Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Taurine

- AKCE - do vyprodání zásob
Taurine
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Amix
Běžná cena 313,-
U nás ušetříte 74,- (24%)
naše cena
239,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-24%

Akční nabídka platná od 7.12.2019 do vyprodání limitovaných skladových zásob. Expirace produktů není ohrožena.

 

Vhodný pro pro vysokou a déletrvající fyzickou zátěž

Oddaluje nástup únavy během zátěže

Urychluje zotavení po tréninku

Zlepšuje koncentraci


 

Informace o produktu:

Taurin je druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalové tkáni. Vzniká metabolismem cysteinu a methioninu. Patří mezi stimulační látky, které podporují činnost nervové soustavy a tím zlepšuje fyzickou i psychickou výkonnost. Podporuje nárůst svalové hmoty, rychlejší zotavení organismu po fyzické zátěži, srdeční činnost, lepší viskozitu krve.

Taurin je označován jako neesenciální aminokyselina, která vzniká syntézou dvou aminokyselin (cysteinu a methioninu) a vitamínu B6. Taurin je tedy látka tělu vlastní, dokáže si ji samo vyprodukovat, avšak ne v potřebném množství. Taurin lze doplňovat z potravin, kde je však obsažen pouze v malém množství.

Taurin natahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buněk a tím urychluje zotavení po tréninku. Celkově zlepšuje koncentraci a oddaluje nástup únavy během zátěže.

 

Dávkování:

Maximální denní dávka jsou 2 kapsle denně 30-45 minut před fyzickým výkonem.

 

Složení:

Taurin, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý

1 kapsle obsahuje: Taurin 1000 mg

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail