Fitness-24.cz

Koliba Protein Crunch

- proteinové křupky - EXP 13.12.18 - DOPRODEJ
Koliba Protein Crunch
Kategorie Proteinové tyčinky
Výrobce Koliba
Běžná cena 39,-
U nás ušetříte 30,- (77%)
naše cena
9,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Výprodejová nabídka: Minimální trvanlivost produktu do 13.12.2018. Potravina nepodléhá rychlé zkáze. Plná záruka.

Co je "Minimální trvanlivost do"?
"Minimální trvanlivost do" označuje datum, do kterého si potravina uchová svoji deklarovanou kvalitu. Datum "Minimální trvanlivosti do" se objevuje na široké řadě sušených (těstoviny, rýže), konzervovaných a jiných potravin (čokoláda, doplňky stravy, rostlinný olej aj.).

Vzhledem k tomu, že tento typ potravin nepodléhá rychlé zkáze, lze je bezpečně konzumovat i po uvedeném datu "Minimální trvanlivosti do" a to za podmínky, že jsou respektovány pokyny pro skladování a že není poškozen obal. Některé potraviny však mohou ztratit svoji původní chuť a texturu.

Dříve než se rozhodnete potravinu po uplynutí data "Minimální trvanlivosti do" vyhodit, tak zkontrolujte, zda je obal neporušený a zda potravina stále ještě nevypadá, nevoní a nechutná dobře.

 

 

S vysokým obsahem bílkovin - 18g v každém balení

Bílkoviny původem z mléka a sóji

Vhodné kdykoliv během dne

A to i pro osoby trpící laktózovou intolerancí

Lahodná papriková příchuť


 

Informace o produktu:

Vychutnejte si Protein Crunch (proteinové křupky) od Koliby v lahodné paprikové příchuti. Každé balení obsahuje 18g rostlinných a živočišných bílkovin. Navíc jsou vhodné i pro osoby trpící laktózovou intolerancí.

 

Dávkování:

Kdykoliv během dne.

 

Složení:

Energetická hodnota a nutriční profil v 1 balení (50g): Energetická hodnota

Složení: Sojový proteinový izolát, rýže, kukuřičná krupice, čočka, hrách, syrovátkový proteinový koncentrát, kokosový olej, jedlá sůl, cukr, paprika sušená sladká 2%, kyseliny: kyselina mléčná, kyselina citrónová, kvasničný hydrolyzát, sušená cibule, sušený česnek, rajčatový prášek.

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Obsahuje mléčné bílkoviny, sóju a lepek. Může obsahovat složky ořechů, oříšků a různých semen. Není určeno jako náhrada běžné stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo slunečního záření a mimo dosah dětí. Není určen pro děti.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail