zbytečné. Proteinový nápoj vám pomůže zpestřit jídelníček, obohatí jej o potřebné bílkoviny a zredukuje váš denní kalorický příjem. Kromě toho vám pomůže rychleji regenerovat nebo ochrání svalstvo před nechtěným katabolismem. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

zacatecnik

tereza 1.5.2016 v 23:09

dobry den, jsem absolutni laik v tomto oboru.. jsem zdrava, neberu zadne prasky..jsem po porodu kojim a jsem obezni :( muzu jist nejaky protein a nejaky spalovac když kojim? jim docela pravidelne, ale mam chute..potrebovala bych nejakou berličku, doporučíte mi protein nebo spalovac?dekuji tereuza

» Reagovat

RE: zacatecnik

Fitness 24 2.5.2016 v 21:07

Dobrý den, jak dlouho prosím kojíte a je mateřské mléko jediný zdroj výživy dítěte? Děkuji za upřesnění.

» Reagovat

RE: RE: zacatecnik

tereza 2.5.2016 v 21:41

dobry den, kojim dva mesice a ano zatím je mleko jedinym zdrojem vyzivy dítěte... myslim ze zivin v sobe mam hdne , vazim 85 kg na 165cm !

» Reagovat

RE: RE: RE: zacatecnik

Fitness 24 3.5.2016 v 17:05

Dobrý den, v takovém případě není doporučován žádní dietní program a omezení platí i pro většinu produktů pro redukci hmotnosti. Doporučuji tedy vyčkat minimálně do doby, kdy mateřské mléko nebude jediným zdrojem výživy dítěte. Následně bych Vám pak doporučil do své stravy zahrnout koktejl na hubnutí Pyrolis Diet Milkshake, který byste užívala 2x denně jako formu dvou svačin, případně v době, kdy nebudete mít dostatek času na klasickou stravu. Jedná se o tzv. komplexní náhražku stravy, která je vhodná pro nízkokalorickou dietu. Tento produkt by Vám měl následně pomoci hmotnost snížit. I během užívání produktu byste měla denně sníst 5-6 menších jídel, kdy 2-3 jídla budou řešeny s pomocí tohoto koktejlu. Stravujte se pravidelně, a to každé 2,5-3 hodiny. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: zacatecnik

tereza 3.5.2016 v 22:19

zacnu tedy az pak, dekuji moc za rady, pak si objednam.hezky den tereza

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: zacatecnik

Fitness 24 4.5.2016 v 16:43

Dobrý den, vůbec nemáte za co. Pokud byste měla jakékoliv další dotazy nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Mějte hezký den.

» Reagovat

Bez laktózy a lepku

Natali 31.5.2016 v 09:30

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte v nabídce protein i bez laktózy? Mám alergii, tak sháním vhodný produkt :) Děkuji.

» Reagovat

RE: Bez laktózy a lepku

Fitness 24 31.5.2016 v 13:51

Dobrý den, samozřejmě, doporučuji Vám vynikající Pro V-Gain Protein, který obsahuje bílkoviny pouze z rostlinných zdrojů. Neobsahuje žádné složky z mléka (ani laktózu) a ani lepek. Věřím, že po chuťové stránce budete také velmi spokojena. Pokud bude produkt určen pro ženu, doporučuji snížit velikost dávky na 1/2 - 3/4 odměrky, nejlépe pak 2x denně. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

protein na hubnutí

Martina 2.6.2016 v 21:28

Dobrý večer, hledám vhodný protein na hubnutí, který by byl určen pro ženu 25 let, 175cm/55kg, která si chce udržet již postavu, která jí vyhovuje. Protein bych používala někdy jako svačinu, případně před nebo po tréninku. Děkuji

» Reagovat

RE: protein na hubnutí

Fitness 24 3.6.2016 v 00:19

Dobrý den, k vašemu účelu mohu doporučit skvělý Diet Pro Protein, který můžete užívat kdykoliv během dne (i večer) nebo po tréninku. Věřím, že po chuťové stránce budete také velmi spokojena.

» Reagovat

scitec nutrition 100 whey

dominika 6.6.2016 v 17:19

Dobrý den, koupila jsem si scitec nutrition 100 whey a nevím, kolik a kdy ho mám používat, poradíte mi? Předem děkuji.

» Reagovat

RE: scitec nutrition 100 whey

Fitness 24 8.6.2016 v 10:44

Dobrý den, protein užívejte nějlépe 2x denně, a to dle potřeby v průběhu dne (většinou jako dvě svačiny). Ve dnech tréninku pak jednu dávku ze dvou dávek užijte do 30 minut po tréninku.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail