Fitness-24.cz
banner

Přípravky na hubnutí

Spalovač tuku pro ženy Pyrolis Sport

Spalovače tuků

Spalovač navržený speciálně pro ženy s obsahem přírodních polyfenolů, extraktů z rostlin a ovoce, vlákniny, vitamínů a minerálů. Díky inovativnímu dávkování poskytuje více účinných složek v porovnání s většinou podobných produktů na trhu. Pro ženy s přidaným obsahem železa, které také přispívá k normální funkci imunitiního systému. Vyroben ve Francii.

naše cena: 595,-
Hodnoceno 6x
93%
-57%
Značka

Přípravky na hubnutí | Diskuze

přípravky na hubnutí

martina 21.1.2015 v 22:01

dobrý den, dočetla jsem se, že je pro lepší výsledky vhodné kombinovat spalovač tuků s nějakým proteinem. Ráda bych snížila podíl tuku především z oblasti břicha, boků a stehen. Můžete mi doporučit nějaký produkt nebo kombinaci? Děkuji. Martina

» Reagovat

RE: přípravky na hubnutí

Fitness 24 23.1.2015 v 15:19

Dobrý den, ano kombinací spalovače tuku a proteinového nápoje můžete dosáhnout mnohem lepších výsledků, než pouze se samotným spalovačem. Ověřenou kombinací pak může být spalovač Pyrolis a dietní protein Whey Plus Rippedcore.

» Reagovat

přípravky na hubnutí

RAdka 19.2.2015 v 16:35

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na nejlepší vhodnou kombinaci koktejlu na hubnutí a spalovače a chromu?
Mám i pravidelnou fyzickou aktivu a proto bych chtěla tyto přípravky co nejlépe zkombinovat.
Děkuji

» Reagovat

RE: přípravky na hubnutí

Fitness 24 19.2.2015 v 17:04

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci koktejlu Diet Pro Meal a spalovače Pyrolis. Samotný chrom užívat můžete, ale není to při této kombinaci důležité. Spíše než chrom, bych do stravy zařadil Omega 3, které jsou v redukčním období také velmi důležité.

» Reagovat

přípravky na hubnutí

IVANA 23.3.2015 v 09:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jsou doporučovány spalovače nebo nějaké výrobky i pro ty kteří moc necvičí
začala jsem s pravidelnou stravou, chtěla bych zapojit i pohyb , ale mám docela časově náročné zaměstnání a když se dostanu večer tak se od nějakého sportování moc nehrnu, můžete mi prosím popřípadě něco doporučit ? Předem díky za info Ivana

» Reagovat

RE: přípravky na hubnutí

Fitness 24 23.3.2015 v 15:40

Dobrý den, doporučuji Vám kombinaci spalovače tuku Pyrolis a koktejlu na hubnutí Diet Pro Meal. Účel spalovače je jasný. Koktejl vám doporučuji z důvodu, abyste snáze bojovala s pravidelnou a vyváženou stravou, která je pro fungování spalovače velmi důležitá. S pomocí koktejlu tak můžete nahradit až tři jídla denně, navíc v období, kdy nemáte dostatek času se kvalitně stravovat běžnou cestou. Denně byste měla sníst 5-6 menších jídel, které budou bohaté na bílkoviny. Koktejl obsahuje vyvážené množství jak bílkovin, tak sacharidů, ale i pro dietu prospěšných tuků. Tato kombinace je vhodná i pro jedince, kteří nemají možnost pravidelně sportovat. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji použít ruční šejkr.

» Reagovat

RE: doporučení jaké přívkavky použít

Fitness 24 27.4.2015 v 16:05

Dobrý den, předpokládám, že po operaci ještě nejste zcela fit a máte omezený pohyb. V takovém případě doporučuji zaměřit se především na stravu a odpočinek (spánek 7-8 hodin). Stravovat byste se měla pravidelně 5-6 denně po menších porcích, tzn. s 2-3 hodinovým rozestupem. Pokud nemáte dostatek času na přípravu kvalitní stravy, doporučuji vám zvážit investici do koktejlu na hubnutí Diet Pro Meal, který obsahuje všechny potřebné živiny a navíc je obohacen o dietu podporující složky jako jsou CLA nebo zelený čaj. S pomocí Diet Pro Meal můžete nahradit 2-3 denní jídla. Tím snadno předejdete nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Pokud neužíváte žádné léky, můžete své hubnutí podpořit také spalovačem typu Pyrolis.

» Reagovat

doporučení jaké přívkavky použít

Katka 27.4.2015 v 06:04

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jaké přípravky na hubnutí jsem po operaci krční páteře a kila mi jdou nahoru i když se napiji.Děkuji

» Reagovat

bejček 28.4.2015 v 19:49

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak si udržet váhu když mám jenom noční směny, v práci je spíše klid, žádný velký pohyb. Přes den špatně spím, snažím se cvičit, ale někdy to kvůli únavě nedávám. Směny jsou nepravidelné a jen noční. No a samozřejmě v noci mám největší hlad. Snažím se moc nejíst. Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.4.2015 v 11:35

Dobrý den, hmotnost si nejlépe udržíte tím, že se budete pravidelně a vhodně stravovat. Pokud pracujete na noční směny, měla byste jíst právě v noci a přes den se snažit dohnat regeneraci co nejdelším spánkem. Udržení nebo snížení hmotnosti v kombinci s prací na směny bývá většinou problém. Organismus podstupuje nepravidelný režim, stravování bývá nepravidelné nebo velmi špatné. Pokud během pracovní směny nemáte možnost, abyste se v klidu najedla, může vám pomoci koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který vám doplní potřebné živiny, zasytí a zajistí, že vaše tělo nebude hladovět, tzn. metabolismus nebude zpomalovat. S pomocí ručního šejkru a vody připravíte chutný nápoj velmi rychle a během dne nebo noci můžete Diet Pro Meal použít až 3x. To znamená, že s ním můžete nahradit až 3 jídla. Pro udržení nebo snížení vaší hmotnosti tedy bude prioritní, pravidelný a vyvážený jídelníček (5-6 malých porcí jídla po 2-3 hodinách) a dostatek spánku (7-8 hodin).

» Reagovat

Hana 28.5.2015 v 11:45

Dobrý den,prosim o radu.Sportovala sem ale ted uz mam rok pauzu.Něco jsem přibrala a povolili se mi svali.Potřebuji snížit tuk na stehnách,bocích,zadku a břicha.Děkuji za odpověd

» Reagovat

RE: doporučení jaké přívkavky použít

monika 28.5.2015 v 14:56

Dobrý den, pracuji na tři směny a chrěla bych se zeptat co mam dělat moc nejim a sale přibíram a když mam noční tak vubec pres den nespím

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.5.2015 v 21:43

Dobrý den, doporučoval bych vám kombinaci proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore nebo Diet Pro Protein společně s krémem Pyrolis, který je určený pro problematické partie, které popisujete. Protein na hubnutí bych v tomto případě doporučoval užívat 2x denně například jako náhradu dopolední a odpolední svačiny, případně v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Během dne byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, které budou bohaté na bílkoviny, které najdete v libovém mase, rybách, vajíčkách nebo nízkotučných mléčných produktech. Proteinový nápoj je samozřejmě také bohatý na bílkoviny, zároveň velmi dietní a lze s ním nahradit dvě běžná jídla. Jeho příprava s pomocí ručního šejkru je velmi rychlá a snadná.

» Reagovat

RE: RE: doporučení jaké přívkavky použít

Fitness 24 29.5.2015 v 22:01

Dobrý den, problém je právě ve vašem jídelníčku a v nepravidelném stravování. Během dne, případně i noci, byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, kdy rozestup mezi porcemi by měl být mezi 2,5-3 hodinami. Pokud během dne případně noci nejíte, nebo jíte po více než třech hodinách, vaše tělo v obavě z této nejistoty, přepíná na tzv. ukládací režim, kdy značnou část později přijatých živin, ukládá ve formě tuku na tzv. horší období. Pokud během období, kdy jste vzhůru, nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu, která by byla i bohatým zdrojem bílkovin, pak vám doporučuji použít koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. S jeho pomocí můžete nahradit 2-3 jídla během 24 hodin. Příprava chutných nápojů je s pomocí ručního šejkru a vody velmi rychlá a snadná. Později, jakmile budete mít vyřešenu problematiku pravidelného jídelníčku, můžete do tak nastaveného režimu přidat spalovač typu Shred-X nebo Pyrolis, který redukci hmotnosti urychlí a zajistí výraznější prorýsování.

» Reagovat

hubnutí

Šárka 9.7.2015 v 23:40

Dobrý den, chtěla bych zhubnout. Měřím 164 cm, vážím 85 kg. Je mi 43 let. Pracuji na nepřetržitém provozu, to znamená jeden den vstávám ve čtyři ráno, druhý den pracuji noční dvanáctku od 18 do 6, třetí den taktéž, čtvrtý den volno, pak odpolední 8 hod.směnu. Atd. Spím špatně, někdy ani 48 hodin ne. Z toho po pár náročných směn spím neustále, kdy mi vychází volno. Prosím o doporučení, jaké produkty si zakoupit. Zaujal mne spalovač tuků pyrolis a diet pro meayl. Nebo je lepší ke spalovači tuků diet pro protein_

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail