Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Ignite - SLEVA 39%

Ignite - SLEVA 39%
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Nutrex
Běžná cena 822,-
U nás ušetříte 323,- (39%)
naše cena
499,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Zažijete skutečně tvrdý a intenzivní trénink jako nikdy předtím !

Společnost Nutrex představuje svůj před-tréninkový booster !

Farmaceutická kvalita surovin v kombinaci s převratnou MULTI-PHASE technologií tekutých kapslí zajistí okamžitou sílu, výbušnost a vlnu energie, která Vás provede celým tréninkem !

Nová MULTI-PHASE technologie zajišťuje postupné a přesně řízené dávkování účinných látek přesně v době, kdy tyto látky potřebujete !

Mnohem více účinnější a efektivnější než podobné produkty se složkami v pevné formě nebo klasických kapslích !

Díky produktu Ignite už nikdy nezažijete špatný nebo průměrný trénink !

Balení pro 30 tréninků !


 

Informace o produktu:

Přípravek Ignite obsahuje převratnou směs látek užívaných před tréninkem, která Vám garantuje, že již nikdy více nebudete absolvovat špatný trénink. V přípravku Ignite je využívána jedinečná technologie MULTI-PHASE, která kombinuje okamžitou sílu zajištěnou doručovacím systémem tekutých kapslí s výbušností, která je dána přídavnou vlnou energie, která Vás provede celým intenzivním tréninkovým procesem. Tato dvojitá povaha dělá z přípravku Ignite jediný přípravek užívaný před tréninkem, který využívá a násobí tréninkové fáze.

 

Jedinečná technologie MULTI-PHASE !


Fáze číslo 1: Rychlý účinek efektu tekuté kapsle: Vnější tekuté kapsle přípravku IGNITE zajišťují rychlý a prakticky okamžitý účinek na intenzitu tréninku. Vede rovněž k psychickému povzbuzení a využívá i složek sloužícím k dodávání energie. Během několika minut pak cítíte, že jste ve svém fitness centru schopni roztrhat vše na kousky, tak, jak jste doposud ještě nikdy nebyli.

Fáze číslo 2: Dodávání další energie schované uvnitř kapsle: Tím, že jsme jednotlivé složky rozčlenili na různá místa uvnitř tekuté kapsle, dochází k rozšiřování aktivního období, po které kapsle přípravku IGNITE účinkuje. To znamená, že po celou dobu tréninku budete cítit vlnu masivního nárůstu, se surovou intenzitou a mentálním povzbuzením, což povede k tomu, že budete dosahovat úchvatných výsledků.

 

Přípravek Ignite Vám umožní trénovat s maximální intenzitou a dosahovat neuvěřitelně produktivních výsledků.Přípravek IGNITE je jediný přípravek užívaný před tréninkem, který Vám nabídne maximální rychlost a dobu trvání. Přitom Vám zajišťuje, že jak Váš fyzický, tak i psychický systém bude plně využíván po celou dobu, kdy budete trénovat.


Kdo je společnost Nutrex?

Nutrex Research je přední farmaceutická společnost se sídlem na Floridě, která byla založena za účelem přinášet na trh převratné a skutečně účinné produkty vysoké kvality. Jejich produkty vznikají na základě dlouhodobého výzkumu, testování a neméně důležitou částí jejich práce je také kladná odezva u zákazníků.

Jako první na trh tato společnost přinesla potravinové doplňky ve formě tekutých kapslí, které zajišťují velmi rychlou absorpci a tím také účinky. Jsou také první a jedinou společností na světě, která nabízí tzv. tekuté multifázové kapsle, což jsou vlastně dvě kapsle v jedné. Tímto převratným systémem zajišťují postupné a řízené uvolňování účinných látek, což je mnohem více efektivnější než u běžných kapslí.

Dávkování:

30 minut před tréninkem zapijte 2 kapsle, což je jedna dávka 3 dl vody. Neužívejte více jak 2 kapsle během 24 hodin. Řiďte se návodem a ujistěte se, že váš zdravotní stav nebrání v užívání tohoto produktu (viz. upozornění)!

Složení:

Složení v 1 kapsli: B-Fenylethylamin hydrochlorid 25mg, Methylsynefrin 10mg, B-Methylfenylethylamin tartát 10mg, Theobromin vodnatý 25mg, Kofein vodnatý 100mg, Ostatní složky .


Výrobce: Nutrex Research, Inc., Florida, USA

Upozornění:

Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte! Neužívejte více než 8 týdnů! Své užívání tohoto produktu konzultujte se svým lékařem, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI), anti-depresiva, aspirin nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu (káva, čaj apod.), synefrinu, fenylefrinu, efedrinu, pseudoefedrinu nebo jinými povzbuzujícími látkami! Nikdy nepřekračujte dávku 2 kapslí během 24 hodin! Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, zadýchávání či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Autorská práva:

© Copyright 2007 Nutrex.com a Fitness-24.CZ

Obsah tohoto webu vznikl na základě speciální smlouvy a obsahuje materiály, které jsou majetkem společnosti Nutrex Research se sídlem na Floridě. Veškeré materiály podléhají autorskému zákonu (zákon č. 121/2000 Sb. a také zákon o autorském právu státu Florida) a bez předchozího svolení je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Jakékoliv porušení tohoto zákazu povede k soudním krokům.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail