Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

NO Plasmacore

NO Plasmacore
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Muscle Asylum Project
Běžná cena 1 380,-
U nás ušetříte 481,- (35%)
naše cena
899,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Před-tréninková kůra proti stagnaci svalových a silových přírůstků !

Nejtvrdší anabolická NO receptura, která zesílí Váš anabolismus, zvýší termogenezi, zajistí rychlý transport v žilních pumpách a rychle zvýší velikost i sílu vašich svalů !

V každé dávce získáte 63 ultra-čistých ingrediencí, které byly klinicky ověřeny a které Vás maximálně rozpumpují !

Patentované směsi VasoRush, Alpha-Gain, Aminocyl, Thermomax, NeuroShock, Beta Max a Growth Force !

Přavratná Rapid Wave Pulse Technologie zajišťuje velmi rychlé a ohromující výsledky !

Testované subjekty získali již během 21 dnů o 340% více svalů než skupina užívající placebo !


Informace o produktu:

Paco Bautista - MAP testovaný subjektPři vývoji přípravku NO PlasmaCore začali vědci, kteří se účastní projektu Muscle Asylum Project, pracovat na základě analýz a vyhodnocení velkého počtu receptur na bázi oxidu dusíku. Jejich cílem bylo identifikovat obsažené druhořadé ingredience a mechanismus šíření vad. Na rozdíl od uživatelů energetických nápojů, které jsou velmi žádané, ale dokáží doručit pouze malou část účinných látek ve srovnání s  přípravkem NO PlasmaCore, se tedy můžete sami sebe ptát:

Chcete před tréninkem užívat recepturu , která zesiluje Váš anabolismus, zvyšuje termogenezi, zajišťuje transport v žilních pumpách a rychle zvyšuje velikost vašich svalů i vaši sílu? Jestliže opravdu vážně uvažujete o svém výrazném zlepšení, pak je jasná odpověď – ano!

To je přesně důvod, proč vědci, kteří se účastní projektu Muscle Asylum Project, vyvinuli přípravek NO PlasmaCore a zaměřili jeho účinky na aktivaci velkého počtu fyziologických systémů, které slouží k vytvoření velkého počtu tréninkových zážitků, a to pokaždé, když se postavíte na podlahu fitcentra.

Přípravek NO PlasmaCore obsahuje neuvěřitelných 63 ultra-čistých ingrediencí obsahujících 69 000 mg surové síly, která vás po každé dávce maximálně rozpumpuje!


Vědci, kteří se účastní projektu Muscle Asylum Project, naplnili přípravek NO PlasmaCore 63 ultra-čistými ingrediencemi, které obsahují 69 000 mg surové síly, která vás maximálně rozpumpuje po každém užití své dávky. Vaše tréninky nyní budou výbušné, intenzivní, a co je nejdůležitější, zaznamenáte také extrémní růst nového svalstva.

NO PlasmaCore klinická studie - Získáte o 340 procent více čistých svalů

Veškeré naše tvrzení jsou také podloženy klinickými studiemi, kdy testované subjekty konzumovaly pouze jednu ze základních ingrediencí obsaženou v přípravku NO PlasmaCore a dosahovaly mnohem většího přírůstku svalů než skupina užívající placebo! Konkrétně získali o 340% více svalů než kontrolní skupina, a to během pouhých 21 dní.

 

NO PlasmaCore byl vyvinut pouze pro extrémně tvrdě cvičící kulturisty, kteří hledají ten nejsilnější předtréninkový NO přípravek !


NO PlasmaCore byl vyvinut pouze pro těžce cvičící kulturisty, kteří chtějí pouze přípravek založený na vědeckém základě a postavený na nejlepší receptuře užívané před tréninkem. Zážitek s přípravkem NO PlasmaCore začne tím, že pocítíte obrovskou záplavu krve, která bude proudit do vašich svalů. Ta vám pak dodává nejhlubší a nejintenzivnější pumpování ve svalech, které jste v životě pocítili. Pokud užijete přípravek NO PlasmaCore, ihned se to dozvíte. Po každé dávce se vaše svaly napnou a budou připraveny na růst nového svalstva, a to takovým způsobem, jaký jste ještě doposud nezažili.

NO PlasmaCore – často kladené otázky:

Co to vlastně je – přípravek NO PlasmaCore?
Přípravek NO PlasmaCore obsahuje nejúčinnější anabolickou recepturu na bázi oxidu dusíku, která byla kdy vyvinuta. Byla vědecky navržena, aby vedla k neporovnatelnému anabolickému, neurologickému a vasodilatačnímu zážitku při tréninku.

Kdo by měl užívat přípravek NO PlasmaCore?
Tato vysoce účinná anabolická receptura určená k užívání před tréninkem může být užívána jakýmkoliv tvrdě trénujícím kulturistou, který hledá nejintenzivnější tréninky v oblasti kulturistiky, které ve svém životě doposud ještě nezažil.

Jak mohu kombinovat přípravek NO PlasmaCore?
Pro ještě šílenější výsledky doporučujeme kombinovat přípravek NO PlasmaCore s přípravky Freak Fix a Anabolic OD.

Dávkování:

Pro vysoké účinky produktu se přesně řiďte návodem a před užíváním si pozorně přečtěte všechna upozornění! Užívejte 1 odměrku, kterou rozmíchejte v 1,5 dl studené vody a vypijte nejlépe nalačno 15 minut předtím, než začnete trénovat (užívá se pouze před tréninkem)! Po několika trénincích s NO PlasmaCore a především, pokud jste pokročilý cvičenec, můžete své dávkování zvýšit na 2 odměrky s 2,5 dl studené vody. Profesionální cvičenci s dobrou fyzickou kondicí mohou následně užívat až 3 odměrky s 4 dl studené vody. V žádném případě však neužívejte více jak 3 odměrky během 24 hodin a neužívejte tento produkt současně s jinými produkty na bázi NO ani jinými s obsahem argininu! Dodržujte dostatečný pitný režim! Doporučujeme během dne vypít 10x 2,5 dl sklenic vody.

Složení:

V jedné odměrce 23g získáte: 9g Sacharidů (z toho 0g ve formě cukrů), Vápník 75mg, Sodík 180mg, NO PlasmaCore náplň (patentovaná směs VasoRush (maltodextrin, L-arginin, L-arginin taurinát, L-arginin ketoisokaproát, L-arginin pyroglutamát, N-acetyl l-glutamin, Extrakt z Humulus lupus, Glukuronolakton), patentovaná směs Alpha-Gaine (Glycin, kreatin monohydrát, taurin, L-asparová kyselina, Fosforečnan di-draselný, Fosforečnan Di-Vápenatý, Fosforečnan Sodný, Niacin, Kreatin pyroglutamát, L-citrulin malát, L-citrulin ethyl ester), patentovaná směs Aminocyl (L-lysin HCL, L-leucin, L-fenylanin, L-threonin, L-valin, L-histidin, L-isoleucin, L-methionin, N-acetyl l-leucin, L-leucin AKG, N-acetyl l-fenylanin, N-acetyl L-valin, N-acetyl l-histidine monohydrát, N-acetyl L-isoleucin, N-acetyl l-methionin), patentovaná směs THERMOMAX (bezvodý kofein dodává 116mg kofeinu, Extrakt z kořene křenu Wasabi, Extrakt z Chisandry čínské - plodů, Alfa lipoová kyselina, Extrakt z kakaa). Originální kanadská receptura.

Upozornění:

Tento produkt je určen výhradně mužům a není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Každá odměrka obsahuje vysoké množství kofeinu (116 mg/ 1 odměrka), proto tento produkt nekombinujte s jinými produkty na bázi kofeinu (např. cola, káva nebo čaj) nebo s jinými se známým stimulačním účinkem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Neobsahuje látky dopingového charakteru! Potravina určená pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.


Autorská práva
Jsme oficiálními distributory Muscle Asylum Project pro Českou republiku. Grafické a textové materiály zde zveřejněné byly použity s písemným souhlasem společnosti Muscle Asylum Project se sídlem v Kanadě a podléhají autorskému zákonu. Bez předchozího písemného svolení společnosti Muscle Asylum Project je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail