Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

NO Fury - deformace obalu

NO Fury - deformace obalu
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Six Star Pro Nutrition
Běžná cena 625,-
U nás ušetříte 226,- (36%)
naše cena
399,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-36%

Produkt slevněn vzhledem k mírně promáčklému obalu, který ale nemá vliv na kvalitu produktu uvnitř dózy.

Komplexní před-tréninkový suplement na bázi oxidu dusnatého

Určen pro sportovce trénující silové sporty, kulturisty a rekreační vzpěrače

Vyvinut k výkonnému pumpování, výkonnosti svalů a k dodávání intenzivní energie

Testované subjekty zvýšily svou sílu o 94% ve srovnání se skupinou subjektů užívající placebo

Vědecká studie prokázala významný přírůstek velikosti svalové hmoty

Dodává do těla arginin obohacený oxidem dusnatým a tím umožňuje velmi rychlé pumpování

Zajišťuje vytvoření plnějších a tvrdších svalů již v pouhé jedné dávce

Navržen předním týmem výzkumníků, kteří pracují také na značce MuscleTech


 

Informace o produktu:

Přípravek NO Fury je moderní vědecky vyvinutá látka na bázi oxidu dusnatého ve formě energeticky bohatého prášku, který slouží k vytváření kůži napínajících pump a pumpování krve při maximální tréninkové intenzitě … to všechno jen v jedné maximální dávce! Je pravda, že jedna jediná dávka je více než dostatečná k tomu, aby docházelo k pumpování, které překoná vše, v co jste doposud věřili, že je možné! A aby to ještě nebylo všechno – u jedné ze základních látek tohoto přípravku bylo vědecky prokázáno během dvanáctitýdenní studie, že pomáhala testovaným subjektům vybudovat si mohutné svaly tvrdé jako skála. Jejich síla narostla o 94 procent více než u sportovců, kteří užívali pouze placebo. Zvedli 170 kg oproti sportovcům z druhé skupiny, kteří zvedli jen 88 kg. To je jen jedna z dlouhého seznamu výhod, které můžete očekávat, pokud budete užívat přípravek NO Fury – přípravek se špičkovou vysoce účinnou recepturou. Tak ještě dnes získejte tento skvělý hodnotný produkt!

Podívejte se kvůli sobě na vědecké závěry

V nezávislé studii prováděné na jedné americké univerzitě, trvající dvanáct týdnů a zkoumající 22 netrénovaných testovaných subjektů, rozdělených do tří různých skupin, byla testovaným subjektům podávána základní ingredience obsažená v přípravku NO Fury. Toto užívání látky bylo kombinováno s intenzivním tréninkem s těžkými činkami. Došlo ke zvýšení síly na legpressu v průměru o 94 procent ve srovnání se skupinami, užívajícími placebo - 170 kg oproti 88 kg. Ve stejné dvanáctitýdenní studii byla použita stejná moderní sloučenina pro kulturisty a došlo rovněž k výraznému nárůstu svalů ve srovnání se skupinou, která užívala placebo.

Testované subjekty zvýšily svou sílu o 94%

 

Dávkování:

Vzhledem k velmi silným účinkům produktu, seznamte se před užíváním důkladně s celou etiketou. Získejte respekt k produktu a začněte užívat 1 dávku (1 odměrku) a rozmíchejte ji v 250 ml čisté vody a užijte 30 minut před tréninkem. Pokud jste zkušený cvičenec nebo profesionální sportovec, můžete své dávkování zvýšit na 2 dávky (2 odměrky), které rozmíchejte v 350 ml čisté vody. V žádném případě nepřekračujte 2 dávky během 24 hodin.

 

Složení:

V každé dávce 18 g získáte: 70 kCal, Sacharidy 12 g (z toho cukry 1 g), Vápník 25 mg, Sodík 60 mg, NO Fury náplň 18000 mg (Vasoforce (L-Arginin, Taurin, L-Arginin alfa-ketoglutarát, L-Arginin HCL, L-Citrulin), Growth Streak (Kreatin monohydrát, Kreatin fosfát), Energy Strike (Glycin, Kofein  bezvodý)). Pomocné složky.

 

Upozornění:

Tento produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl/a infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Každá odměrka obsahuje vysoké množství kofeinu, proto tento produkt nekombinujte s jinými produkty na bázi kofeinu (např. cola, káva nebo čaj) nebo s jinými se známým stimulačním účinkem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Neobsahuje látky dopingového charakteru!

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.Autorská práva
Jsme oficiálními distributory značky Six Star Pro Nutrition pro Českou republiku. Grafické a textové materiály zde zveřejněné byly použity s písemným souhlasem společnosti Iovate se sídlem v Kanadě a podléhají autorskému zákonu. Bez předchozího písemného svolení společnosti Iovate je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail