Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Ignition

Ignition
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Six Star Pro Nutrition
Běžná cena 690,-
U nás ušetříte 298,- (43%)
naše cena
392,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Vysoce koncentrovaná receptura na bázi oxidu dusnatého určená k užívání před tréninkem

Určen pro sportovce trénující silové sporty, kulturisty a rekreační vzpěrače

Byl vyvinut pro zvýšení hodnoty energie, aby bylo možné dosáhnout vyšší intenzity tréninku

S obsahem základních ingrediencí, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají budovat svaly

Napomáhá zvýšit úroveň produkce ATP ke zlepšení regenerace mezi jednotlivými sériemi cvičení

Dodává do těla arginin obohacený oxidem dusnatým a tím umožňuje velmi rychlé pumpování

Navržen a sestavem předním týmem, který pracuje na značce MuscleTech


 

Informace o produktu:

Přípravek Pre-Workout Ignition byl vědecky vyvinut za účelem zvýšení úrovně energie a zároveň za účelem pomoci zvýšení opakované syntézy ATP, což je primární zdroj buněčné energie svalů. Navíc byl přípravek Pre-Workout Ignition vyvinut tak, aby zvyšoval hladinu oxidu dusnatého a zajistil explozivní pumpování ve svalech při každém tréninku! Není tedy potřeba se ani zmiňovat o tom, že stejná sloučenina, u níž bylo prokázáno, že umožňuje opakovanou syntézu ATP, také prokazatelně napomáhá vybudovat takové svaly i sílu, že se z nich každému zatočí hlava, pokud budete přípravek kombinovat s intenzivním tréninkem. Vybudujte si svaly a napumpujte je nejlepším a nejúčinnějším přípravkem na bázi oxidu dusnatého, který se užívá před tréninkem k dosažení nejvyšších možných výkonů – pořiďte si přípravek Pre-Workout Ignition.

 

Dávkování:

Vzhledem k velmi silným účinkům produktu, seznamte se před užíváním důkladně s celou etiketou. Získejte respekt k produktu a začněte užívat 1 dávku (1 odměrku) a rozmíchejte ji v 250 ml čisté vody a užijte 30 minut před tréninkem. Pokud jste zkušený cvičenec nebo profesionální sportovec, můžete své dávkování zvýšit na 2 dávky (2 odměrky), které rozmíchejte v 350 ml čisté vody. V žádném případě nepřekračujte 2 dávky během 24 hodin.

 

Složení:

V každé odměrce (6 g) získáte: 20 kCal, Pre-Workout Ignition Matrix 4010 mg (Kreatin monohydrát, L-Arginin, L-Arginin alfa ketoglutarát, Kofein bezvodý, L-karnosin, Extrakt z ovoce Schisandra chinensis). Pomocné složky.

 

Upozornění:

Tento produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl/a infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Každá odměrka obsahuje vysoké množství kofeinu, proto tento produkt nekombinujte s jinými produkty na bázi kofeinu (např. cola, káva nebo čaj) nebo s jinými se známým stimulačním účinkem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Neobsahuje látky dopingového charakteru!

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.Autorská práva
Jsme oficiálními distributory značky Six Star Pro Nutrition pro Českou republiku. Grafické a textové materiály zde zveřejněné byly použity s písemným souhlasem společnosti Iovate se sídlem v Kanadě a podléhají autorskému zákonu. Bez předchozího písemného svolení společnosti Iovate je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail