Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

naNO Vapor Pro Series

naNO Vapor Pro Series
Kategorie Před tréninkem
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 290,-
U nás ušetříte 561,- (43%)
naše cena
729,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění: Tento produkt je již zcela nedostupný a nahrazuje jej extra silný X-Plode Hardcore, který naleznete zde...

 

naNO Vapor Hardcore PRO Series představuje komplexní před-tréninkový suplement od MuscleTech

Již po první dávce zvyšuje sílu, výbušnost, intenzitu a napumpování svalů

Přesná porce aminokyselin zajistí dostatečnou ochranu před katabolismem a termogenní směs rychle a efektivně prorýsuje vaši postavu a zbaví vás přebytečného podkožního tuku

S naNO Vapor Hardcore Pro Series můžete získat 8x více čisté svalové hmoty

Výsledky podloženy výzkumem na univerzitě v Sao Paulu a Státní Arizonské Univerzitě


 

Informace o produktu:

Možná si myslíte, že trénujete dostatečně tvrdě a vaše před-tréninková formule dělá dobře svoji práci. Pravdou však je, že průměrné před-tréninkové NO přípravky na bázi arginunu, nepřinášejí požadovaný výsledek - růst svalů. Toto navíc není přepracovaná stará verze produktu s malou změnou ve složení. Team MuscleTech vám přináší novou naNO Vapor Hardcore PRO Series formuli, která změní oblast bodybuildingu navždy. Jeho vědecky objevená síla je nebývalá. Je to NO před-tréninková formule, která byla vytvořená na základě důkladně vědecky zkoumaných ingrediencí u nichž bylo prokázáno, že budují svaly 8x rychleji a podporují znatelné silové výkony již při prvním tréninku.

Připravte se na masivní napumpování a klíčové ingredience, které prokazatelně budují svaly 8x rychleji!


Už jen u dvou z mnoha klíčových ingrediencí, které jsou v naNO Vapor Hardcore Pro Series obsaženy, bylo prokázáno, že u testovaných subjektů zajistily 8x vyšší nárůst čisté svalové hmoty za 8 týdnů, než u kontrolní skupiny, která tyto ingredience neužívala (1,7 kg oproti 0,18 kg).

Uchvacující účinnost této nové silné formule vám přinese zážitek z tréninku jako nikdy před tím. Když užíváte naNO Vapor Hardcore Pro Series, vaše mentální odhodlanost a schopnost soustředit se, vám dodávají pocit dokonalého tréninku jako nikdy předtím. V další podložené studii ve srovnání s placebem, 18 subjektů užívalo klíčové ingredience přípravku naNO Vapor Hardcore Pro Series, na základě, kterých zvýšily svou sílu na ramenním cviku: tlaky s činkou v sedě o 18,3% oproti subjektům užívajícím placebo. Konkrétně se jednalo o 2,38 kg vs. 1,9 kg z celkové používané zátěže.

Nová naNO Vapor Hardcore Pro Series formule zahrnuje pokročilý výzkum na univerzitě Sao Paulo v silově vytrvalostním testu kontrolovaném vědci ze státní Arizonské univerzity.

Počítejte s tím, že intenzita nového naNO Vapor Hardcore Pro Series vás rozpálí doběla a jeho klíčové složky vám zajistí dlouhodobé solidní svalové zisky.

Vyzkoušejte čistou svaly stavějící sílu naNO Vapor Hardcore Pro Series


Klíčové ingredience obsažené v naNO Vapor Hardcore Pro Series prokázaly v třetím výzkumu schopnost budovat novou svalovou hmotu. Jak bylo publikováno v prestižním časopise Medicine and Science in Sports and Exercise, 22 netrénovaných subjektů bylo rozděleno do skupin. Na konci jen 12 týdenního testu, subjekty, které konzumovaly účinné látky z nového naNO Vapor Hardcore Pro Series, přibraly 3,22 kg čisté svalové hmoty oproti subjektům konzumujícím placebo 0,58 kg!

Rychlé výsledky díky převratné Micro-Diffuse Technologii!


Díky novému a propracovanému transportnímu systému za pomoci Micro-Diffuse Technology, dosáhnete rychlých a efektivních výsledků, díky vyšší vstřebatelnosti a využitelnosti účinných látek, než kdykoliv dříve.

 

Dávkování:

Pro vysoké účinky produktu se přesně řiďte návodem a před užíváním si pozorně přečtěte všechna upozornění! Začněte užívat 1 dávku (1 odměrka), kterou rozmíchejte ve 2 dl studené vody a vypijte nejlépe nalačno 15-30 minut předtím než začnete zvedat těžké váhy (užívá se pouze před tréninkem)! Po týdnu užívání je možné dávkování pro lepší účinky zvýšit na 2 dávky (2 odměrky), které rozmícháte do 4 dl vody! V žádném případě neužívejte více jak 2 dávky (2 odměrky) během 24 hodin a nekombinujte tento produkt s jinými podobnými produkty na bázi NO nebo kofeinu! Kvůli velké účinnosti se také pečlivě ujistěte, že jste seznámeni s veškerými informacemi na této etiketě! Řiďte se přesně pokyny v návodu! Součástí balení je dávkovací odměrka.

 

Upozornění:

Tento produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí (především nemocí srdce, centrálního nervového systému, močového ústrojí, oparu apod.) nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Obsahuje kofein, proto není vhodný pro registrované sportovce! Před užíváním si pozorně přečtěte návod a řiďte se instrukcemi! Není určen pro děti! Dodržujte dostatečný pitný režim! Není určeno pro osoby trpící cukrovkou nebo pro osoby se sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Ihned přerušte užívání a volejte lékaře, jestliže se u vás objeví kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce! Nevystavujte přímému slunci! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců!

 

Autorská práva:
© Copyright 2007 MuscleTech.com a Fitness-24.CZ
Obsah tohoto webu vznikl na základě speciální smlouvy a obsahuje materiály, které jsou majetkem společnosti MuscleTech se sídlem v Kanadě. Veškeré materiály podléhají autorskému zákonu (zákon č. 121/2000 Sb. a také zákon o autorském právu státu New York) a bez předchozího svolení je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.
Jakékoliv porušení tohoto zákazu povede k soudním krokům.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail