Fitness-24.cz

Před-tréninkový zesilovač bez kofeinu PUMP

-profesionální řada
Před-tréninkový zesilovač bez kofeinu PUMP
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 190,-
U nás ušetříte 520,- (44%)
naše cena
670,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-44%
Hodnoceno 1x
100%

Profesionální před-tréninkový zesilovač bez kofeinu a dalších stimulantů

Vhodný pro večerní tréninky nebo pro osoby citlivé na kofein

Extra silná receptura s obsahem 6000mg citrulinu, 3000mg argininu a 300mg patentované složky VASO6

Kolosálních 3000mg glycerol monostearátu pro vyšší průtok krve

Doplněn o vitamín B12 pro energii a extrakt Bioperine pro lepší vstřebávání


 

Informace o produktu:

Sci-MX PUMP je před-tréninkový aktivátor bez obsahu kofeinu a jiných stimulantů, který je vhodný pro efektivní večerní trénink nebo pro osoby citlivé na stimulanty. Extra silná receptura obsahuje kolosálních 6000mg citrulinu, 3000mg argininu nebo 300mg skvělého extraktu VASO6. K tomu všemu navíc 3000mg glycerol monostearátu, přidaného vitamínu B12 pro energii a složky BioPerine pro lepší vstřebávání a můžete se přesvědčit, že i receptura bez stimulantů může být super účinná.

Sci-MX PUMP obsahuje velmi efektivní recepturu samu o sobě, ale byla také navržena tak, aby mohla být kombinovatelná s naší před-tréninkovou recepturou Sci-MX STIM se stimulanty. Díky tomu můžete spojit síly a potenciál dvou extra silných před-tréninkových produktů (bez stimulantů i se stimulanty). Produkty Sci-MX PUMP i Sci-MX STIM jsou vyráběny ve stejných příchutích, které je možné vzájemně propojit, aniž byste ohrozili jejich super chuť.

 

Dávkování:

Užívejte 1 dávku (1 odměrku) 10-20 minut před tréninkem. Každou dávku (1 odměrku) za pomoci ručního šejkru rozmíchejte ve 250-350ml čisté chladné vody. Množství vody volte v závislosti na vašich chuťových preferencích.

 

Složení:

Energetické a nutriční hodnoty v 1 dávce (1 odměrce = 15g): 144kJ/34kcal, Sacharidy 3,3g (z toho cukry 0g), Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Sůl 0,3g; Citrulin malát 6000mg, Glycerol monostearát 3000mg, L-arginin 3000mg, VASO6 (standardizovaný extrakt z lisů zeleného čaje) 300mg, BioPerine (standardizovaný extrakt z černého pepře) 5mg, Vitamín B12 25ug (1000% DDD).  DDD = Doporučená Denní Dávka

Složení: Citrulin malát, L-arginin, Glycerol monostearát, aroma, citrát tridraselný, extrakt z listů zeleného čaje (jako VASO6), oxid křemičitý (jako protispékavá látka), kyselina citrónová (jako regulátor kyselosti), sukralóza (jako sladidlo), karamel (jako barvivo), soda bikarbona, vitamín B12, extrakt ze semen černého pepře (jako BioPerine).

 

Upozornění:

Není vhodný pro osoby mladší 18 let. Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte. Neužívejte pokud se léčíte s nějakou nemocí nebo užíváte léky na předpis nebo i volně prodejné. Neužívejte více než 2 dávky během dne. Není určen jako náhrada běžné strany. Pozor na alergie. Neobsahuje ořechy, ale může obsahovat složky nebo části nejrůznějších ořechů, oříšků a semen. Může obsahovat lepek, vajíčka a sóju. Uchovávejte na suchém, chladném místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail