Fitness-24.cz
banner

Proteiny na hubnutí

- pro podporu snížení hladiny tělesného tuku během dietního režimu s podporou cvičení

Proteiny mohou hrát klíčovou roli při podpoře vašeho programu ke snížení tělesného tuku. Protože tělesný tuk je metabolizován uvnitř lidských svalů, je důležité chránit lidské svaly, když držíte dietu a zároveň cvičíte za účelem snížení hladiny tělesného tuku. Jednoduše si představte svoje svaly jako pec, ve které se spaluje tělesný tuk.

Zkombinujte výhody proteinů na hubnutí společně s dalšími ingrediencemi nebo komplexními produkty - tzv. spalovači, které souvisí s procesem řízení hmotnosti. Získáte tak účinnou kombinaci, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji a s větším efektem.

Doporučujeme produkt:   Whey Plus Rippedcore
Příslušenství pro snadnou přípravu koktejlů:   Ruční šejkr

 

 

Diet Pro Protein

Proteiny na hubnutí

Proteinový koktejl na podporu hubnutí. Snižuje špatný cholesterol, oxiduje tělesný tuk, podporuje správnou činnost štítné žlázy a podporuje metabolismus. S obsahem špičkového extraktu ze zeleného čaje a CLA.

naše cena: 598,-
Hodnoceno 8x
98%
-50%
Značka

Proteiny na hubnutí | Diskuze

anonym 20.2.2015 v 14:23

Dobrý den
Ja bych se chtěl zeptat jaký protein je NEJRYCHLESŠÍ A NEJUČINĚJŠÍ NA HUBNUTÍ .. ? potřebuji zhubnout co nejdříve děkuju za odpověd

» Reagovat

RE:

Fitness 24 20.2.2015 v 17:31

Dobrý den, doporučuji Vám vyzkoušet Whey Plus Rippedcore. Protein je vhodné užívat nejlépe 2x denně v době, kdy nemáte možnost se kvalitně stravovat běžnou cestou. Přípravu dopočuji provádět pomocí ručního šejkru.

» Reagovat

Přerušení užívání z důvodu nemoci

Tereza 9.3.2015 v 12:00

Dobrý den, užívám tento přípravek v kombinaci s přípravkem Pyrolit. Zatím maximální spokojenost, koktejl ředim jen vodou a i tak je opravdu chutný. Dnes jsem dostala od lékaře antibiotika / kvůli zánětu, chci se Vás proto zeptat - zda-li je potřeba uživání těchto dvou přípravku přerušit?

» Reagovat

RE: Přerušení užívání z důvodu nemoci

Fitness 24 9.3.2015 v 12:17

Dobrý den, během nemoci doporučujeme spalovač vysadit a začít s jeho užíváním, až budete opět fit. Nejlépe pak s několikadenním odstupem od antibiotik. Protein jako součást jídelníčku doporučuji používat dále za předpokladu, že můžete během užívání antibiotik užívat produkty z mléka. U některých antibiotik to bohužel není možné a u těch doporučuji řídit se přibalovou informacé léku.

» Reagovat

Hubnutí

Magda 10.3.2015 v 09:37

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je na hubnutí lepší protein Whey Plus Rippedcore nebo koktejl Diet Pro Meal, potřebuji sundat tak 7-8 kg. Děkuji

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 10.3.2015 v 12:00

Dobrý den, oba produkty jsou určeny k hubnutí a ani s jedním chybu neuděláte. Rozdíl v nich je v tom, že Diet Pro Meal představuje komplexní náhradu stravy, kdy obsahuje vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a prospěšných tuků. Jedná se o produkt, který spíše cílí na uživatele, kteří se nevhodně a nepravidelně stravují. Whey Plus Rippedcore ve srovnání se svým kolegou obsahuje procentuelně více bílkovin a méně sacharidů. Je tak vhodný pro uživatele, kteří se pravidelně stravují, ale potřebují svoji stravu obohatit především o bílkoviny. Pokud usilujete o redukci 7-8 kg a vaše strava je nepravidelná, doporučuji Diet Pro Meal. Pokud máte pravidelnou stravu, ale chcete ji obohatit o více bílkovin a tím jídelníček vytvořit více dietním, pak doporučuji Whey Plus Rippedcore. Oba produkty můžete užívat v jakoukoliv dobu potřebujete doplnit živiny, tzn. ráno jako součást snídaně, jako svačiny, před tréninkem i po tréninku. Pokud byste hledala produkt, který by bylo vhodnější k užívání večer jako poslední jídlo dne, vhodnější bude Whey Plus Rippedcore pro vyšší obsah bílkovin. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

Petra 2.6.2015 v 14:20

Hezký den přeji,mám dotaz.Dočetla jsem se ,že mám denně přijmout 1 -1,5 g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti.Při mé váze bych měla přijmout okolo 85g. Denně přijmu i okolo 100-110 g,potřebuji jěšte hubnout.,tak mám obavu,aby to nebylo mnoho,aby se hubnutí nezastavilo.Moc Vám děkuji za odpověd.Petra.

» Reagovat

Lucie 2.6.2015 v 14:43

Dobrý den,
cvičím již měsíc a to 2xtýdně Piloxing,1xtydně plavání a 1xtydně kardio.POtřebuji se zaměřit na spalování tuku v problémových partiich a zároven zpevnit.Jelikož velice brzy vstavám ve 3h ráno,nemám čas si připravit na celý den jídlo,jím tedy nepravidelně a ppotom i nesprávně(zbodnu co je a velké chutě na sladké).Vybírala jsem z Vašich produktů i podle diskuzí,ale přeci jen každý to máme jinak a tak bych chtěla poprosit o radu.Který ze spalovačů a který z proteinových nápojů?
děkuji L.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 5.6.2015 v 17:03

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Shred-X Rippedcore a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Protein užívejte 2x denně, a to především v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Mezi jednotlivými porcemi by neměly vznikat časové prodlevy delší, než 3 hodiny. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 5.6.2015 v 17:05

Dobrý den, vyšší množství bílkovin vám hubnutí nenaruší. Přijatý přebytek bílkovin tělo vyloučí. V rychlejší redukci vám ale může pomoci některý z ověřených spalovačů.

» Reagovat

chci shodit

Simona 16.6.2015 v 16:47

Dobrý den
Chtěla bych zredukovat tuk mám dost velkou nadváhu,již jsem 17 kilo shudla,mám antidepresiva je pro mě vhodný spalovač,protein snad mužu.Děkuji za odpověd.

» Reagovat

RE: chci shodit

Fitness 24 17.6.2015 v 17:52

Dobrý den, užívání proteinu typu Whey Plus Rippedcore vám doporučuji. Pokud jde o spalovač, pak doporučuji konzultaci s vašim lékařem, protože užíváte lék na předpis, který by mohl v kombinaci se spalovačem reagovat nepředvídatelně. Ze spalovačů bych v tuto chvíli doporučoval prozatím CLA Lean 1000. který je bez stimulantů.

» Reagovat

Dotaz

Saxí 19.6.2015 v 10:40

Dobrý den. Mám dotaz je pro mne vhodný užívání spalovačů tuku a proteinů když musím užívat kortikoidy ? Mám nadváhu a přála bych si zhubnout.

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness 24 21.6.2015 v 13:43

Dobrý den, pokud užíváte kortikoidy, užívání spalovačů na bázi bylin bych doporučoval konzultovat s ošetřujícím lékařem. Na trhu jsou ale také spalovače, které byliny neobsahují - např. CLA Lean 1000. Ty bych se nebál použít. Stejně tak nemusíte mít obavy ani při užívání většiny proteinů nebo koktejlů na hubnutí. Pokud máte nadváhu, pak předpokládám, že usilujete o snížení vyššího množství kilogramů. Zde bych tedy doporučil koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který můžete užívat 2-3 denně a můžete jej použít i jako náhradu běžné stravy. To ale neznamená, abyste se vyhýbala běžné stravě. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, které bude bohaté na bílkoviny (libové maso, vajíčka, ryby, mandle, nízkotučné mléčné produkty aj). Koktejl vám tedy může pomoci nahradit 2-3 z těchto jídel. Důležité je také dodat, že stravovat byste se měla pravidelně a rozestup mezi jednotlivými porcemi by neměl být delší než 2,5-3 hodiny. Pokud bude delší, už to bude špatně. Ještě dodám, že pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Eva 28.6.2015 v 15:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat...chtěla bych začít sacharidové vlny a tam se musí brát protein. Tak který je nejlepší při hodně vysoké váze?

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail